Jump to content

matti

Vanad Olijad
 • Content count

  2,417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by matti

 1. Tervist!!Viimasel ajal olen hakanud arendama ka vastupidavust.Aga mitte aeroobsust.Nimelt näevad minu vastupidavusharjutused vlja sellised,et heal juhul jätkub seal mind minutiks.Seega teen hoopis anaeroobset.Ise mul ka tundub,et nii peakski jätkama,kuna anaeroobset-lühikest-jõulist vastupidavust on rohkem vaja kui pikka-aeroobset.Kas on võimalik,et selline tegevus ka südamele pikemas perspektiivis halvasti võib mõjuda,hetkel tundub,et vastupidi,süda on tugev ja muidu hea olla. Kõik kommentaarid on oodatud
 2. Tasuta juust kipub ikka põhiliselt hiirelõksus olema...
 3. Vend Vähk Peab liikuma!

  Jooksmine ja käimine. Tuleviku inimene ei liigu jala Õigupoolest ei ole ta selleks enam puhtfüüsiliselt võimeline.
 4. Curling on taliolümpial 98-st aastast
 5. Hullumaja Maadlus, mis on olnud kavas igal OM-l alates 1896, lisaks veel antiikolümpiamängud, peab nüüd võistlema selliste kohaliku tähtsusega spordialadega nagu pesapall ja lainelauasõit ? Oleks maadluselgi vaatemängulisust küllaga, paraku on reeglid aja jooksul muudetud selliseks, et kunagisest vaatemängulisusest ei ole enam midagi alles
 6. Mulle kui reservväelasele tekitab selle harjutuse nägemine vägivaldseid tundeid
 7. Starting Strength küsimus

  Archangel, viitsid ehk enda treeningkava üles visata ? Huvitavad ja minu meelest ka üsna õiged põhimõtted sul.
 8. Jõusaali tolad...

  treeningkava on mul nutitelefonis lihtsa .doc failina, mingit eraldi äppi ei ole ja kirjutamine toimub mul ikka vihikusse pastakaga. Nutitelefoniks on Samsung Galaxy Y.
 9. Jõusaali tolad...

  Endal jõusaalis kaasas nii nutitelefon kui ka vihik ja pastakas. Ühest vaatad kava, teise kirjutad kasutatud raskused, hinnang sooritusele jms. Idee poolest saaks nutitelefoni ka kirjutada, aga see on paras jukerdamine ja piin.
 10. Jõusaali kõige hullemad harjutused

  Prantsuse surumine ja selle analoogid, kuna tekib küünarliigestes pisut ebameeldiv tunne. Lisaks veel biitsepsiharjutused, kuna neid on lihtsalt väga igav teha.
 11. Otsing-kasutu !?

  Tervist kaaskannatajad ! Olles olnud foorumist mõnda aega eemal, torkas mulle tagasi tulles kohe silma üks tõsiasi- otsing ei suuda enam mitte midagi üles leida, kuigi teema või artikkel on reaalselt olemas. Varem sellist probleemi ei olnud. Võimalik ,et ma kujutan seda kõikke ette, aga nii see mulle igatahes tundub.
 12. Mida oodata?

  Lisaks sellele on velotrenažööril väntamine sama põnev kui värvi kuivamise jälgimine Mina eelistaks 99 juhul 100-st ikkagi jalgratast, tüdimus tekib palju aeglasemalt kui velotrenžööril.
 13. Kyäni

  Ei osta põhimõtteliselt kunagi midagi võrkturundusest, kuna sa ei maksa mitte toote eest vaid müügi eest. Müügikulud ning kasum moodustavad sellise müügiskeemi korral hinnast väga suure enamuse. Kuna lülisid ahelas tootja-tarbija on liiga palju ning iga lüli tahab saada korraliku kasumit, sellest siis ka kõrge hind. Aga eks igaüks ise otsustab.
 14. Parim massilisaja

  Peab ikka hea taluvus olema, et kannataks iga 3 tunni tagant liitri piima omale sisse valada. Ise istuks vist sellise reziimi tagajärjel pidevalt WC-s ja usun, et ma ei ole ainuke Jogurt ja keefir tunduvad ikka kergemini omastatavad olema.
 15. Jõusaalide arvustused

  Ülikõva saal paistab olema, ma ei ole nii head saali vist isegi unes näinud
 16. Suurema lihase ja massi saavutamiseks peab olema täidetud 3 aspekti. 1. Raua tõstmine ( korralik ja süsteemne treeningkava) 2. Rikkalik toitumine ( toit peab sisaldama nii valku, süsivesikuid kui ka rasvu ning neid peab olema seal pisut enam kui vajad-kulutad, kui soovid massi kasvatada) 3. Adekvaatne puhkus( lihas kasvab puhkuse ajal, lisaks saab puhkust kasutada veel üheks vajalikuks tegevuseks- söömiseks ) Lihasmassi kasv on siis korrutis eelpoolmainitud aspektidest. Kui üks aspekt on null, siis matemaatiliste reeglite kohaselt on ka korrutis null, ei ole midagi parata.
 17. Toidulisandite teema taastumine ja kahanemine.

  Need "lisandid", mille tarbimise lõpetamise järel toimub märkimisväärne kahanemine, lähevad üldjuhul juba retseptiravimite klassi
 18. Kyäni

  TigeTiiger, tundub, et sa ise oledki see huvitav pakkuja Eestist, kõik viitab sellele Kust sa muidu emaili tead, koduleheküljel www.kyaniproducts.eu seda ju ei ole
 19. 80 cm bicepsiga kloun!

  Oh jummel . Tegelikult võiks kuulutada välja moratooriumi süntoolimeestest rääkimise suhtes, see ei kuulu siia portaali alla.
 20. Kõik Eesti spordiklubid

  Lääne-Virumaal on veel selline koht nagu Kunda spordikeskus. Spordikeskuse jõusaali näol on keskmise või väiksema suurusega jõusaaliga, samas on tegemist väga hästi varustatud jõusaaliga, kus raskustest või kangidest ei tule kunagi puudust, Tavapilet 1,5 eurot, sooduspilet 0,7 eurot.
 21. Artikkel on ikka korralik segapuder. Toidlulisandid ja retseptiravimid on ühte pandud
 22. Toorelt kanafilee söömine

  Inimene ei ole hunt , inimese organism ei saa üldjuhul toore liha seedimisega eriti edukalt hakkama. Kui ma ei eksi, siis inimese maohappe kontsentratsioon peaks olema 2-3 korda nõrgem kui kiskjatel. Seega, parem on enne söömist termiliselt töödelda.
 23. Kuidas treenida seda osa kerelihastest. PILT !

  http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=5〈=1
×