Jump to content

algaja17

Kasutajad
  • Sisu loend

    74
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik algaja17 postitused

  1. Minu meelest korraldajad ütlesit, et võidu õlu on ikka päris alkoholiga mitte ilma. Või ma mäletan siis valesti?
  2. Järjekordne dopinguga patustaja

    Nii, et hüvasti kõik tiitlid? Ma loodan küll
  3. Super töö Argo ja Helena poolt! Andsin ka oma hääled, igasugused haigused ja sinikas tasusid ennast ära
  4. Ma ütlen kohe ära, naerda sai! Jällegi üks hea video.
  5. Nitrix kas osta?

    Tere! Sooviks osta bsn nitrixit (360tbl), aga ei tea kas see ka mõjub. 1400.- oleks suht kahju magama panna kui see ei oleks seda väärt. On kellelgi kogemusi?
  6. Nitrix kas osta?

    Ostsin ära nitrixi. Ja arvan et võtan kolme asemel kaks tabletti ( 3x2), kuna kaal on 65 kg. Mis arvate?
  7. Satur8 rush ja fast kreatiin?

    Tere! Võtan enne trenni satur8 rushi, ja mulle kingiti kreatiin monohüdraat. Kas nii võib et võtan hommikul 5g ja peale trenni 5g monohüdraati, ja enne trenni satur8. Kas kreatiiniga liiale ei lähe??
  8. ENNUSTA JA VÕIDA!

    Indrek 8. koht Liisa 9. koht
  9. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    1.Argo Vaible 2.Ott Kiivikas 3.Marek Kalmus 4.Marek Morozov 5.Valju Jagomäe
  10. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    Äkki keegi selgitab kes üldse ühes alagrupis koos on? Vend v ja argo vaible on ühes alagrupis nagu ma aru saan. Kellega marek k ja Morozov koos on?
  11. Kõik Extreme XXL kasutajad!

    Ise panin 2 kulpi ja täitsa piisav.
  12. fitnessi kontor

    Tere! Saadsin teile meilile ühe kirja paar päeva tagasi aga te ei ole vastanud sellele .
  13. Lihase kasvatamiseks mõeldud tooted

    Ise hakkasin just kasutama creakicit eks näib kuidas toimib.
  14. valgu joogid?

    Tre! Sooviks teada kus tallinnas (mustamäe kandis) müüakse neid valgujooke 0,5l pudelites?
  15. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Endal ka kipub juba ära libisema. Eks ole juba veits veninud, aga seda saab pingutada.
  16. Poiss minestab võistlustel

    See video on siit läbi käinud, kuna olen seda näinud Asi oleks võinud väga halvasti minna kui kang oleks pea peale kukkunud, aga põrkas eemale
  17. Fast tõstevöö

    Kas sa said selle (Pilt peaks olema taoline: http://www.fast.fi/easydata/customers/func...tisot/vyo2.jpg) ?? Mina sain küll selle ja pole midagi halba öelda, ega ma pole jah mingi pro. Selja tagune laiem ja toetab rohkem ju.
  18. VAADAKE PILTE!

    OUU rahu rahu, asi läheb juba päris julmaks laimamiseks siin!!!!!!!
  19. Extreme XXL serveeringud

    Kui võtta nagu kirjas et 4 mõõdulusikatäit siis saab 10 portsjoni(276g 4 mõõdulusika täit). Aga ise võtan kahe kaupa 2 mõõdulusikatäit, ei tea kas 4 tk suudaks ära juua Ise saan siis 20 korda.
  20. 100% whey gold standar maitsed !?

    ise proovisin just sokolaadi/piparmündi ja maitse väga hea Praegu võtan fasti sokolaadi oma see pole küll just väga hea Aga maitse üle ei vaielda
  21. Kava!!

    Teen trenni 4 korda nädalas(kõik lihasgrupid läbi) nüüd mõtlesin 2 korda rinda hakata tegema.
  22. Kava!!

    Tere! Kui on võimalik tahaks ka surumis kava? e-mail: onpann@hot.ee
  23. Hera80

    Endale küll ei meeldi maitsestamata valk, ostsin kunagi Whey oma täitsa jube jõin apelsini mahlaga
  24. küsimus liigeste kohta?

    Kasuta otsingut sellel teemal on mitu postitust, millest ühe tegin ka mina.Endal samat laadi probleem.
×