Jump to content

tiiger112

Kasutajad
  • Sisu loend

    42
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tiiger112

  • Tase
    Algaja
  1. Spordiarst

    aitäh kõigile abi eest. Loodan, et saan ka korda asja. Proovin alguses ilma arstita ikka saada. Panen ka fastum geeli peale:)
  2. Spordiarst

    Millist ise soovitaksid kõige rohkem, st mis kõige parema toimega?
  3. Spordiarst

    aga kas sa mulle ei oskaks soovitada mingit kreemi mis natuke raviks ka seda?
  4. Spordiarst

    Mul pole mingit paistetust vms aga lihtsalt on valus kui jooksen alguses. et kas sellel juhul see arthritstop pluss vms ei aita?See ka peaks olema igast liigestele ju.
  5. Spordiarst

    Kas keegi oskab öelda Tartu spordiarstide asukohti? Probleemiks on hüppeliiges. ja kas keegi oskab soovitada mingit head kreemi vms, mis seda valu leevendaks?
  6. Tsitaadi klassika!

    päris karm ütlemine:D
  7. OTT KIIVIKAS- 30 !!!!

    Palju õnne:)
  8. Värniku tulemus

    Värnik oli tubli!
  9. tehke järgi!

    endal võiks ka nii olla;D
  10. Fitness-test

    tahaks ka teada;)
  11. kaalust maha

    Trenni ajal aitab rasva paremini põletada L-karnitiini sisaldavad tooted...
  12. Äkki keegi oskab aidata?

    Lihtsalt paljud, kes on käinud umbes sama aeg, on tekkinud rohkem lihast ja toitumisega on mul kõik korras, see on väga hea vaatluse all.
  13. Tätoveeringule võib ilmselt mõelda, kui oled juba 40, sest siis ilmselt ei kahetse pärast, et tegid.
  14. Äkki keegi oskab aidata?

    Kui juba arengu peale läks jutt, siis ma olen treeninud ennast jõusaalis 4kuud umbes ja jõudu on tulnud juurde palju, aga lihast ei tule üldse eriti
  15. proteiin

    Kas ma olen õigesti aru saanud, et proteiin aitab lihastel vastu pidada trennis ning aitab suurendada lihasmass? ja peaks tarbima peale trenni?
×