Jump to content

MOTep3a

Kasutajad
  • Sisu loend

    78
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MOTep3a postitused

  1. Kiropraktik Rainer Kägo

    Olen käinud tema juures. Tulemusega jäin väga rahule. Kordade arv oleneb probleemist ja kui palju sul on viitsimist seljaga võimelda, peale visiiti. Ise olen nüüd peale viimast korda rohkem seljaga võimelnud ja pole enam pool aastat vaja tema juurde minna olnud.
  2. Raskeimad harjutused...

    Kui kavatsed seda harjutust proovida, siis jäta see harjutus trenni lõppu. Kasuta kordusvahemiku 12-20, 3 seeriat ja puhkus seeriate vahel 30sek. Siis tunned selle harjutuse võlu
  3. Raskeimad harjutused...

    Üks raskemaid harjutusi mida ma teinud olen on see.
  4. Speed ladder

    Kas keegi teab kus kohast saaks Eestis osta speed ladderit? Ja mis hinnaga.
  5. Speed ladder

    www.yessport.ee-s oli olemas, tänan. Eks saab näha palju ta realselt arengut toob.
  6. Kuidas oleks kõige paremini valmistuda sõudeergomeetri võistlusteks, distantsil 1000m?
  7. Treening sõudeergomeetri võistluseks?

    Mille järgi valida takistuse astet sõudeergomeetril, 1000m distantsil?
  8. Treening sõudeergomeetri võistluseks?

    Usun et jõusaali arvelt vähemaks pole mõtet võtta, sest praegu käin 2 korda nädalas jõusaalis. 2 korda nädalas jõusaali ja 3 korda nädalas käiks intervalle sõudmas. Peaks olema piisav koormus. Tahtejõudu on kõvasti:)
  9. Treening sõudeergomeetri võistluseks?

    Sealt ma juba uurisin. Seal on antud programm 2000m võistluseks. Jõusaali poole pealt on kõik korras. Korralik kava on olemas. Tahaksin pigem teada, kui pikki ja kui palju intervalle peaksin sõudma? Mitu korda nädalas intervalle teha?
  10. Harjutused jalgadele

    Need ei ole jalaraskused. Neid kasutatakse, et põlvi soojas hoida. Pilt
  11. Kus saalis käite treenimas?

    Planet Sport, 899kr kuu.
  12. Ragbi

    Nüüd on võimalus ka Tartus ragbit mängida. Link Kõik kes on huvitatud võtke ühendust Chris Harding-ga. chris.harding@ragbi.ee
  13. Ranna ragbi.

    Sel laupäeval kell 14.00 Pärnu rannas Eesti esimene ranna ragbi turniir. Ära maha maga.
  14. Ranna ragbi.

    Ilmal ei olnud viga midagi. Algul tuli kergelt vihma, kuid ülejäänud aja paistis päike. Ja pilte üritusest leiad siit.
  15. Jõusaalid Tallinna kesklinnas?

    Planetsport
  16. Ranna ragbi.

    Banner
  17. Parim Valgu pulber.

    Pure Protein GRS-5, Sci-MX - parim mida ma sõõnud olen.
  18. VIIN

    Eesti viinadest julgeksin soovitada Kihnu Marki.
  19. Fast tegi Eiseltiga 1:0 !?

    Vaata poodi. Ühtegi Eiselti toodet pole enam.
  20. tarkusehamba operatsioon

    Mul tõmmati eelmine aasta kõik 4 tarkusehammast välja. Kaks tükki korraga. Taastumise kiirus oleneb, kui palju on vaja puurida/lõikata. Kuid peale välja tõmbamist võid arvestada, et 2-4 tundi haav veritseb päris palju. Vasaku poole omad tulid kergemini välja. Nende taastumine võttis paar päeva aega, kuid lõikamise päeva õhtul sai juba natuke tahkemat toitu süüa. Parema poole hammastega olid hoopis teised lood. Seal pidi ühe hamba pooleks puurima, et kätte saada. Järgmiseks päevaks oli lõug poole suuremaks paistetanud. Rääkida oli valus, neelata ei saand peale vee midagi. Isegi jogurtit ei saanud süüa. Peale 2 päeva läks asi paremaks. Paistetus alanes ja sai tahket toitu süüa. Hinna kohta nii palju, et tarkusehambad saab lasta tasuta välja tõmmata. Hambaarst peab kirjutama saatekirja ja röntgen peab kaasas olema.
  21. Mandlite ära lõikamine

    10 000.- krooni see küll nüüd ei maksa. Eelmine aasta tuttav lasi enda raha eest mandlid ära lõikata. Ma täpselt ei mäleta, kuid tal läks kuskil paar tuhat krooni.
  22. sooviks teada

    Sa vist mõtled seda.
  23. Eesti Vabariik 90

    Head Vabariigi Aastapäeva!!!
  24. Valusad videod

    Pain
  25. Ott tule ruttu koju

    Ei ole raha? Loe seda. Eestile on pakutud väga soodsalt tanke, kuid kaitseministeerium on kõik pakkumised tagasilükand.
×