Jump to content

noobie

Kasutajad
  • Sisu loend

    197
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik noobie postitused

  1. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Alguses peale hoidnud pöialt Portugalile, samamoodi tegin ka 2a. tagasi toimunud EM'l.. Äkki läheb nüüd õnneks..?
  2. Eesti seljad

    Töödeldud pilt.
  3. Proteiinid mujalt?

    Kas keegi on ntx USA päritoluga proteiine kasutanud? Endale jäi silma 100% Whey Gold Standard. Nii, et kui kellegil on kogemusi siis võiks natuke lähemalt rääkida?
  4. 100% Whey Gold Standard

    Parim valk üldse nagu..
  5. Parimatest parim !!!

    Parandage mind kui ma eksin, aga kas on mõtet kreatiini ja rasvapõletajat samaaegselt tarbida? Pigem äkki nii, et algul teed massiperioodi ja pärast kuivatad ennast natuke..?
  6. Argo Ader - palju õnne !

    Kasvagu su pähkel, õnne.
  7. karm nägu

    Mingite andmete kohaselt peaks Valujev praegu maailma kõige võimsam poksija olema..
  8. Kõhtu trimmiv kreem meestele

    Ma ka kuulnud, et igasugu Britneyd ja muud mankid konkreetselt süstivad endale mingisuguseid imerohte sisse.. kes teab palju ka sellest tõsi on..
  9. EKV 2006 - tulekul !

    Rihostern jah oli suurte lubadustega...
  10. Joker&Mesi

    Jokker on haigelt heas vormis ju..
  11. EKV 2006 - tulekul !

    Tahaks ka juba infi..
  12. jõud

    No, eks see lihaste funktsioon ole ikka jäsemeid jne liigutada, ja lihaseid treenides on lihas suuteline veelgi "raskemaid" asju liigutama.. Lähtu sellest, et lihaste üks funktsioonidest on liikuvuse võimaldamine.. Aga mida ka mina tean xD
  13. Leib v6i sai???

    Rukkileib.
  14. Boosman Classic 2006 - flashs

    See taanlane paras Kalmusega kõrvuti seisma panna, see 137kg ei oma teda vist ikkagi ära
  15. Kreatiini ülejääk.

    Jah, mister Vootele (bohemianrhap.) ütles juba ära mismoodi peaks toimima.. Endalgi läks just 300g'ne purk käiku
  16. Valk peale trenni

    Mingi 1h peale trennijärgset sheiki võid vist juba süüa..
  17. Kreatiin ja muud sellised

    Kreatiin peaks mõjutama natukene neerusid, kui üle panna.. Täpsemalt ei oska midagi öelda..
  18. Koolitoit

    kirbul on vähemalt prioriteedid paigas..
  19. ei tea kas keegi on näinud :D

    Old, old..
  20. Arniel on imo väga vastik jutt..
  21. Oti kukutajad osa2

    Ise hoian ka oma kallile Dimale pöialt, poiss alles sai muide 17 Ja naistele: Dimat võib näha homme (reedel) klubis Angel
  22. Oti kukutajad osa2

    Mul 2 sõpra osalevad seal muide.. my ass, et miinimum vanus 20a.
  23. Koolitoit

    Oleneb mis salatit ju.. Jogurt on jah üsna korralik valik, laksid ühe 400g purgi ära ja kusagil 15g valku kohe olemas..
  24. Kreatiin

    Ma ennist ostsin just selle purgi (300g), sööma pole veel hakanud, aga võin öelda, et enamus kreatiinid on samad (monohüdraadid). Niiet jah, osta aga..
×