Jump to content

sigaloom

Kasutajad
  • Sisu loend

    90
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sigaloom

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 03.07.1989

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kulturism on saatanakummardajate kultus

    Hahahaa http://www.youtube.com/watch?v=Qjkr6VLSA28
  2. Küsimus kava kohta ?

    See tähendab seda, et harjutust teed kolm seeriat kuni suutlikuseni. "3 x max" puust ja punaseks: 1. seeria - kordusi nii palju, kui tuleb 2. seeria - kordusi nii palju, kui tuleb 3. seeria - kordusi nii palju, kui tuleb Häid pühi!
  3. Madalalaubalisus!

    ~~
  4. Proovige ka...

    Nonoh.. Peaks ka mingi aeg ära proovima selle nalja. 100kg kuulub veel nö soojendusraskuste alla, seega miski 30-40x peaks vast ikka ära tulema. Üritan järgmiseks jalatrenniks meeles pidada ja seda proovida
  5. Head naistepäeva!!!

    Head Naistepäeva!
  6. Soovin vabaneda kõhu rasvast!

    Võitlen nende vastu ja teen neid maha? Kui üldine toitumine ei ole korras, siis ei ole ka sinu imelistest toidulisanditest mitte mingit tolku -- see on see, millele ma oma teravmeelse postitusega vihjasin. Toidulisandid olgu teisejärgulised.
  7. Soovin vabaneda kõhu rasvast!

    Paar tabletti või supilusikatäit mingit pulbrit suhu ja keharasv kaob justkui iseenesest. Saunabelt pidi rasvapõletuseks väga hea olema ja kui six-pakki ka nähtavale tahad, siis butterfly-abs on ainuõige valik! PS! Trenn ja korralik toitumine on nõrkadele. Sarkasm
  8. Ma kunagi nägin mingit dokumentaalsarja sellest, kuidas käte ja jalgadega betoonplokkide purustajatel muutusid kondid põrutuste tagajärjel tugevamateks ja paksemateks.. Aga ära sa nüüd sellepärast pea või külg ees vastu seina jooksma hakka, et ma seda siin mainisin.
  9. Teie taastusjook

    Ma olen eriti lahja vend ja rüüpan mõned suutäied pudelisse järgi jäänud vett ...
  10. Motivatsioonist

    Mind motiveerivad trenni tegema nähtud videotest kuuldud lood. Näiteks mingi hea MMA-kompliatsioonvideo, mis on hea soundtrackiga sünkroonis. Nii kui ma seda soundtracki kusagil kuulen, tekib see sama video silme ette ning kehast käivad läbi mõnusad külmavärinad. Ja siis tahaks täiega trenni teha. Kui aga üldiselt võtta, siis motiveerib eelkõige ikka see mõnus rahulolu, mis peale trenni tekib.
  11. Mitu korda nädalas?

    1. jalg, kõht 2. rind, õlg, triitseps 3. selg, biitseps 4. - 5. rind, triitseps, kõht (kerge päev) 6. jalg, selg, alaselg (kerge päev) 7. -
  12. Negatiivse kaldega pingi puudumisel mida teha?

    http://www.exrx.net/Lists/ExList/ChestWt.html#anchor165455 kohe algusest, "General or Pectoralis Major, Sternal" alt.
  13. Biitsepsi cm?

    Tunnistan ausalt üles. Ümardasin 2mm üles poole . Niigi hädine number.
×