Jump to content

lõvi16

Kasutajad
  • Sisu loend

    101
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik lõvi16 postitused

  1. Tere! küsimus kas siin on ka inimesi kes on aktiivselt tegelenud ujumise ja sukeldumisega? kui on siis äkki oskate aidata kuidas saab kõige effektiivsemalt ja kiiremalt suurendada kopsumahtu ja pikendada hinge kinni hoidmist? tänud!
  2. ujumine, sukeldumine?(kopsumaht)

    tänud kõigile, kes on andnud häid nippe!
  3. ujumine, sukeldumine?(kopsumaht)

    fitness.ee pole vist see lehekülg kus sellist asja küsida, tundub mulle
  4. ujumine, sukeldumine?(kopsumaht)

    no seda muidugi, aga kas peaks harjutama metsikult vee all hinge kinni hoidmist? või pole see ka kõige õigem!? seda nagu tahakski teada
  5. Unehäired

    Küsimus siis selline...millest võiksid olla põhjustatud unehäired?(pole tglt kindel kas nad just unehäired on ) Öösel korralikult magada ei saa, ärkad pidevalt ülesse ja und pole aga hommikul koolis on küll vahel nii et jää magama võib see olla põhjustatud ületreeningust? kuid muu koha pealt ei ütleks küll et tegu ületreeninguga oleks.
  6. vastlakukkel

    nii hullult pole ka vaja nüüd mõnitada neid, kes umbes nii räägivad... aga põhimõte on õige
  7. vastlakukkel

    Hernesupp on küll hea asi, muidugi oleneb, kes teeb aga see aasta jäi supp söömata. Kukkleid sai ikka 5-6 süüa:P
  8. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    esimeseks on ikka mugavus!
  9. Keefiridieet

    hommikuti võiks ikka ühe kausi putru süüa
  10. Kava kohta.

    mul just nii, kui teen triitsa ja rinda ühel päeval, siis pärast triitsale ei saa max koormust anda, sest triitseps rinna trennist juba suht koormatud.
  11. Kava kohta.

    ma pakuks et see teine variant on vähe parem... sest triitsa ja rinda ei ole väga hea ühel ja samal päeval teha.
  12. oot aga millised vennad need imelikud välja näevad? need kes söövad ainult tavalist toitu?
  13. Jooksmine lisaks? tasub?

    hüppenööriga on muidugi hea hüppata...aga jooksmas võiks ka ikka käia
  14. Vot see on küll rakse küsimus peab ise rähnaks hakkama siis saab teada
  15. Lihtsalt v6rratu

    Suur saavutus Palju õnne!!
  16. Unehäired

    ega võib olla küll, sest istun päris pikalt arvutis
  17. Unehäired

    haha:D ei nalja peab ka saama...aga asi õnneks selles pole
  18. Unehäired

    ei peab proovima Eks proovin neid näiteid järgida... Aitäh!
  19. Unehäired

    Vot magama lähen ma enamasti väga vara, tavaliselt kuskil 22.00 juba..ärkan kell 6.50 või peaksin hoopis hiljem magama minema et uni korralikult peale tuleks??
  20. karm nägu

    sellise 8-packi peaks omale ka tegema
  21. Massikogumise kava

    ja alguses ongi areng suurem ja kiirem...siis tuleb jh hakkata tegema erinevaid kavasid ja harjutusi, shokeeri lihast uute asjadega
  22. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    süda läks pahaks...
  23. Vend Vähi uus vabakava....

    hea kava jh...
  24. Trapets

    Trapetsit treenib ka hästi blokkil või kangiga tõmbed lõua alla
×