Jump to content

vaher

Kasutajad
 • Content count

  289
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by vaher

 1. Kuidas mõjutab seksimine enne võistlust suutlikkust? Seal pidavat vist midagi veresuhkruga seotud olema? Kas see vastab tõele? Olen allikatest kuulnud, et üle 80% sportlastest seksib enne võistlust. Ka Andrus Värnik rääkis, et seksib enne võistlusi.
 2. Nonii, selline mees nagu Yannis Pitsiladis lükkab ümber väited nagu oleks rasside esindajail geneetilisi iseärasusi, mis annavad mustadele eeliseid mõnel spordialal. http://sport.postimees.ee/567388/kerge-elu...mehe-voimekuse/
 3. David Icke avaldatu on suures osas täiesti ajuvaba jutt, aga sattusin ühe huvitava artikli peale. Tekkis huvi, et kas võibki nii olla ning eelkõige ootaksin keemikuhariduse ja meditsiini valdkonnas töötava AlanBStardi arvamust . http://www.davidicke.com/articles/medicalh...inmenu-37/29121
 4. lihasmassi juurdesaamine/treeningkavad

  Eks pikemad seeriad ja väiksemad puhkepausid teevad rohkem reljeefsust. Algajad peaksid jõudu ja massi taga ajama ning see tähendab baasharjutusi koos lühikeste seeriatega. Aga muidugi oleneb kõik eesmärkidest nagu sa juba ütlesid.
 5. Mida teie arvate?

  Juhtusin hiljuti artiklit lugema, ei mäletagi, kas eesti- või välismaist, kirjutati vist jalgpallurite seksiskandaalide ajendil, aga peamõte oli selles, et kogu sport on alguse saanud sellest, et naistele muljet avaldada. Ning see on siiamaani spordis sees, kuigi kohe kindlasti ei tee kõik sportlased (enam) rasket trenni, et naisi saada. Sa tähtsustad raha üle. Kindlasti on mingi kontingent naisi, kes jahivad raha, kuid enamasti on võlu selles, et isik on kuulus, paljud naised jahivad, imetlevad teda. Kellel on suur võimalus naisi saada, seda on raske püüda ning see on ju eriti magus kui sellise kätte saad.
 6. Üldiselt võtab Fred oma toitumispõhimõtted kokku selles artiklis, soovitan iga sõna rahulikult ja artiklit vajadusel isegi mitu korda läbi lugeda, et mõte ikka pärale jõuaks http://www.fitness.ee/artikkel/683/toit-aj...ja-rasvapoletus
 7. Ühikatoit kaalu juurde võtmisel / kaotamisel

  Palju sul eelarve on? Mulle kantakse iga nädal 500 eeku üle ja saan ilusti söödud. Muidugi saan tasuta mune ja kartuleid nii palju kui tahan, aga see selleks. Ostan alati soodukaga liha ning pole ühtki toidukorda, kust ma valku ei saaks. Hommikusöögiks praemunad, 3,5% piim, kohupiim. Ülejäänud aegadel söön liha (sealiha, kanaliha) koos kartulitega või pruuni riisiga, piima uuesti ja ohtralt 30% hapukoort. Ning ei kurda mitte millegi üle, eelarvest üle ka ei jookse. Tuleb nüüd semestri lõpp rohkem pingutada, saaks veel stippi ka, siis läheb puhta lõbuks siin kätte ära.
 8. Järjekordne hädaline

  200 eeku kuus on ilmselgelt vähe, et toitumine ideaalseks muuta. Soovitan aga selle raha, mis läheb Leutsiinile lükata hoopis valgulistele toodetele. Eks see toitumine sul jube nadi ole, aga 200 eeku eest on tõesti raske rohkemat tahta. Sinu jutust jääb mulje, et kodus on sul toitumine korras. Kaugel sellest. Pudingud, jogurtid, pelmeenid pole mingi korralik toit. Proovi vähemalt kodusest toitumisest maksimum võtta.
 9. Millal tohib hakkata kasutama lisandeid?

  No mõni isegi impoks jäänud kreatiini tarvitamisest. Aga see inimene võttis ulmelisi kogusedi ja oma 7 aastat jutti. On kaks varianti, kuidas kreatiini võtta: kuuridena või pidevalt. Kui kuuridena, siis võivad kogused suuremad olla, varieerudes 5 ja 20 vahel, kui pidevalt, siis mingi 3 grammi päevas. Materjali kreatiini kohta on siin tohutult.
 10. Millal tohib hakkata kasutama lisandeid?

  Täpselt siis hakka kasutama, kui sa tavatoitumisega ei suuda enam edasi areneda. Kui tunned, et raskused on pikemat aega kohapeal ja miski muu enam ei aita, siis hakka kreatiini tarbima. Valgupulbreid polegi vaja kasutama hakata, saaksid ka tavatoiduga vastavad toitained kätte, kuid kui tunned, et taastumine vajaks parandamist või ei jõua sööki nii kiiresti alla kulistada, siis on aeg hakata taastusjooke jooma. Muidugi me räägime siin sellisest olukorrast, kus tavatoitumine on ka muul ajal korras.
 11. Alustajale... tee võistlusteni

  Vaata, et sa end üle treeni! Koormus tundub üsna suur olevat
 12. Mida süüa?

  Kui pildi peal oled sina, siis milleks 5-6 kilo alla võtta? Tundud täiesti normaalkaalus. Kaalu ja pikkuse suhe tundub ka normaalne. Muidugi treenimine ja toitumiskava midagi halba ei tee, aga üle pole mõtet pingutada.
 13. treening

  Ma ei oska muud öelda kui : http://www.fitness.ee/?act=trainingplan〈=1
 14. Naisele sobilik?

  Ei saa võtta tükikest ühe inimese soovitusest ja tükike teisest. Antson mitte ilmtingimata ei soovita vaid ta ütleb, et tema toitumisviiside järgi oleks väga raske üle kolme korra päevas süüa. Ehk siis rasvarikka toitumise tagajärjel. Uuri edasi Antsoni postitusi ja artikleid, saad ehk parema pildi kui hetkel on! Mulle tundub kõik just väga vastupidine tema soovitustele, hetkel on sinu toitumine väga mööda.
 15. Kreatiin

  Parimad naturaalsed massilisajad ongi piim ja jogurt. Sinna sisse pole küll mõtet süsivesikuid segada. Ostad liitrise piima või jogurti ja kõmmutad koos kreatiiniga kõik ära. Aga kahtlen muidugi, kas see tuleb odavam kui valgupulber...
 16. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

  Pole kunagi ostnud, pole kunagi uurinud. Kui tahta midagi sellist osta, siis ütlen uuesti, on odavam ise kokku segades. Aga noh, mugavus loeb nagu siin ühes teises teemas arutatakse.
 17. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

  No alusta ikka kõige traditsioonilistematest asjadest. Valk ja kreatiin. Kui saad valku piisavalt, ka peale trenni, siis võta ainult kreatiini. See on see, mis kõige rohkem mõjub ja ka rahakotile kõige odavam tõenäoliselt on. Teised lisandid annavad ka kindlasti midagi juurde, kuid need siis kasutusse, kui kreatiinist jääb väheks. Ning need taastusjoogid tunduvad suht mõttetud olema. Viskasin paari koostisele pilgu peale, midagi erilisemat pole kui valk, kreatiin ja paar aminohapet. Neid võid ise kokku segada, tuleb odavam.
 18. Mina vs. Jõusaal

  Mina ei kujuta küll ette, et üks normaalne inimene vaataks algajatele viltu. Pigem vaadatakse rõõmuga, et näe, tuleb uusi inimesi trenni, viitsivad endaga tegeleda. Seda nüüd küll karta ei ole vaja.
 19. Appi, ma lähen paksuks!

  Kas ennetav dieet põhineb "delfi naistekast" pärit nippidel, kus "ära söö mitte midagi ja kaal langeb"? Täitsa võimalik, et oled keha näljarežiimi viinud ja keha on nüüd hoopis rasvu talletama hakanud, mis tingibki kehakaalu tõusu: http://www.fitness.ee/?act=article&art...me-rasva-laheme
 20. Maitsemeeled partneri suhtes.

  Testosterooni jutu jätkuks: http://naistekas.delfi.ee/tervis/terviseuu...s.d?id=33146185 Keegi ei tea, kus Tartus seda testida saab?
 21. Minu toitumis ja teeningkava

  Oleneb võileivast. Aga üldiselt ei ole võileivad mingi korralik toit. See peaks tulema mingi korraliku toidu kõrvale. Kui võileibu teha, siis Jassi leib, paksul taluvõid, Jussi juust. Mis jama sa nüüd räägid...
 22. Seljaprobleemid

  See serious mass ilma treenimata teeks sulle pigem kahju kui kasu! Toitumine korda.
 23. Vabandust teema "üles kaevamise" eest, aga tahtsin mainida, et keegi võiks selle artikli ära parandada. Halb on klassikat niimood lugeda. Ning kui juba kaevatud sai, siis peab midagi teemasse ka ütlema- ma usun, et kasulikum kui ükski kasulik artikkel olla saab on lugeda Fred Antsoni postitusi. Foorumi otsingusse nimena Fred Antson, kerid iga teema juures Fredi postituseni ja loed- sealt kukub ikka kogu aeg kuldmune. Väga hariv, soovitan soojalt.
 24. Jõusaalid Tartus

  1. Kas saab kasutada ka nädalavahetusel? 2. Kas pärast ühte ei saa üldse kasutada või peab maksma? Mis see summa sel juhul on?
 25. Eluvaim tuleb alles õhtul sisse

  http://www.fitness.ee/?act=article&art...etus〈=1 Ning eks asi oli ka väheke geenides kinni. Mis muidugi ei tähenda, et inmene seda mõjutada ei saa. Õige toitumine, pidev ühel kellaajal magama minek/ üles ärkamine ja enne magamaminemist hoiduda pulssi tõstvatest tegemistest ja arvutist/televiisorist ning uni peaks tulema väga mõnus. Ning muidugi otsing.... Sellest on jauratud siin päris palju. Leiad kindlasti huvitavaid postitusi, mis sind sel teemal harivad.
×