Jump to content

Celone

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Celone

  • Tase
    Algaja
  1. rüht

    Kui seisad, siis tõsta varbad üles
  2. E-T oksjon BETTER BODIES RÄTIK

    Kui suur on suur?
  3. Kõhu ja rinnalihased

    ma ei tee seda harjutust, kuna selg saab liiga palju koormust- raksatused seljas käivad närvidele seda harjutust tehes
  4. Alakaal

    Rasengan, sellise pikkuse ja kaalu juures sa oma 6packi näed? (lihtsalt küsimus)
  5. Pikkus!

    ma olen 198cm ja ei põe. ja arvan et mehe ideaalpikkus ongi umbes 190cm ringis.
  6. kõhulihased!!!!!!

    100 istulitõusu järjest teha on mõttetu, lõpuks hakkad seljavalu kurtma. tuleb teha selliseid harjutusi, mida jõuaks teha u 10x3 korda. näiteks rippes vastu seina olles pingutad jalad ette.. aga seda peab ka tegema õige tehnikaga.
  7. Pidev magusaisu.

    kui suhkru tase veres liiga kõrge, siis on näiteks suurem joogijanu.
  8. mis arvate sellisest aparaadist?

    enamus asju seal pakutavatest on suht mõttetud
  9. Kas teate kes on nii öelnud?

    kes ütles: ,, kes hommikuti jooksmas käib, see asjata ei longi, sest hommikud ju selle jaoks ongi"?
  10. Valk

    kohe peale trenni mine peegli ette, selge pilt kuidas lihased on arenenud nad on küll ajutiselt paisunud(verd täis), kuid ikkagi hea vaadata
  11. Soovitage jõusaali Tartus...

    ma küsisin seal et mis siis saab kui läheb rohkem kui 90 min, et kas tuldakse ja tõstetakse jõuga välja.. vastati et siis läheb see käik kahe korra eest. vähe rahvast käib seal.. kui sinna punnitama minna siis on tore adminnidel sind ekraanidelt jälgida ka
  12. Toitained, kust saab kõige rohkem

    19 kuud ootasime vastust
  13. Kulturism, miks?

    1) soovin saada normaalset kehakuju 2) soovin tülinorijatele pasunasse anda
  14. Suitsetamine... KASULIK ??

    http://www.metacafe.com/watch/756818/ siin videos on näha kui palju prahti jääb ühe hingetõmbega kopsudesse
  15. Lemmikmuusika.

    Sunblock- Baby Baby midagi särtsakamat
×