Jump to content

Ahha

Kasutajad
  • Sisu loend

    104
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ahha

  • Tase
    Kasutaja
  1. Küsimus

    tänud
  2. Küsimus

    siis ei ole midagi laiendada küsimus on niigi konkreetne see on juba sinu probleem kui sa sellest aru ei saa
  3. Küsimus

    Mitu g valku ma peaksin sööma iga kilo kohta kui ma soovin lihast säilitada ?
  4. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    22 tuleb ära puhtalt kaal 84
  5. 7 kg ülekaalu

    no anna andeks ma sellest ühekordsest summast ei teadnud midagi. Sinu võit
  6. 7 kg ülekaalu

    pole absoluutselt sinu asi vana ma olen ja kas mõistus on omal kohal või mitte no järelikult on kui treenerite kohustuste hulka ei kuulu kavade tegemine! ma vahetan iga kuu tagant treeningkava ja mis see summa siis tuleks kui siit iga kuu tagant telliks + veel toitumiskavad ( neid vahetad ka ikka 4 - 5 x aastas ) .. kohe tekib küsimus kus on sinu mõistus? lõpp kokkuvõttes on need summad kolosaalsed ( vähemalt minu jaoks )
  7. 7 kg ülekaalu

    no edu teile tellige siis siit ... ja juhuslikult Marek Morozov töötab coralis et ma parem võtan sealt tema käest kui tellin siit mis teeb TÄPSELT sama välja peaks mainima siis et olete sit*ad klubid omale valinud
  8. 7 kg ülekaalu

    pole väitnud et siit tellides saad mõttetu ( halva ) kava mõtlesin selle all seda et maksma peab aga noh kes tunneb huvi selle vastu ja võimalust pole kuskilt seda tasuta saada miks siis mitte
  9. Naise ideeal vorm

    olen päri sinuga need esimesed naised need rohkem nagu mehed aga jah anabol teeb oma töö
  10. 7 kg ülekaalu

    Mis klubis ei tehta? Ise käin Coral clubis saan koguaeg kõik tasuta ( treeningkavad , toitumiskavad )
  11. 7 kg ülekaalu

    mõttetu on siit tellida ... kui käid kuskil spordiklubis küsi sealt treeneri käest ja ta teeb sulle täiesti tasuta
  12. 7 kg ülekaalu

    vaata ntx "Artiklid" ja toitumine leiad kindlasti midagi kasulikku
  13. beeta-alaniini saadavus

    kerge hapukas maitse on sellel küll juures
  14. Aspartaam

    mis toodetes see aine siis täpselt on ?
  15. Abi vaja

    uskumatud mehed koos 13 aastane läheb esimestkorda saali ja surub kohe 70 ... ma ei tea ma sõnatu
×