Jump to content

Aile

Kasutajad
 • Content count

  4,537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Aile

 1. Borrelioos

  Segaste sümptomitega haigus, mille varajane diagnoosimine ja ravi on väga tähtsad. Kui teil on olnud puuk ja tekib punane ratas ümber selle puugi hammustuse, tuleb koha ka raviga alustada. Kui teil on seletamatud unehäired, laske teha analüüsid. Mul on olnud borrelioos üle 15 aasta. Eestis on seda haigust diagnoositud kuskil 10 aastat ja ikkagi on arstid mingis eitusfaasis. Need sümptomid ei ole psühhosomaatilised Panen siia ka sümptomite nimekirja.
 2. Keelenurk - diskussioon

  Kas oleks v6imalik foorumisse teha yks 6igekirjale pyhendatud nupuke. Keegi filoloogidest v6iks olla n8 spetsialisti rollis. Nupukese juurde v6iksid olla viited keeleabi linkidele. J22ks koormus v2iksemaks.
 3. Kyäni

  ...ja osad määgivad seda, mida neile meedia ette söödab. Mina siin küll mingit vahet ei näe. Ühed lambad kõik.... http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3250522/ Siit saate ise valida http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=Tocotrienols%3A%20Vitamin%20E%20Beyond%20Tocopherols
 4. Ca kommertsvariandid pole mul kunagi tööle hakkanud. Siin on ka üks artikkel Ca teemal http://www.greenmedi...tm_medium=email Mina teen oma Ca lisandi ise. Mg võtan juurde. See, kui palju teil Mg vaja oleks, sõltub teie ülejäänud menüüst. Rafineeritud toidu puhul te jäätegi Mg juurde manustama... On arste, kes soovitavad isegi paar grammi päevas.
 5. Kusihape

  Üks hullemaid reaktsiooniandjaid on ölu.
 6. Kyäni

  Ega mul ei ole tegelikkuses ju miskit selle vastu, et sa nii arvad. Nii arvata on hea ja turvaline. On ka toidulisanditel terapeutlised doosid (teaduslikult tõestatud ), mida kasutatakse tervendamiseks. RDA... ei ole terapeutiline doos...RDA on doos... millega ei ela ega sure Miks sellest räägitakse suurest meediast eemal? Kes maksab, tellib ka muusika... ja vitamiini ei saa patenteerida, st selle pealt ei teenita multikasumeid. Lisada võiks veel... et kes maksab, tellib ka seadusandluse, st keelab patenteerimisele mittekuuluvate ainete terapeutilised doosid lihtsalt ära. Olge tublid!
 7. Milliseid trikke ja nippe teie kasutate? Avardame teemat! Mehed võiksid siin rääkida, mis neid köidab naiste juures ja naised võiksid jagada ka omi nippe. Minu mees õpetab, et pange tüdruk endast rääkima
 8. Järjekordne uus imedieet "Ära söö mitte midagi ja joo meie toodet." veebilehekülg... Ma loodan, et see on meist mööda läinud.
 9. Kas Imre teadustab? Väga viis, minu arvates!
 10. Video rääkis ka madalast insuliinitasemest... Menüü on vilets, kuid mitte selle pärast, et insuliinitase jääb madalaks. Lihtsalt see menüü ei kata inimese vajadusi. Insuliin on reeglina rasvaladestushormoon...ja mitte ainult.
 11. Selle video olin ma ära kaotanud... Unustasin ta lihtsalt lisada oma youtube i kausta. Nüüd on ta tänu sinule omal kohal. Hea näidata mõnele ekstremistile. Kas insuliin on rasvapõletushormoon või rasvaladestushormoon? Reeglina ikkagi rasvaladestushormoon...ja mõningates olukordades ka rasvapõletushormoon. Isu hormoonid on pigem tõesti greliin ja leptiin, kuid kõik on omavahelises seoses. Sinu postitus ise räägib ka tegelikkuses sinu väite vastu, kuna nii video kui ka väljapaktud menüü on madalat insuliinitaset taotlev menüü.
 12. Kas kava on hea kaalulangetamiseks?

  Reeglina on need kavad väikeste korrektuuridega copy paste tegevus, mis eeldavad lihtsalt ühe esialgse baaskava loomist. Ma saadaks küll pikalt, kui keegi üritaks mind sööma panna sellise kava järgi
 13. Väga tubli! Mina oma 75 kg ei kippunud kuskile pildile...kahjuks Oleks ka enne ja pärast võtta olnud.
 14. Tekib insuliinresistentsus...st insuliini küll toodetakse, kuid rakud...neh...ei reageeri enam nii kuis muiste. Nemad otsustavad nälgida...ja insuliini toodetakse järjest enam. Suletud ring.
 15. Pole fitness

  Kas ei ole pole dance ile paremat s6na eesti keeles kui postitants? Mul oli tunne, nagu ta oleks oma postiga kokku kasvanud...
 16. Tiibeti piimaseen on saadaval

  Niih... kuup2ev on 28 aug ja mul on j2lle seent yle... Kes tahab, v6tke yhendust.
 17. Tiibeti piimaseen on saadaval

  Kui sa seda piima ikkagi iga päev vahetasid (ja seene enne värske piima sisse panekut ka puhtaks pesid), siis ei teinud sa midagi valesti. Poe piimast ei saa ilma seeneta hapupiima, kuid seenega on väga viis. Eraldubki selge vedelik...ja tükid seal sees. Sega see lihtsalt segamini. See läheb sul juba ka siis segamini, kui sa seene sõelaga välja kurnad.
 18. Saadud on see retsept raamatust õnnelikud päevad superkokk Jamie Oliveriga Tegin siia väikesi muudatusi... Haputaignaleib. Esm.p: Sega kausis 500 g rukkijahu piisava koguse veega, et saada pehme taigen. Aseta toas sooja kohta (minul oli seal 19 kraadi...nii, et ta ei pea väga soe olema). Kata toidukilega (mul on kaanega taignasegamise nõu). Teisip: Taigen mullitab...Oliver ei soovitanud segada. Kuid minu arvates tuleb ta parem, kui nüüd panna peotäis jahu veel juurde ja käesooja vett. Kata kilega ja jäta seisma. Kolm: Korda... Neljap: Korda... Reede pärastlõunal on siis natuke õllene ja linnaselõhnaline tuhavärvi segu. Lisa sinna juurde jahu (mina kasutan täistera nisu ja rukki segu...ainult rukki küpsetamine v6tab rohkem aega) ja loomulikult vett. Eralda 500 g taignast uueks juuretiseks ENNE soola lisamist. Kata kinni ja pane kõrvale. Lisa sool ja mida iganes...Sõtku taigent v2hemalt 5 min. Pane vormi, v6i ahjuplaadile. Kaetult...Lase 14 tundi seista ja siis .. Laupäeva hommik...küpseta leib valmis. Ahi 190 kraadi, tund aega.
 19. Üks igati naturaalne leivajuuretis :)

  Ma ei tea, mehed, kus on teie loogika... Juba poodi minek võtab rohkem aega, kui leiva tegemine.
 20. Keegi ei keela sul 200 g rasva päevas süüa, kui sul selleks isu on. Kuid selline rämps valik? Me tahame, et sa ka oma 60ndates oleksid kasvajavaba...ning, et sa ei peaks veetma oma viimast aastakümmet sügavalt dementsena hooldekodus.
×