Jump to content

muc

Vanad Olijad
 • Content count

  940
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by muc

 1. Tööinimestele

  Hei, Panin kokku 10 küsimust tööinimestele. Haara palun 5 minutit ning vasta neile siin: http://www.surveymonkey.com/s/36ZNNXT Tänud kõigile, kel konti ei murra.
 2. Tööinimestele

  Vahva, tänud. Kõik vastused on teretulnud. : )
 3. Tööinimestele

  Tänud kõigile, kes juba täitnud on, aga jube vähe vastuseid ikka veel. Võtke nüüd õhtul see 5 minutit ja tehke ligimesele head. Tänud.
 4. See on küll väärt uudis. Õnnitlused sulle, Rebs!
 5. Võimas! Mikul on vabaseis eest kahtlemata tugevaim poos. Tõmbab rinna ilusti õhku täis ning õlad pisut taha. Kui kaht vägilast võrrelda, siis on erinevusi, aga ka sarnasusi. Mikku on geneetiliselt alumiste, Silverit ülemiste jäsemetega õnnistatud. Seljad on mõlemal poisil päris head. Õlad samuti, kuid Mikul on V-efekt parem. Vaevalt see keskkoht peenem on, pigem ehk laiemad õlad. Samas, keskkoht tundub peenem, sest mida laiemad on õlad ning jämedamad reied, seda peenem talje visuaalselt tundub. Rind on tõenäoliselt mõlemal see nõrgim hobune vankri ees. Edu mõlemale ning tahaksin juba huviga sügisest madistamist vaatama tulla.
 6. See oleneb kindlasti klubist. See, kus mina käisin, oli pigem selline meeleheitel koduperenaiste pärusmaa, keda kantseldasid nägusad meestreenerid. Muide, Claudia Schiffer käib selles samas klubis ning ma "kogemata" juhtusin temaga samasse klassi, haha. Tol korral oli klass isegi üsna nauditav : ) Ma arvan, et klubid otseselt ei reklaami rühmatreeninguid naistele, vaid seda teevad need naistehordid, kes jõusaalist minnes ning tulles läbi käivad. See maalib meestele suunitlusest pildi ette, ma usun. Või pigem teevad nad seda ise. Üks machomees ei saa ju karja naistega ilma raskusteta kusagile saali hüplema ja kargama minna Ma ütleksin, et minu puhul räägib rühmatreeningute vastu asjaolu, et ma pean enda aega nende järgi planeerima, kui soovin osa võtta. Jõusaali lähen siis, kui endale sobib.
 7. Tallinnas. Pilatesega on seesugune lugu, et siin harrastatakse vist üksnes seda matipilatest. Inglimaal olles proovisin ka seda, kus spetsiaalse masina peal tund läbi viiakse. Masin näeb välja nagu maaga paralleelne Total Gym, mida Chuck Norris reklaamis, kuid väääääga kallis versioon sellest. Samas, selle masina peal mulle seda teha ei meeldinud, hoolimata sellest, et väga raske oli.
 8. BodyBalance ning pilates meeldivad minule enim.
 9. Diabeet

  Sa hakkad asja valest otsast pihta. Kui ei diabeetik ei tarbi nimetatud sahhariide, ei ole insuliini süstimine ka vajalik.
 10. UFC 99

  Word!
 11. UFC 98

 12. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

  Ott platseerub Taavi ette.
 13. UFC 97

  Kuigi teistel on Alvesi mahaviimisega raskusi olnud, olen kindel, et GSP selle ära teeb ning ta seal ära karistab.
 14. Oi, jummel! Kirbul on juubel :)

  Väga andekas monteering Indzuliini poolt Õnnitlused, Kiku!
 15. Soodsad valgurikkad toiduained

  Prismades maksab karp (10tk) Talleggi M suurusega kanamune 12.40 juba pikemat aega. Ülejäänud on enamasti alates 20 kroonist. Ma ei tea, kas neid kanasid kasvatatakse mingi rämpsuga, aga säästuaeg, ikkagi. Ma söön küpsetan endale hommikusöögiks terve karb
 16. Proovige ka...

  Proovige nõrgemad mehed, kellel 100kg-ga alla 10 korduse tuleb, 50kg-ga. Peaks umbes sama põnev tulema.
 17. ARNOLD CLASSIC 2009

  Tegelikult pole midagi erilist ju, kui tegemist on Venemaa esinumbriga. Kahju, et Fjodorovil selle vasaku rinnalihasega jama oli ning siis täiesti ära kadus. See mees võis maailma esinumbritega koos laval seista ning sõna sekka öelda. Üldistes ala arengusuundades olen aga Janariga ühel meelel.
 18. Palju 6nne!

  Rebs on lahe vana. Õnnitlused, Seltsimees!
 19. Tööpakkumine

  On pakkuda töökoht uues spordipoodideketi, Sportshack, Tallinna kesklinna kaupluses. Tööaeg ning -tasu on kokkuleppel. Sobivalt kandidaadilt ootame: Häid teadmisi toidulisanditest ning tervislikust toitumisest, Paindlikust, Inglise ja vene keele oskust (ka muud keeled tulevad kasuks), Head suhtlemisoskust, Kohusetundlikust. Pakume: Paindlikku töögraafikut, Konkurentsivõimelist palka koos tulemustasuga, Muid hüvesid. Kandideerimiseks saada sooviavaldus koos CVga aadressile info@eiselt.ee
 20. Tööpakkumine

  Sobib kindlasti ka sportlikule tudengile. Pood on avatud E-R 10-17 ning L 10-15. See eeldab, et Sul mõned päevad selles ajavahemikus kooli ei ole. Saada oma küsimused ja vabad ajad meilile ning vaatame. Teised huvilised tehke sama.
 21. PALJU ÕNNE KAIDO LEESMANN

  Palju õnne Sulle, Kaido!
 22. EsaPro või USN proteiin

  Võid vabalt vahetult trennijärgselt. Ise toimin samamoodi. See on pigem kuni tunni jooksul, sest insuliinitundlikus on kõrge ja uks on nö avatud.
 23. Oo, kas puhas glutamiinpeptiid on taas saadaval? Väärt kraam.
 24. No, oleksid, siis oleks ülesanne oluliselt keerulisem. Peaks sind tõenäoliselt kusagile Kalmuse ja Kooviti vahele pookima. Üldiselt pean meeste absoluudi osas sinuga nõustuma. Et asi ametlik oleks, siis: 1. Ott Kiivikas 2. Marek Kalmus 3. Taavi Koovit 4. Imre Vähi 5. Marek Morozov Edasi: Naised Bodyfitness: 1. Christina Alev 2. Laura Reisalu 3. Svetlana Filippova 4. Vitaliya Dmitrieva 5. Annika Summel Noortest ei tea suurt midagi. Ennustan vaid, et Andres Malleus võidab Juuniorid +75kg 1. Mikk Raudsepp 2. Eiko Rapur 3. Mihhail Gorjatsev Rohkem on raske vorme nägemata pakkuda.
 25. Kas võistlejad saavad soovi korral veel kaalumisel kategooriat muuta? Kui nii, siis oleks ennustamine praegu mõttetu.
×