Jump to content

robert27

Kasutajad
  • Sisu loend

    27
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik robert27 postitused

  1. Algaja vajab tarkadelt abi!

    jooksmas pead käima
  2. probleem paistetusega

    Tervist, loodan et ehk oskad mind palun aidata. Probleem on selline, et tegin rasket tööd paar päeva tagasi ja juba 2 päeva on rind valus olnud(umbes samasugune valu nagu lihasvalu peale treeningut järgmisel päeval), kuid valu ära ei lähe ja rind on võimsalt paistes nagu oleks naise rind. oskad äkki õelda mida teha, või kaob see ise aja mõõdudes? ette tänades, Robert
  3. probleem paistetusega

    Suur aitäh Oldman, et andsid probleemile vastuse, nüüd on see kadunud suured tänud
  4. Triitseps

    sa oled pea 2 aastat trenni teinud ja alles nüüd märkad et triitseps on väike. Mida sa seal jõusaalis teed siis üldse?
  5. treenitud reied

    väga positiivne , sport on hea. Ja mehed suhtuvad väga positiivselt vormitud reitele
  6. lihase kasvamine

    tervist, et sis küsiksin lihtsalt mitu seeriat ja kui palju kordusi teete kui lihast kasvatate?, milliste seeriatega oleks teie arust kõige tõhusam lihast pumbata? Ise käin 2-st aaastat jõusaalis ja olen juba mõnda aega proteiini ka tarvitanud.
  7. lihase kasvamine

    mul on kõik normis ja isegi rohkemgi, lihtsalt huvitab kuidas teie teete
  8. VAADAKE PILTE!

    minu arust kah, olge inimesed
  9. määrdekreem

    küsimus siis selline, et kas oskad "vendv" õelda kuidas ise saab seda mõksi teha mis keha peale määritakse, on see võimalik? (oleks väga tänulik kui oskad aidata)
  10. määrdekreem

    Pinotexi ma kohe kindlasti ei kasuta , tänud
  11. millega joote proteiini?

    tere, et oleks rohkem võimalusi ja uusi kogemusi saada, küsin, et millega teie proteeini segate?
  12. määrdekreem

    Eks ma aretan sis sellest midagi edasi, oli palju kasu. Tänud
  13. probleem rinnaga

    tere, mul on selline probleem et tahaks rinnalihast kasvatada, peale surumise teen ka muid harjutusi rinnale, kasutan ka NO1 proteiini. Oskate äkki soovitada milliseid seeriaid ma peaksin tegema? Ette tänades.
  14. jõusaalis käin 4x nädalas ja päevas treenin keskmiselt 2 tundi..mõnel päeval teen ka aeroobset
  15. Väike kõrvalelüke suusatamisse

    suusatamine on väga (Y). Liht super asi, ma olen eluaeg suusatanud ja aina rohkem ma naudin seda. Hea aeroobne trenn
  16. kehakaalust rohkem

    5 kilo kehakaalust rohkem
  17. kõhulihased

    mina sain enda kõhulihased kõigepealt tavaliste kõhulihastega korda, tehes mingi 5x45 kõhulihaseid, sis märkasin et oleks vaja alumiste ja külgmiste lihaste välimust ka parandada ningi tegin kaldpingil kõhulihaseid(ringe), lisaraskusega, ning kere täiesti üles välja ei tõmba.Võiksid teha ka tavalisi kõhulihaseid nii et jalad on kehast kõrgemal(90-ne kraadine nurk jalgadel). Garanteerin et tuleb ülihea tulemus! ..kuid eks sa ise proovi kuidas sulle sobib
  18. probleem rinnaga

    suured tänud heade soovituste eest
  19. millega joote proteiini?

    no se on naq oma tehtud, ei usu küll, kuid kes teab, vb tõesti.
  20. millega joote proteiini?

    ma ise joon ntx punasesõstra mahlaga ja jubehea tuleb
  21. probleem rinnaga

    ega ma nüüd ni lohh ka pole kui arvate , ma liht tahan lihtsalt rinnalihastele suuremat rõhku panna, teiste lihastega on täiesti normis
  22. Minu täna hommikune külmkapi sisu ;)

    hävitav ju, selline külmkapi sisu võiks endal ka olla
  23. vendv, oskad äkki õelda, ma ostsin endale NO1 proteiini, kui kiiresti se toimima peaks?..kas mingi kuu?
  24. Kulturism!

    andke soovitusi kuidas teha seeriaid et saaks suveks lihastesse
  25. kiired kõhulihased

    Tere, selline küsimus oleks, et ma üritan enda kõhulihaseid hästi kiireks saada, vastupidavad on nad juba küllalt, nimelt ma tahaks teha kooli rekordit kõhulihastes mis on praegu 74 pumpa 60. seki jooksul, saaksite äkki aidata ning soovitada kuidas ma enda kõhulihaseid kiiremaks saan efektiivselt arendada, praegune max on mul 64 pumpa.
×