Jump to content

Ahha

Kasutajad
  • Sisu loend

    104
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Ahha


  1. Laienda oma küsimust. Teed trenni või lihtsalt elus püsida jne. Sellest sõltub, mis on su eesmärk .........

    siis ei ole midagi laiendada küsimus on niigi konkreetne see on juba sinu probleem kui sa sellest aru ei saa


  2. Minu mõistus on seal, kus ta olema peab ja selle mõistusega teengi sulle siis nüüd puust ja punaseks ette: Kui tellid toitumiskava, siis maksad sa ühekordse summa. Treener koostab sulle sinu soovidele vastava kava ning vastab edaspidi kõikidele küsimustele, mis sul ajapikku tekivad. Ühtlasi aitab ta seda kava täpselt nii kohendada, nagu sul vaja on ja sa ei maksa iga muudatuse eest uuesti 500 EEK. Seega ühekordne investeering.

    Nüüd arvuta ise kokku:

    Coralis maksad sa liitumistasu 1000 EEK + iga kuu 1000 EEK ja saad selle summaga "tasuta" toitumiskava. Kokku läheb sul aastas 13 000 EEK.

    Juku maksab jõusaalis X iga kuu näiteks 500 EEK + teeb siin lehel ühekordse investeeringu toitumiskava tellimisega 500 EEK. Kokku läheb tal aastas seega 6500 EEK.

    Kellel siis nüüd need kolossaalsed summad tegelikult kulvadki? :D

    no anna andeks ma sellest ühekordsest summast ei teadnud midagi. Sinu võit


  3. Et kui spordiklubist toidukava tasuta ei saa, siis ei kõlba ka klubi kuskile?

    Et siis kui vana sa meil nüüd oledki ja kuhu sa oma mõistuse panid? :D

    pole absoluutselt sinu asi vana ma olen ja kas mõistus on omal kohal või mitte

    no järelikult on kui treenerite kohustuste hulka ei kuulu kavade tegemine! ma vahetan iga kuu tagant treeningkava ja mis see summa siis tuleks kui siit iga kuu tagant telliks + veel toitumiskavad ( neid vahetad ka ikka 4 - 5 x aastas ) .. kohe tekib küsimus kus on sinu mõistus?

    lõpp kokkuvõttes on need summad kolosaalsed ( vähemalt minu jaoks )


  4. Mida te nüüd rabelete siin, 14 a 90 kg suruda pole nüüd mingi 10 maailmaime. Mõni arenebki kiiresti välja juba noorena ja palju sõltub ka kaalust. Mäletan veel ,kui ise olin umbes 13-14 a ja ainuke trenn oli kätekõverdused. Kuid käisin ka kergej'stikus siis veel. Mõtlesin ka, et prooviks seda surumise harjutust siis. Panin mingi 70 kg ka suht kergelt veel ülesse. Rohkem julgenud proovida, kuna kedagi läheduses polnud ja kang tundus ka kudagi suur :) kuna ise olin siis ikka suht väike ja kerge poiskene veel. Teised poisid olid minu vanuses juba kõik tunduvalt suuremad :) Niiet kõik on suhteline :D

    uskumatud mehed koos 13 aastane läheb esimestkorda saali ja surub kohe 70 ... ma ei tea ma sõnatu


  5. Okey areneb küll reljeef see selle pärast et teed 8 korda! Tee vähem kordi siis kasvab lihas Tee 5-7 korda aga parem on ikka 5 või 6 korda ja 4 seerjat :)

    Olen lugenud ja on räägitud et Kui sa teed 5-8 korda see kasvatab lihast kui 8-12 teeb reljeefseks ja üle 12 juba vastupanu ehk jõudu!

    kle mees sa paned ikka korralikult villast ...

    ma ei tea kust sa lugend oled aga siit foorumist kindlasti mitte

    Jõud: 2 - 5 kordust

    Jõud/Mass: 6 - 8 kordust

    Mass (koos osalise jõu juurdekasvuga): 8 - 12 kordust

    Jõuvastupidavus: 13 - 20 +

    ja kindlasti peaksid tegema kordusi aeglaselt mitte kiiresti tühja rapsima


  6. Jõud: 2 - 5 kordust

    Jõud/Mass: 6 - 8 kordust

    Mass (koos osalise jõu juurdekasvuga): 8 - 12 kordust

    Jõuvastupidavus: 13 - 20 +

    vaata lihased ei loe jah kordusi aga nad loevad sekundeid ... kui teed min 30 sec ühte seeriat siis on massi trenn kui alla selle siis kisub jõu poole

×