Jump to content

matu124

Kasutajad
  • Sisu loend

    333
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik matu124 postitused

  1. pimesool

    mismoodi täpsemalt see välja näeb kui pimesoolega on asjad korrast ära, kas on selline pidev valu ja liigutada ning pingutada üldse ei saa? Ja mis vöib seda tekitada?
  2. pärm

    ma kunagi proovisin starteri energiajoogiga, päris hea oli
  3. Chuck Norris

    pealkiri on hea, Cuck Norris
  4. fast fastens your seatbelt! Fast! fastest way to perfection! FAST! kiireim viis tulemusteni!
  5. Warrior bastard

    Huvitav mis hääli ta voodis teeb kui saalis asi juba nii valjuks kisub
  6. Kiire hommikusöök.

    ma teen kiirkaerahelbeid vaarikatükikestega hommikuks, need paki omad ja umbes 3min ehk läheb tegemisega, 2 pakki kaussi, piim peale ja mikrosse!
  7. Ettevaatust!

    ei ole see jah mingi lollus, ma teen smithil rinda samamoodi ja tunnetus on hoopis teine, tavalise kangi alla nönda päris ei läheks töesti aga eks igaühe enda valik see on
  8. lihased

    no ma olen paremakäeline ,tunnetus on isegi vasakuga parem kui paremaga vöiks õelda
  9. jaaaaaaaaa kõva kõva, keegi ei tea kas kuressaares siin saaremaal keegi ka tegeleb MMA-ga ? vöi kuidas lood on
  10. Täna Reporteris Irene Mikk

    jah need jalapressi harjutused olid jah ikka täiesti mötetud! liialdatud temaga kah seal päris kövasti ikka
  11. Keda pead parimaks?

    Arnold kohe kindlasti aga ka Bob Chicerillo on jätnud hea mulje
  12. Palju Õnne V.Vähk!!

    PALJU ÕNNE!
  13. Palju õnne Ott

    palju õnne!
  14. Pärm?

    ma söin vahepeal starterit körvale juues , selline mönus maitsete kooslus tuli minu jaoks
  15. Kreatiin

    pole mötet vötta väga minu arust, söö kövasti lihtsalt ja tee trenni, see kreatiin ei tee ka mingit imet nii ,et jah....
  16. Kes on pildil?

    5. Bob Chicerillo?
  17. päeva plaan

    Mis ajast enne trenni süüakse? min tund aega enne jah aga mitte vähem kindlasti...
  18. ülikiirelt lihast kasvatavad ained,pulbrid

    BULBRID, söö toitu ja tee trenni! ning vaata kuidas ajaga keha muutub....
  19. Jalgrattasõit

    mitmekesisem kindlasti, ja see ,et ta punnis on ei tähenda et seal sul pekk on ,magu on veits suurem ja ongi köht punnis, käi jöusaalis ning loe siin foorumis on erinevat infot külluses.
  20. kalamari

    super, teist päeva gripis juba kuid sain siiski poes ära käidud, nüüd mugin siin kalamarja ning röstsaia....mönus!
  21. Ümbermõõdud, ei saa aru...

    jah seda küll.
  22. Ümbermõõdud, ei saa aru...

    no anna aru... Lased lebo paar päeva ja pole enam midagi...
  23. Mida saab teha Photoshopiga

    jah eks ta ole ,ma ka siin 2 päeva vaatanud kuidas midagi teha saab, ikka kövasti harjutamist on vaja et teha midagi sellist nagu seal videotes oli tehtud, funktsioonide ülesleidmine teeb peavalu seal
  24. Argo Ader Palju Õnne!

    palju önne!
×