Jump to content

sigaloom

Kasutajad
  • Sisu loend

    90
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik sigaloom postitused

  1. Rinnaümbermõõt?

    Täpselt niipalju, et pead saaks toetada. Pulloverit tehakse kitsa haardega ja küünarvarred tuleks hoida võimalikult keha lähedal.
  2. Lemmik valgurikas toode

    Mulle meeldib tuunikala õlis Kõige parema maitsega on: Abba tuunikala õlis konserv (200g) 100g toodet sisaldab keskmiselt 25.0g valku, 9.0g rasvu ja 0.0g süsivesikuid Hind on ka mõnus 19~20 EEK
  3. Tugevam Treening

    Mulle tuli millegi pärast Mr. Bean esimese asjana pähe.. Samasugune totu.
  4. suuliim?

    (Kefiirist) külmsupp. Sõna 'suulliim' on tulnud setu keelest, kus 'suul' tähendab soola ja 'liim' leemi.
  5. androstenedioon

    Steroidid ju.. http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...amp;textID=2081
  6. Armukesed.

    "Kullake, kas sul on kõht tühi? Kas mu musirullike tahaks saada väikest maiust?" hüüab naine teisest toast. "Tohoh, mis juhtunud on, et sa minuga nõnda ilusti rääkima oled hakanud?" küsib mees. "Sina mölakas ole vait, ma rääkisin koeraga!" *** Naine armukesega voodis. Kõlab telefoni helin. Naine haarab toru, kuulab ja paneb toru hargile: "Mees helistas. Ütles, et on sinuga kalal ja niipea ei tule." *** Mees põgeneb vanglast, kus ta on veetnud 15 aastat. Põgenedes murrab ta ühte majja sisse, et sealt raha ja relvi hankida, selle asemel leiab ta ainult paarikese voodist. Ta käsib mehel voodist üles tulla ja seob ta tooli külge kõvasti kinni. Naist voodi külge sidudes ronib ta tema peale, kummardub natukeseks ta kohale ja läheb siis vannituppa. Kuni vang vannitoas on ütleb mees oma naisele: "Kuula mind, see mees on nähtavasti põgenenud vang, vaata ta riideid! Ta on nähtavasti seal kaua olnud ja ei ole naist aastate jooksul näinud. Ma nägin kuidas ta su kohale kummardus, et kaela suudelda. Kui ta tahab sinuga seksida, siis ära hakka vastu, ära kurda, lihtsalt tee seda mida ta sulle ütleb, lihtsalt rahulda teda. See mees on kindlasti väga ohtlik ja ta võib meid tappa, kui ta vihastab. Ole tugev, kallis, ma armastan sind." Selle peale vastab naine: "Ta ei suudelnud minu kaela. Ta sosistas mulle kõrva, et ta on gei, arvab et sa oled kena ja küsis mu käest kus me vaseliini hoiame? Ole tugev, kallis, ma armastan sind."
  7. Valud algasid ligi kuu aega tagasi ehk selleks ajaks oli jõusaalis aktiivselt käidud 3 kuud. Õnneks nii hull see asi ka ei ole. Lugesin internetist leitud materjalidest üht-teist luuümbrise põletikust (periostiit) ja sealseid olulisemaid sümptomeid minul siiski ei esine. Kui kedagi huvitab siis peamises sümptomid on: väga terav valulikkus, turse ning keha temperatuuri tõus; valu avaldab liikumist alustades ja põrutusel; katsudes on luu serv valus ja ebatasane. Minul aga jalad turskes pole, keha temperatuur on normaalipiires ning valu lööb välja vaid joostes ning peale jooksu. Katsudes sääreluud on täpselt sama tunne, nagu iga teist luud katsudes. Kõndida saan täiesti normaalsalt ilma, et sellele järgneksid valud. Ilmselt tuleb rõhku pöörata päkkadele tõusu ning hüppenööriga hüppamisele nagu keegi siin teemas juba ennist mainida jõudis (hetkel ma kahjuks seda postitust ei näe). Aga sellest arutan ma juba oma treeneriga. Suured tänud kõigile, kes võtsid vaevaks aidata.
  8. Jõusaalis hakkasin ma käima selle aasta veebruari algusest. Enne jõusaalis käimist oli kehakaaluks ca. 67kg ja tänaseks on see tõusnud 74.7kg-ni. Jõusaalis käin 3x nädalas (E,K,R) ja harjutusi teen korralikult igale lihasgrupile ning pideva treeneri valve all. Mure seisneb selles, et kui ma jooksen (kasvõi tühised 20m), siis lööb säärtesse (täpsemalt Soleus´i) põletav valu sisse. Jooskmise ajal tunda ei anna, aga kui seisma jääda või rahulikult edasi kõndida, siis küll. Kreemide kasutamist olen ka kaalunud, kuid iial ei tea, millal läheb jooksmiseks (..kasvõi bussi peale jõudmiseks), seega ei pea ma seda oma probleemi lahenduseks. Tahaks teada targemate ja kogenumate arvamusi ja võimaluse korral ka soovitusi, kuidas olukorda parandada. Ette tänades.
  9. Sooja tegemine enne rekordit.

    Eks see seeriate arv sõltub kindlasti ka raskusest, mida üritatakse rekordiga saavutada. 100kg juures ei ole eriti mõtekas teha 10 seeriat ja tõsta raskusi iga seeriaga 5-10kg võrra..
  10. lihast kasvatavad tooted

    Palju Sa neid teemasid teha kavatsed? Fitness.ee esilehel on 3 ühesugust teemat, mille algajataks olid Sina . Sa viskasid siia nimekirja kuuest tootest ja küsisid kumb mõjub paremini - ehk siis kaks varblast istub traadil ja keskmine on sinine. Küsimusele vastata ei oska, kuna ei ole kunagi ühegi antud tootega kokku puutunud. Vabandan teemavälise jutu eest.
  11. Ühe löögiga teadvusetuks?

    Knock Out: Algab Part 1 keskelt (~3:20) ning jätkub Part 2 alguses. Võitluskunstide huvilistele soovitaksin vaadata dokumentaalfilmi "National Geographic - Fight Science".
×