Jump to content

Eastsider

Kasutajad
 • Content count

  200
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Eastsider

 1. Riided: kust saab biica särki?

  Kaubamaja meeste / noorte osakonda vaata. Olen näinud seal küll selliseid särke, mis on suht liibuvad ja mille varruka osa on lühike.
 2. Mul tuli igatahes pisar silma!

  Ilus lugu igatahes
 3. 3 kuuga 20kg juurde

  Klassivend suurendas 2 nädalaga 15kg surumise raskust, 120 pealt 135 peale. Valgupulbrit ei tarbi, muud ka mitte, samas sööb palju valgurikast toitu ja pool trennist kulubki tal rinnalt surumise peale.
 4. Rasvapõletus ja lihase kasvatamine

  Sellega seoses tahaksin küsida, et kas nahk tõmbas ilusti kokku ja mingeid volte ei jäänud? Algajal kaalust maha võtta ja samal ajal jõunäitajaid suurendada pole ilmselt mingi probleem, ise üritan ka praegu sama teha.
 5. Kickbox Tartus.

  Kuna on tekkinud mõningane huvi võitluskunstide vastu ja sooviks natuke huvitavamat moodust enda vormis hoidmiseks, siis siit küsimus: Kas 20 aastasel on kickboxi algajate rühma / elustreening.ee baaskursusele minna liiga hilja?
 6. Põlveprobleemid

  Mul ragisevad suht paljud liigesed : Vabatahtlikult saan ragistada mõlemaid õlgu, ühte rannet, lõuga. Kätekõverdusi tehes ragiseb vasak küünarnukk, kükitades ragisevad põlved jne. Samas, valus ei ole kuidagi.
 7. Kala ja piim ei sobi koos?

  Kui te just eesti meistritiitli poole või kuhugi veel kõrgemale ei püüdle siis peaks täiesti ükskõik olemas, kas sööte neid koos või mitte. Kui maitseb, siis sööge : )
 8. Ei nõustu selle artikliga, kuna vähemalt minu puhul on olnud tulemused natuke teistsugused. Talvel käisin jõusaalis ning mingiks ajaks oli kaal tõusnud 82 kiloni. Kevadel hakkasin jooksmas käima, jõusaalis enam ei käinud. Kuigi pole üldse usin olnud, kaalun praegu 72-73 kilo. Biitseps (õlavars) on küll mingi 1,5 cm väiksem kuid see ei ole just eriti suur kaotus arvestades seda, kui palju on kadunud kaalu. Ja uskumatu, kui palju parem ja kergem on olla. Toitumist pole absoluutselt muutnud, koguaeg ühteviisi, niiet mina ei ütleks, et aeroobne ei tööta. Töötab küll ja päris kenasti.
 9. Küsimus siis Vend Vähile

  Kõik on võimalik, rohkelt sööki ja rohkelt trenni ning lihas kasvab. Ei soovita mingeid lisasid, vähemalt algul, kõvasti pühendumist hoopis. Pole ime, kui sa näiteks kuu möödudes mingeid erilisi tulemusi ei näe - kui lihase kasvatamine lihtne oleks teeks seda kõik.
 10. Jooksmine vs Rattasõit

  Kui ikka korralikult joosta, oled ka pärast üle kere väsinud. Ise eelistan jooksmist, rattaga sõites ei suuda ma hoida ühtlast tempot millegipärast, kas on intensiivsus liiga madal või siis hingeldan nagu hull. Rohkem jooksmisega harjunud ilmselt lihtsalt Keegi ülevalpool mainis, et põlved rikub jooksmisega ära. Ei tahaks uskuda, kui tegemist on normaalkaalus oleva inimesega. Rasva on võimalik kaotada mõlemaga, maitse asi .
 11. Naharebendid

  Vana postitus küll, kuid naljamees oled ikkagi. Ma ei ole isegi proteiinipulbrit lisaks söönud ja ikka on biitsepsite peale päris korralikud rebendid tulnud. Kui ikka kasvad (kas siis lihase või rasva poolelt) on need kerged tulema. E: loomulikult geenidest ei olene, lihtsalt vabalt võivad need ka täiesti loomulikul teel tulla, mitmel sõbral on ka selline asi, et rebendid ilma mingite aineteta.
 12. 2 K duell - kes keda ?

  Arvan, et seekord võidab Kalmus.
 13. http://www.fibofoto.de/images/renneq11.jpg http://img100.imageshack.us/img100/8076/44pu.jpg Ega seegi naine väike ei ole, esimene naine vist, kellel biits üle 50cm
 14. Aegunud ja parim enne läbi

  Ei usu et midagi juhtub, sõime ükskord mingil läbul ära 7 päeva kuupäeva ületanud kringli. Maitse oli sama mis peab, aga lihtsalt hammastel oli rohkem tööd. Selle ainega on arvatavasti nagu jahuga või muu sellise kuivaga - kuu või 2 läheb üle, siis ei ole veel häda midagi. Ei ole ju seal taimerit, et nüüd täpselt sellel kuupäeval on kõik - asi automaatselt kõlbmatu. Lihtsalt seal pakil on antud aeg, milleni toote kõik omadused kindlalt säilivad (arvan, et see on antud mõningase varuga)
 15. Vajaks abi?

  Söö, söö palju, tuleb küll rasva ka, kuid lihast samuti. Ja trenni tee ka kõvasti. Ja selle ületreeninguga on nagu on - kui asja mõistusega võtta, ei teki mingisugust ületreeningut . Samuti on ületreeningu ja laiskuse vahel õhkõrn piir. Soovitaksin sul hoiduda ülirasvastest toitudest (krõpsud, friikartulid) veel soovitan piiri pidada saiatoodetega (saiakesed).
 16. Koolitoit

  Meil on kord 13 eeki. Sööd ära ja kõht on julmalt täis, muidugi võib peale seda veel juurde panna sööki. Söögid ka maitsvad. Kurat, mul on vedanud
 17. Punnis kõht

  Tõmba kõht sisse koguaeg, harjud ära hoidmisega ning ongi hea. Aga see sinu pakutud variant peaks sobima jah, tuleb teha aeroobset trenni.
 18. Rinnalt surumise võistlus!

  aga see on tugevate meeste foorum mitu wilksi surud ja kui wilksi punnid ei meeldi siis mitu % oma kehakaaluga võrreldes surud???? kas kaks korda tuleb ära ei tule jah siis oled ju NÕRK mind väga huvitab palju surub kutt kes kaalub 67 kg ah et 140 surus krt see ju üle 200% tegija Kas sa midagi kirjavahemärkidest oled kunagi kuulnud? Koolist peaks ikka midagi külge jääma ju.
 19. Tere Kiivikas

  Mina soovitan sul ka ikka ära käia, ega ei peagi esikoha nimel võistlema minema, saad kogemuse ning kindlasti ka stiimuli edasi (ning võibolla veel kõvemini) treenida.
 20. Tere Kiivikas

  Tal on siin pildid üleval olnud, ning enamasti oli väga positiivne tagasiside. Sellest lingist peaks olema mingisugunegi kasu poseerimise õppimiseks. http://www.bodybuilding.com/fun/mark9.htm
 21. tahaks nõu

  Võid proovida näiteks seda, et teed seeriad ära ja paned siis raskuse suhteliselt väikeseks ning teed suutlikuseni. Siis vähendad veelgi ja jälle suutlikuseni. Ise vahepeal vahelduse mõttes teen nii, väsimus tekib lihastesse vägagi hästi Ja kui ei jõua enam nii palju kordusi teha, siis järelikult ongi lihas väsinud
 22. reeglid

  Hetkevormiga küll võistlustel erilist ei saavuta, mul endal ka muidu 95 kg max, aga olen 76 kg.
 23. Kasvamine.

  Näiteks minul tuli 5 kuuga biitsepsile 2-3 cm juurde, rinnale 5-6 cm juurde jne, kaal suurenes ka 1kg, ning toit oli täiesti tavaline ning valguvaene. Iseasi on muidugi see, kas need tulemused sind rahuldaks. Märgin ka juurde, et täitsa algaja ei ole, paar aastat tegelenud, kuid mitte väga tõsiselt. Kuni arengut on, võib teha ilma lisaproteiinita, ning kui ka korraliku toitumisega ikka arengut ei ole, siis tuleks hakata võtma proteiini. Muidugi kui raha on, siis andke aga koguaeg minna ja loomulikult on südamete ja asjadega korras, kontrollimas käidud
 24. Aidake pulsisagedusega

  Pead sundima ennast, pead endale sisestama, et ainult nii on võimalik tulemusi parandada kui sa praegu pingutad. Ja nii iga trenn. Võib olla vaimselt kurnav, aga ka tulemused on arvatavasti head. Mis ala sa üldse harrastad, et on vaja 2 tundi aeroobset järjest teha?
 25. Kes mida sööb siis?

  Söön küllaltki valguvaest toitu, kindlasti annaks toitumine kõvasti juurde, kuid olen hetkel niigi rahul. Raha toidulisandite peale hetkel ei kuluta, kuid muidu ostaks mingi proteiini endale.
×