Jump to content

Ahha

Kasutajad
  • Sisu loend

    104
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Ahha postitused

  1. Doping hävitab sportlaste lapsi

    minu teada ei või ju siin FOORUMIS steroididest rääkida ?!
  2. Küsimus

    Nimelt kui mul on massi kava käsil ja tarbin rohelist teed , kofeiini tablette ja karnitiini kas see aeglustab lihas kasvu või aint põletab rasvu ?
  3. Küsimus

    Googlet võid ise kasutada
  4. Müüa Tln - Rootsi - Tln Kruiisi piletid VÄGA soodsalt kui oled huvitatud saada meil vanss@hot.ee
  5. ma oletan et küsimused või küsimus kõlavad järgnevalt : kuidas ma saaksin juurde võtta sedasi kui ma ei söö nii palju kui tarvis ? või siis mis tõstaks söögi isu et mu kaal tõuseks?
  6. Savisaar MAHA!

    http://www.mahasavisaar.com/ - Savisaar: Palun venelastelt vabandust! (http://sloleht.ee/index.aspx?id=227037) - Savisaar: Mille eest vene inimesi pekstakse? (http://sloleht.ee/index.aspx?id=227224) - Paet: Savisaar ei aita kaasa rahu tagamisele linnas. (http://www.postimees.ee/290407/esileht/siseuudised/257861.php) ...jne mida Savisaar on oma tegudega näidanud ja teinud. Kas sellist linnapead me tahamegi? PANGE ÕIGED NIMED (esialgne nimekiri, nimed kontrollitakse ja läbustajad ning ebasobivad või puudulikud nimed eemaldatakse) SAVISAAR MAHA!
  7. Hera80 või BCAA 1000 ?

    Et siis pealkiri ütleb kõik ... kumba oleks mõtekam osta?
  8. Hera80 või BCAA 1000 ?

    Hera80 kirjelduse all oli igastahes selline lause "Hera80 sisaldab lihaste kasvuks ja taastumiseks vajalikke aminohappeid ja glutamiini" mida BCAA 1000 ka sisaldab eks ta vist mõtekam ole jah see hera80 osta sest see sisaldab enamjaolt samu asju mis BCAA 1000
  9. Mass2

    Kas keegi teab kas Mass2 šokolaadi maitsega toidulisand on hea?
  10. Mass2

    Eks ta ole maitseasi jah ... ostsin ära proovitud ka juba päris OK ( vaarika oma oli nats parem )
  11. Sooviks jõutsükkli kava

    Tervist kas kellelgi on pakkuda jõutsükkli kava ... 3x nädalas käin trennis ja räägiks täpselt siis kava juurde ka mitu seeriat mitu kordust jne ( ahja jalgadele sooviks nats nõrgemat trenni ) Ette tänades!
  12. Sooviks jõutsükkli kava

    seal on kahjuks aint 2 päeva oma ja jalgadele liiga suur trenn mida mul hetkel pole vaja
  13. Savisaar MAHA!

    69 tuhat varsti 70 tuhat
  14. Savisaar MAHA!

    Mine Reporter ja siis alla poole nats pealkiri on selline "Savisaar ei soovinud lõhkumist ära hoida Kanal 2, 29.04" no kindlasti on veel aga kes otsib see leiab
  15. Savisaar MAHA!

    kahjuks või õnneks see ei ole nii lihtsalt eesti rahvas peaks seisma eesti eest!
  16. Savisaar MAHA!

    Kle tont ega see mingi erakonna valimine pole no total IRW noh ... ( sinu 17 aastane vanus ei näita ikka mitte ühestki otsast välja pigem jääb see koolieeliku kanti) tõsiselt mine tagasi sinna kust sa tulid ja ole lihtsalt kuss!
  17. Savisaar MAHA!

    Kes ütles et ma teiste arvamusi ei austa ma ütlesin mida mõtlen. Mida tuled sina siin seletma poisike kes ei julge enda häältki anda?! sa peaksid ammu magama ja järgmist päeva voodi alt jälgima kui sa sealdki julged seda teha. Lihtne kui see teema ei huvita ära tule siin mingit jama eks ?! Peace biach
  18. Savisaar MAHA!

    loe raamatuid ja saa targemaks poisike eesti rahval on kõige suurem võim EESTIS!
  19. Savisaar MAHA!

    iga õige eestlane astub eesti eest välja! järelikult sina nende hulka ei kuulu kahjuks on sinusuguseid palju ja selle pärast on aint kurb meel... õige eestlane vähemalt üritab midagigi teha mitte ei istu mune kodus laiaks ja kommenteerib tv ees miukesed need venelased küll on ja kui venelast näeb hea et ennast täis ei si*u. hale
  20. ainult naistele

    Jah mul on küll nii isu tuleb absaluutselt KÕIGE järele ja muidugi raske kontrollida ka ju siis seda ...
  21. seksikad

    Ei.
  22. Ei Nad käivad ikka eelkõige et ennast vormi saada ja, et end vormis hoida.
  23. magusaisu

    Ütled igakord endale "ei" kui isu tuleb ja ei anna alla kiusatusele..
  24. ht-r

    lihtne ja loogiline ära kasuta siis seda kui on häirivad kõrvalmõjud
  25. Küsimus

    päevanorm on 5 g - 10 g ( pakendil kirjas ) ja 5 g on kuhjas teelusikatäis
×