Jump to content

nadel

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nadel postitused

  1. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    2 aastat tagasi 25 ilma nõksuta ja 30 nõksuga, vanus 25, kaal 74
  2. Kanter püstitas sisemaailmarekordi

    maailmarekord kirjutatakse hooajal 2009 juba Kanteri nimele - olen selles ysna kindel. Isegi praegune rekordiomanik on seda öelnud. Kui mees t6esti heidab hooaja alguses juba 70 m alla ja sees(ilma mingisuguse tuuleta) samuti sinna kanti peab vorm hea olema, ja mitte ainult hea. Igatahes edu talle edaspidiseks!
  3. suurimad õnnesoovid ka minu poolt!
  4. Jooks

    see, et kehka-tundidest viilid on juba miinus...ise tahad kõva spordipoiss olla ja kehkast viilid - sa teed ju enda jaoks mitte õpetaja! Kui kiiresti sa seda 12 km jooksed siis, sörgid läbi või paned ikka tempoga ?
  5. teie jalanumber

    41,5 - 42,5
  6. YouTube videod

    http://www.youtube.com/watch?v=N_aGC9ibFuE...ch=jay%20cutler
  7. Rinnalt surumine

    2007a kehakaal oli 74kg ja sellega tegin vast 9x
  8. Sinu tulemused?

    arenemisruumi on, vigastused on ka koguaeg seganud...see aasta proovin jõunäitajatele ikka tublid kilod juurde lisada
  9. Sinu tulemused?

    kaal:73kg pikkus:177cm vanus:24a Rind: 95kg Kükk: 115kg Jõut: 120kg
  10. Lemmikmuusika.

    hip-hop
  11. Tahaks joosta, aga ei saa

    aga proovi 2 korda välja ja 1 korra sisse hingata jooksmise ajal, mind see igaljuhul kunagi aastaid tagasi aitas PS. tegelesin keskmaajooksuga 6 aastat omal ajal
  12. ÜLESKUTSE: J6mminaator sügiseks lavale!

    päris õnnestunud (Y)
  13. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    177cm, 74kg, 24a
  14. Õlad!

    Tere, probleem järgmine: olen nimelt õla tagaosa treenimise täitsa unarusse jätnud ja see kohe täitsa näha. Kuidas soovitaksite nüüd edaspidi käituda, kas seda rohkem treenida või sama palju kui teisi lihaseid ? Edu!
  15. Õlad!

    jaa, tülitan siis jälle - ei taheta või ei osata vastata meie küsimusele
  16. Raskeimad harjutused...

    mulle lähevad kangi tõmbed vastu kõhtu, jõutõmme ning hantlite surumine(õlg) väga peale
  17. Kus trennis käid ja kus elad???

    elan arukülas ja käin kohalikus jõusaalis.
  18. Palun abi.

    tean, et nt. trenni lõpus rippudes teeb see rannet tugevamaks aga suuremaks
  19. harjutus

    http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime - otsi siit.
  20. selg

    küsimus järgmine: kui teha kangiga ettekallutatult tõmbeid vastu kõhtu, kas hoida kätega pealthaare või althaare ? Olen näinud mõlemat varianti, mida soovitate ?
  21. Tattoo

    täitsa olemas, juba u 4 aastat - parem õla peal ja tahaks samuti edasi teha kuna õlg kasvab ja siis teekski vastavalt lihase suurusele. praegu lihtsalt mingi kujutis mis u pool kogu õla pindalast.
  22. Jõusaali kõrvalt

    panin algul valesse kohta tegelen vuti, lidumise ja vahest harva kossuga. Siit küsimus suurele ringile - huvitab väga siuke asi nagu PARKOUR, keegi oskab öelda kas kus eestis sellega tegeletakse ja kas üldse tegeletakse ?
  23. kõht

    Tere, teema järgmine: alustasin uuesti treeninguid dets. algusest ja enne seda pool aastat ei saanud teha kui suvel oli õlaliigese op. Kõhu peale(umbes keskele) on nüüd siis siuke kerge õlleka moodi asi tekkinud ja tahaks soovitusi saada mis harjutustega sellest kõige kergemini lahti saada ? Pakun, et seal on u 200g üleliigset nn. rasva mida tühja kõhuga pm polegi näha. Kõik soovitused on oodatud!
  24. Tere :)

    Täna just trennist tulles läks õlga tehes vasak õlg liigesest välja Tahaks teada kaua oleks soovitav nüüd trennist kõrval olla ? Kurat küll :S
×