Jump to content

MelDogg

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MelDogg postitused

  1. Pullid pildid netist

    päris hea vorm pole kyll suurem asi aga liikumine kyll päris hea paratamatult tuli meelde kohe Nikolai Kornõšev http://www.lematin.ch/front/buzz/bodybuilder-cool-monde/story/10671340?track
  2. tuli väga segane lause arvatavasti see 1,43 võitis aga kui teda poleks olnud kuidas siis oleks jagatud???
  3. Kui laupäeval nelja ajal oli parim aeg 1,43 aga samal hetkel tegi mingi vend seal täpselt 1,41 niiet siis oleksite ehk pidanud uuesti hoidma ?
  4. Kysimus selline kas keegi on minemas vaatama? Endal plaan minna elan helsingis ja lähen oma autoga õhtul tagasi, et kui keegi oleks huvitatud koos minemisest autoga sinna autoga tagasi pluss ikka lihtsam kui koos minna, eelmine aasta käisin ainult messi alal võistluste päeval olin tööl niiet ei pääsenud, seekord plaanis ikka suuri kolle ka vaatama minna! Teeksin asja lihtsaks tuleksin kasvõi sadamasse vastu pärast saan sadamasse tagasi viia kui tarvis sõidu raha ei taha muud kui kytte raha kambapeale lihtsalt ja oleks asi klaar ? võib kirjutada siia või meili peale meelis.jogilaine@mail.ee lisan eelmisest aastast pildi ka
  5. Fitness expoo Lahtis 31august

    Tore kuulda, ikka kohtume kavatsen kogu laupäeva seal olla
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    päris hea seeria ma ise pole ka peale kevadet eriti dip-e teinud peale sinu viimaseid videosid hakkasin ka ise jälle proovima, nii et jätka ikka filmimist ja postitamist, sest kummalisel kombel enne sinu dip-i videosid ei teinud neid keegi nüüd Ott teeb j Kelner niiet rahvas loeb ja proovb järgi teha minu poolt siis ka väike lõik, korduste arv pole suur aga pole hullu proovin edasi
  7. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    410 kirjas ja taas nagu tyhja kangiga
  8. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    aa.. kirja ei saanud
  9. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    Kuni 120 Barkhatov Maxim kükkis just 400-ga nagu tyhja kangiga
  10. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    pilt kadus aga hääl on edasi venelased ikka jahuvad seal midagi reeglitest, on kuulda muusika tagant
  11. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    jah aga tundub et venelased hetkel protestivad seal kõvasti
  12. 2012 IPF World Men's & Women's Powerlifting Championships

    pilt hakkis aga venetsuela mees vist medalit ei saanud jah??
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    MM-ile EM-ile ei plaani minna aga mõtlesin, et kui siin sellise laheda projekti oled teinud siis sul endal ka äkki lahe vaadata, et on veel selliseid hulle nagu sina äkki saad motti juurde ! teen küll natuke kiiremini kui sina ja ei loe kuna arvan et siis saab võhm rutem otsa, rahulikult pole kunagi proovind aga alguseks hea seegi ehk kärab siia sinu kõrvale, kaal sama 93kantti. Eelviimane kordus vist päris sirgeks ei läinud aga ikka viiekümne kantti sinna. Igadahes edu sulle jälgin hoolega su blogi väike video sai ka tehtud seltsis segasem
  14. Gymnastic Rings ehk ripp rõngad

    andke rõngad ma teen järgi
  15. Dennis Wolf Venemaal ja tema tegelik hetkevorm

    vaata alessandro tema kasutab neid rihmu äkki sellejaoks et palav on ja higistab palju ja peopesad higstavad ka päris kövasti ja tal on äkki suured käed normaalseid kindaid pole ja sellepärast tõmbab rihma ymber sest kui saa hoolega vaatad ega talneed rihmad pingul ei ole ta lihtsalt kerib need peopessa et oleks mugavam ja võibolla ta ei taha et peopesade nahk hirmsasti vatti saaks ja sellisel juhul on sellest väiksest rihmakesest abi vaevalt et ta sellepärast neid kasutab sellepärast et neid pisikesi hantleid ei jõua hoida nii et mõtle vähe vaata videot uuesti ja rohkem sallivust punkt
  16. südame tugevdamine

    Selle südamega on jah niimoodi, et arsti juures tuleks käia see on kindel. Ja kui tahad oma südame lihaseid tugevdada siis jooksmine või üldse aeroobne madalal pulsisagedusel kerge sörk niiöelda, aga pikalt. Jõusaalist niipalju, et minul siin ka kunagi väiksed probleemid aga käin ikka ja teen tunde järgi muidu vist sureks maha kui ei saaks trennis käia. Aga peamine ise tunned üle ei maksa pingutada! Ja arsti juures tee koormus testid värgid ja küsi nõu spordi arstilt mitte südame arstilt need ei luba midagi teha:))
  17. Väsimus

    Puhka Puhka ei tohiks mingit arengut pidurdada pigem vastupidi, lihasele mõjub igasugune puhkus hästi kui oled nii pikalt trenni teinud. Puhka, söö, söö, puhka siis kasvad:))) A muidugi pärast nädalat pane jälle täiega trenni!
  18. Gokshura

    kuule mees ma ei taha ollatähenärija aga kuna sa ise alustasid ja keegi siin juba ütles et mine koolija õpi keemijat siis ole hea mees õpi matemaatikat ka kui inimesel on ma 500ng/dlsiis sellest 80% on 400 niietmis 800 sa seal rääkisid ????? mine kooli:)
  19. > Rinnalt surumine <

    See kava hakkas mindki huvitama ja kui tohib paluda ja see suurt tyliei tee äkki saadaksite mullegi aadress oleks meldogg@hot.ee Ja muide kugi minu meelest keegi veel jagas mingit püramiid kava kui ma ei eksi siis oli see Leesman ette tänades Dogg
  20. vähe korduseid

    Jah nii see asi päris ei käi! Minu meelest käib see umbes nii, et seeriaid vähemalt neli ja korduseid vähemalt 12 ja nii umbes kuu või kaks, sest nii taastad oma vormi kõigepealt teed lihtsalt väiksemate raskustega ja siis hiljem hakkad raskusi tõstma ja siis alles kui mingigi vorm saavutatud hakkad lihast kasvatama ja siis alles võivad kordused väiksemaks minna aga kõigepealt ikka põhi alla seega kannatust ja treeni ikka edasi:) endal sama jama pole suvi läbi teinud ja nüüd higistan poole väiksemate raskustega aga pole ullu kõik tuleb lihtsalt kannatust.
  21. Hirmsasti huvitab

    Kallis mees se ju johtub sellest mitu aastat on trenni tehtud, millise iseloomuga trenni kas lihase või jõu ja see on ju kõigil nii erinev aga võin öelda et ikka suruvad olen kuskil 1.5 aastat teinud ja 120 on ära läinud ise kaalun nats alla 80kg aga arvan et see ei ole suurem asi tulemus paremad mehed peaks ikka rohkem kõvasti panema ....
  22. kiirus

    kunagi sai poksiga tegeldud ja tõsi ta on surumis harjutusi treener ei soovitanud teha pidavat käe kinni võtma ehk siis löögid lähevad aeglaseks aga selle vastu jällegi aitab kooli löökide läbi tegemine ja (ting) või kuidas sa seal nimetasid õhku peksmine kott muidugi kaaa aga pigem tingliku kaaslasega poksimine see annab jälle kiiruse tagasi muidugi jällegi see asi mõlemat hästi teha ei saa, et massi ja kiirust siis ühte natuke paremini aga küll mölemat korraga ei saa. Nüüd tuli vist väga segane ja paras mõistu jutt aga ehk ikka aitas natuke. ja sorry kirjavahemärkide vähesuse pärast jõudu kõigile tegijatele.
  23. Aidake metaanipanijatele ära teha!

    äkki oleks võimalik mullegi saata. Ette tänades meldogg@hot.ee
×