Jump to content

Kurakin

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kurakin

  • Tase
    Algaja
  1. Tsükkel

    Nonii. 7 päeva pärast olen 3 kuud tsivilisatsioonist eemal, aga, mul on kang, pink ja hantlid + ma saan kord nädalas poodi et endale söögikraami osta. Kaalun hetkel 73-76 ja pikkust 178. Enda mõõte ma ei tea, aga rinnalt sain 105 ülesse. Nüüd aega veel natuke siin foorumis lugeda ja siis trenni. Ses suhtes et andke soovitusi kuidas kasvada. ( Toitumiskava on )
  2. Hea nõuanne kuluks ära!!!

    aga mõõtnud oled ennast ? teinekord vähenevad ümbermõõdud aga kaal kasvab või jääb samaks.
  3. mul soovitati pulbrit kohe peale trenni (Morozovi kava) niiet minu poolt hääl pulbrile.
  4. Motivatsioon

    Nonii nüüd on hommik, tunded teised, motivatsiooni on nagu, aga ikkagi natuke vaja hambaid näidata, ja no eks täna ikkagi trenni tagasi ja vaatan mis treener räägib
  5. Motivatsioon

    kle ei ole aga lihtsalt jube tahtmine on hambaid näidata treenerile. nädalakese teen jõusaali nüüd et pingeid maha suruda
  6. Motivatsioon

    sorry, ses suhtes et me kõik saie väljakule aga kes sai teisel veerandajal ja mängis kokku 10 min, kes mängis I veerandaja ja jäeti .. ah tglt ma lihtsalt tahtsin seda kora niisama kirjutada seda teemat et jah . Lihtsalt motivatsiooni puudus edasi minekuks kadus :S
  7. Motivatsioon

    Kust leida motivatsiooni, kui 3 kuud on tugevalt trenni tehtud ja sis peab pingil istuma(korvpall) ja niimoodi paljud teised ka kes on trenni teinud ja on paremad kui need kes väljakul aga treener lihtsalt ei usalda ja tahab oma mõtteid katsetada ? tuju kiskus ikka nii ära :S
  8. Super Size Me

    st ta treenib seal samas kõrval majas.
  9. Super Size Me

    Huvitav, et just täna selline teema siia foorumisse tuli. Käisin just täna Mäkis, ja paar lauda eemal oli ka Marek " Kompromissitu" Kalmus Aga tal on suurem kiusatus ka, ta treenib seal samas. Ükskors sõin mäkis ja vaatasin kuidas ta trenni teeb ja läksin ise peale seda kohe trenni. Mäkk oli kasulik Ei tegelt ma arvan, et kui ennast liigutada piisavalt ja muul ajal normaalselt süüa, ei tee see paar korda kuus mäki toitu midagi. A ja selle paari aastase liha kohta, et see on tõsi jah. Aga see liha on korras kui külmutatud
  10. 1. Dennis Wolf 2. Jay Cutler 3. Dexter Jackson 4. Phil Heath 5. Victor Martinez 6. Kai Green
  11. Tõukamine

    mis on svungimine ?
  12. Motivatsioon

    Sama jama, mott on niiii kadunud, nii kui j6mmi sisse astun ei taha yhtegi masinat puutuda ja kangist r22kimata, nyd k2in jooksmas ja v2ljas kossu m2ngimas aga ikka ei ole loota, vast uue hooaja alguses on parem tunne
  13. sääre väliskülg

    Hüppenöör on selleks suhteliselt hea asi, ma ise mängin kossu ja sis hüppenööriga hüppamine teeb küll eest valusaks.
  14. Marek Kalmus on ?

    Ma tõesti loodan, et Kalmuse nime ei võeta web treenerite hulgast maha, sest nii palju kui mina tean ja ma olen tellinud olen ma alati saanud head kraami kavade näol:)
  15. Mis arvate ?

    no ja kas need tabletid siis aitavad v?
×