Jump to content

torbolents

Kasutajad
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by torbolents

 1. poks ja j6usaal harjutused ! (söömine joomine)

  Kui trennis tegin , siis panin üheotsa redeli külge ja siis venitasin niipalju välja, kui tugevalt teha tahtsin. Meil olid maadlejatega ühes saalis trennid ja nad kasutasid neid pidevalt nii ,et seal olid nad olemas koguaeg. Kodus sidusin ukselingi vms külge või lasin kellegil seljatagant hoida. Viimane varjant on kusjuures kõige parem. Kui leiad endale kellegi, kellega koos teha saate kordamööda harjutada.
 2. Saun iga päev?

  Krt kui seda lugeda, siis jääb selline mulje, et mine ja pane oma saunale tuli otsa. Mulle kl meeldib peale trenni 20 mintsa infrasaunas istuda, välja tulles on nii hea värske olla. Eriti freshiks tõmbab veel siis, kui oled eelmisel päeval vägijookidega patustanud A see vist sellest, et nii jubedalt higistama ajab.
 3. poks ja j6usaal harjutused ! (söömine joomine)

  Kiirust ja löögi tugevust annavad juurde rohkem need harjutused, mida sooritad püsti. Ise olen 3 aastat poksis käinud ja 2 aastat Kickis. Mulle oli parim harjutus kätele kangi rinnalt ette viskamine mingi kergema kangiga. Välja viskad käed nii kiirelt ja tugevalt, et õlad vastu lõuga käiksid. Tagasi tõmba aeglasemalt nii ,et säiliks kontroll kangi üle. 1-2 seeriat kitsama haardega, see annab rohkem triitsepsile ja rinnale. Järgmised 1-2 seeriat laia haardega trapetsile. Korduseid kusagil 15-25. Parima tulemuse saad, kui leiad veel kusagilt kumminöörid ja vehid paar minti varjupoksi peale nendega. Kuua aega 2x nädalas ja pärast ise ka ei usu, kui kiirelt käed välja lendavad. PS. Vaata ette, et liialt rapsima ei hakka, muidu võid küünarvarred välja venitada !
 4. Rinna shokeerimine!!?

  Ma olen isegi proovinud sellist trikki. Esimesed kaks päeva tegin tavalisi surumisi väheste kordustega+ lõppu nats lendamist. Järgmised kaks päeva tegin pikemaid seeriaid ja selliseid mitte originaalseid harjutusi, ntx bosu palliga jne. Mingit erilist arengut ma kl enda juures ei näinud, peale selle, et rind pärast nädal aega valus oli
 5. Jäähoki ja jõusaal

  Tere Oldman, Hakkasin käima sellest aastast jäähoki trennis. Ala meeldib ja on plaan asjaga tõsisemalt tegelema hakata! Paraleelselt tahan käia ka jõusaalis. Saali staaži on umbes 3 aastat, ennem seda olen tegelenud kõiksugu spordialadega. Ühesõnaga võin ennast nimetada edasijõudnud treeniaks. Sooviksin nõuandeid, mida silmaspidada jõusaalis treenides, eesmärgiks oleks saavutada rohkem kiirusliku ja plahvatusliku jõudu , kuid mitte kaotada massi. Oleksin tänulik kui saaksite kirjeldada mõndasid näidisharjutusi. Lugupidamisega ja teie vastust ootama jäädes!
 6. Jäähoki ja jõusaal

  Kas teie käest saab tellida toitumis ja trennikava?
 7. Jäähoki ja jõusaal

  Tänan!! Kas surumisi ka ainult üks harjutus?? Või peaks tegema ntx: lamades surumine+ kaldpink+ surumine täisnurga all ( õlg) ja siis ülejäänud delta, triits jne ...?? Või igal esmaspäeval lihtslt erinev surumine? Kui pikad seeriad peaksid olema? Ma olen eelnevates treeningutes kasutanud püramiidi tehinkat ja teen alguses tavaliselt pikemaid seeriaid. Selle kava järgi peaksin vist tegema suuremate korduste arvuga harjutused( 15-20)!?!??
 8. Jäähoki ja jõusaal

  Vabandust, hokitrennid on teisipäeval ja neljapäeval!!
 9. Jäähoki ja jõusaal

  Olen nüüd selle kava korralikult läbi teinud. On väga hästi mõjunud jalgadele ja alaseljale, mis just hokis kena koormuse saab. Samuti saavad hea koormuse käsivarred, mida hokis just viskamisel vaja on. Kuid tahaksin siinkohal küsida, kuidas see kava jaotada, kui Hokitrennid on 2 korda nädalas Esmapäeval ja Teisipäeval.??? Ise tegin ni: 1 päev - jõusaal 2 päev- hoki 3 päev- puhkus 4päev hoki 5päev- jõusaal 6päev jõusaal 7päev puhkus Sooviksin siinkohal natuke abi, kuna olen tavaliselt trennid jaotanud nädalapeale. Selles situatsioonis peaksin seda vist tegema u 10 päeva peale, et asjast rohkem kasu oleks. Liigutada saaksin ainult jõusaali trenninguid, kuna hoki on kindlatel aegadel. Teie vastust ootama jäädes!
 10. Massilisajad ja proteiinid.

  MInule on selgusetuks jäänud, mis vahe on massilisajatel ja tavalistel proteiinidel. Massilisajas on minu arusaamist mööda valgud ja vitamiinid sees.? Kumba siis on mõtekam osta, kas kreatiini ja valku eraldi või kohe massilisaja, kui eesmärgiks oleks massi kasvatamine.
 11. Massilisajad ja proteiinid.

  Ma olen ise väga kiire ainevahetusega. NIi, et peaksin rohkem massilisaja poole kalduma.? Kas palju süsivesikuid pekiseks ei aja siis? Ma pole just eriline hardgainer:D Teen jõutrenni u 3-4 korda nädalas ja kickboxinguga tegelen 1-2 korda nädalas.
 12. trapetsiga pisike probleem

  mul ka parem õlg veits allpool. Kuid ma tean kindlalt millest see on, algkoolis tassisin kotti üle ühe õla ja kõik õpikud olid sees Terve kott kaalus kusagil alla 10kg ma arvan, aga ise kaalusin vastu 30 kg. Praegu kaalun 80 kg ja ma ei kujuta ette millised mu trapets ja õlad praegu välja näeksid, kui igapäevu 30 kg seljas tassiks
 13. Palun soovitage toidulisandeid

  Tegelen kolm korda nädalas Jõusaaliga ja samas ka kaks korda nädalas KIck boxinguga. Kas keegi natuke asjatundjam soovitaks või isegi paneks kokku mõne toidulisandite kombo. (võiks sisaldada proteiini, kreatiini ja mõnd head abivahendit liigestele, sest küünarvarred hakkavad juba ennast tunda andma). Eesmärgiks oleks ikka lihase kasvatamine. Kickbox on rohkem aeroobse eest! Siin poes pakutav Americani kombo kohta olen palju negatiivset kuulnud nii ,et seda ei tahaks. Ette tänades!
 14. lamades surumine kasutu neil kes jõudu taga ajavad???

  OKei. Suurtänu sulle Jrx.Proovin selle püsti surumise kindlasti ära. Olen isegi poksitrennis midagi analoogset teinud.
 15. lamades surumine kasutu neil kes jõudu taga ajavad???

  Aga kas kükid pole siis jalale samad, mis rinnalt surumine rinnale ja kätele? Eelpool mainiti, et need ei pidavat selliseid tulemusi andma?
 16. lamades surumine kasutu neil kes jõudu taga ajavad???

  Natuke küll teemast mööda aga kas keegi oskab soovitada mõnda harjutust, mis jalalööki treeniks? Õiget tehnikat palun mitte mainida
 17. lamades surumine kasutu neil kes jõudu taga ajavad???

  No aga koti tagumisel töötavad ka ju palju lihased, ntx õlg triits, kindlasti ka rind. Ometi peaks ju olema mingisugused eriliiki harjutused, mis aitaksid tugevama ja kiirema löögini jõudmisel.
 18. lamades surumine kasutu neil kes jõudu taga ajavad???

  Kas keegi oskaks siis kokkuvõtteks öelda, mis lihaseid tuleks treenimisel eelistada tugevama löögi saavutamiseks?
 19. Lemmikmuusika.

  Minu meeelest Manowari kõige rajum lugu http://www.youtube.com/watch?v=KCSqx7uYyOM
 20. "löögi lihas"

  Tervist Tegelen pikemat aega kahevõitlusaladega. Küsimus siis selline, et millist/milliseid lihaseid peaks jõusaalis treenima, et äkilisemat lööki saada. Varem kaalusin vähe,u 70 kg ja siis olid löögid kõvasti plahvatuslikumad ja tundus ka ,et jõudu oli taga rohkem. Praegu olen teinud jõusaali üle aasta ja kaalun 80 kg. Ühes kodulähedases kõrtsis on ka selline imelik aparaat, mis löögi tugevust möödab. Minu mäletamist mööda eelmine aasta oli tulemus seal 830, nüüd kui lambist proovisin jäi ka umbes samasse auku. Eks seal loeb palju ka juhus. Kuigi nüüd massi pea 10 kg juures peaks ka lööki rohkem olema. Olen eraldi treeninud triitsepsit ja õlga. kuid see erilisi tulemusi pole andnud. Huvitaks selliste jalalöökide nagu mavashi geri, yoko geri treenimine. Ja käte löökidest võiks otselöögid teravamad olla
 21. "löögi lihas"

  tänud. Aga kuidas peaks see 5:1 vahekord väljanägema. Kas see on mõeldud nii ,et teen 5 päeva nädalas trenni ja siis sellest 1 korra suurema vastupanuga? Või on kasulik kasutada sellist tehnikat ka seeriate juures. Kui näiteks teen tavaliselt osades harjutustes 5 seeriat? Vb sain millestki valestki
 22. Dexter Jacksoni hetkevorm

  pooleteise kuuga ta küll ennast kuivaks ei jõua tõmmata..
 23. Küsimus Kreatiini kohta?

  Selle pärast võtsid juurde ,et rohkem sööma hakasid. Suitsetamine vähendab söögiisu märgatavalt. Samas see täiesti individuaalne ,kuidas mõjub. Ega ta tervisele hea küll pole . Ise tegin u 6 aastat ja nüüd piirasin suitsetamist oluliselt( teen max paki nädalas , mõnel nädalal üldse mitte) Ja on tunda ka , et võhma juurde tulnd ja söögiisu täiega kasvanud. Kreatiini võttes ei tohiks suitsetamine küll midagi mõjutada. Ise olen kuulnud mingit sellist müüti ,et tubakas, eriti mokatubakas pidi piimhapet aitama kehast välja transportida??
 24. K: Valgu tarbimine enne trenni.

  Milleks on vajalik valgukoksi sissejoomine enne treeningut. Minu arusaamist mööda tuleb ju lihastele kasvamiseks vajaliku toitu anda peale nende väsitamist! vabandused kui juba "vana" küsimus oli. Ise foorumist konkreetset vastust ei leidnud !
 25. K: Valgu tarbimine enne trenni.

  Xero -> Kas üleliigsed süsivesikud teevad uimaseks? Üleeile lahmisin kaks šokolaadi sisse enne trenni ja trenni alguses oli küll täiega uimane tunne, nagu oleks äsja tõusnud. Jäin ise ka mõtlema ,et äkki on see loid tunne liigsest magusast.
×