Jump to content

Snoopie

Kasutajad
  • Sisu loend

    62
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Snoopie postitused

  1. Tervist, tahaks kuulda mida teadjamad praegusest kavast arvavad. Püüan kava läbi teha vähemalt 2. korda nädalas - see tähendab 2 trenni 1 puhkus ja nii edasi. Kas näitajate parandamiseks võiks teha iga teise trenni 60-80% maksimumist ja rohkem kordusi ning vice versa. Eesmärk oleks rohkem rinnalt suruda, lõuatõmbeid pealthaardes jõuda (mis üldse ei arene, jõutõmbest vast?) ning muude baasharjutuste jõunäitajate parendamine. See kükk, raisk, tõmbab alati nii rihmale arvestades kus ta paikneb kavas tol päeval. Päevade arvestuses on silmas peetud trennis viibitud päevi. Vahepeal tuli kuu ajane paus sisse tänu põskkoopapõletikule, aga näitajad väga ei langenud. Eks väikese piduri pani peale. Alustasin kavaga novembri algul. Pikkus: 175cm Kaal: 70 (Nüüd 74,1kg) Vanus: 25 Kava: http://i.imgur.com/bqy4UHK.jpg
  2. Trennikaaslane

    Oled kunagi näinud inimest, kel poleks motivatsioonilangust? Seltsis alati segasem ka. Jõudu Sulle, Kerru.
  3. Jooksmisest

    Olen hetkel tegelenud jooksmisega ca. kuu aega - 3x nädalas ja distantsiks 5km. Kui alguses oli selle vahemaa läbimise ajaks 36 minutit, siis nüüdseks on see 29 min. Mis oleks parim treening plaan 3km kiireks läbimiseks? Hetkel on jooksudel kilomeetri aeg kuskil ~5:50, liida või lahuta 10sek - seega 3km = ~17,5min. Varsti on sõjaväkke minek ja tahaks NATO testil selle 3km kiirelt läbida. Kuuldavasti on 12 minuti kanti päris kõva tulemus 3km distantsil, kui ma ei eksi. Jagage oma tarkuseteri palun.
  4. Kätekõverdused

    Väga bueno! Kohe week 4 käsile.
  5. Jooksmine

    Olen harrastanud jooksmist hooajaliselt. Kui ilus ilm on väljas, siis mp3 taskusse ning käin jooksmas 30-40 minutit. Suvel käisin jooksmas, siis ei vaevanud miskit. Aga nüüd kui pluss kraadid lõpuks tulid ja jooksmas olen käinud, on iga jumala kord peale jooksu trenni sääre lihas nii pingul, et trepist üles tulla on lausa piin. Keegi oskab öelda milles probleem olla võiks? Tempo ei ole joostes liiga kiire ega aeglane. Jalatsid on jooksu jalatsid. Kuulsin midagi, et kui jooksu trenni teha, siis peaks ka mõnikord jooksma lühikesi vahemaid, aga siis suurema kiirusega joosta.
  6. Jooksmine

    See jääb küll ära. Eelmine suvi jooksin rohkem kandade peal ja lõpetasin sellise kanna valuga lõpuks, et kuu aega oli valus käia. Arstid ei tahtnud röntgeni pilti ka teha, ütlesid et ah pole midagi. Igatahes, proovin kohe präet venitamise asja, eks näis kuidas läheb. EDIT: No jooksin oma 25 minutit ja lõpptulemus on sama. Valus on peale jooksu kõndida, sest külje pealt on lihas nii pingul. Proovisin 500 meetrit kõndida peale jooksu, mis oli omamoodi piin, siis venitasin nüüd peale jooksu. Veits parem on küll, enam nagu põrguvalu pole, aga mäletamist mööda see ikka nii olema ei peaks. Kas asi ei või olla mingi vitamiini puudusel, et see toimub? Paar päeva tagasi poksitrennist tulles tõmbasid ka mõlemad sääred krampi - üksteise järel. Vot see oli juba omamoodi kogemus
  7. Palju õnne, Arnold Tokko !

    Palju õnne ! !
  8. Aprillis on plaan ette võtta väike dieet ja huvi pärast tegelen vaikselt selle kokku panemisega. Probleem on selles, et ei oska eriti midagi kokku vorpida. Jah ma saan aru, et dieeti pidades peaks süsivesikuid vähem tarbima - rohkem rasva ja valke. Mul ei ole vaja neid põhimõttelisi õpetusi. Üks asi midagi siit lihtsalt ei leia, on üks normaalne dieedi kava näidiseks. Palve on lihtne! On kellegil jagada enda dieedi kava? Ja oleks piisavalt lahke, et seda jagada PM/e-mail teel.
  9. Suured tänud kõige paremale vastusele
  10. Dokfilm: Teismelised musklimäed

    Tahaks näha mis sest 13. aastasest saanud on, kui see saab 17
  11. probleem kaalutõusuga

    Usun et see suitsetamine pole mingi faktor. Olen kõike katsetanud lihtsalt, et tõestada inimestele nende eksimust kui ma suitsetasin. Suutsin joosta nagu iga teine asjaga tegelenu väikese trenniga ning suutsin jõutrenni teha ja kasvada - polnud mul häda midagi. Asi on kindlasti toitumises.
  12. Dokfilm: Teismelised musklimäed

    Pole ju midagi hullu, väga viis
  13. rinnalihas

    Imestasin isegi kunagi ammu miks rind ei arenenud eriti kuni ükskord asjalikum tegija tuli ja ütles, et haare on liiga kitsas. Kohe teine asi oli
  14. Sinu tulemused?

    Pikkus 173 Vanus 19 Kaal 77 Surumine 85 Jõutõmme 150 Kükk 120 Arenguruumi veel väga palju
  15. Magusaisu

    Või siis joo kondenspiima, ega sa seda ei suuda nagunii palju lürpida enne kui isu täis
  16. Haigelt teeb jalapressi. Iga tõukega nagu sureks.
  17. Mul oleks abi vaja

    Polar pakub päris palju pulsikellasi. http://www.pulsikell.com/
  18. Magusaisu

    Ära siis osta omale magusat.
  19. kasv j2llegi

    Kui sa otsingut kasutaksid, siis saaksid päris palju vastuseid. Näiteks see teema: http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...p;hl=kasv+kinni
  20. Segane vend. Ei kujuta ettegi kui suured selle venna toiduportsud on
  21. Lockerz

    Lugesid teema läbi? Tubli. Ma ei tea, kui sul on võimalus saada tasuta ipod selle eest, et sa teed paar klõpsu päevas ja hiljem oled õigel ajal õiges kohas korraks. Miks ka mitte, kui sul just vanemad/töökoht raha ei pritsi
  22. Oprja 86 Kristina Šmigun-Vähi 3 Tatjana Mannima 37
  23. Kükk

    Pole siis seal mõnda põkki kes näib matsu jagavat?
  24. Kükk

    Kas siis treenerit pole jõusaalis või mõnda kogenenumat harrastajat? Ära häbene nendelt abi küsida
  25. Lockerz

    Jah sealtsamast. Osadel veab ja nad saavad midagi, teistel ei vea ja saavad erroreid/ei lae leht ära. Eks proovi järgi.
×