Jump to content

Ssnozzz

Kasutajad
  • Sisu loend

    43
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Ssnozzz postitused

  1. Pull up band

    Kindlasti aitab, kui paned kummi kuidagi enda ja n-ö toru vahele, siis see tõmbab sind üles. Lat pull down aitab hästi, kui lõuatõmmet veel teha ei saa. Tean mitmeid kes lõuatõmbeid teevad kuidagi nõksuga vms, pidi ka oluliselt lihtsam olema, eriti alguses. Ise seda tehnikat ei mõista
  2. Milline Fasti proteiini pulber?

    Miks just Fasti toodete hulgast ? Ise soovitan triplefitnessi valku 16e/kg ja maitsed suurepärased
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kasutasid mingeid toidulisandeid ka suvel, kui trennist paus oli nagu aru sain ?
  4. Võibolla asi minus, aga kui lean mass on 75 ja kõik ülejäänu (rasv ja organid jne) on 11kg ? päris hea vorm peab siis olema
  5. Samuti on ka minul jalad peale jalapäeva ca 2-3 päeva valusad, kuid siis tuleb juba uus jalapäev peale ja see valu kaob nagu usk säärte kasvamisse
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tere ja jõudu! Huvitaks selline asi, et kas sa teed jõutõmmet (kodustes tingimustes siis) muru peal, või paned mingit sorti plaadi vms alla ? Muidu suurtemate raskustega tehes mingi vale nurk vms jalal äkki teeb mingit sorti vigastuse ? pole ise katsetanud, põhinen puhtalt oletusel, oleneb ka kui sile maapind on Video ise 5+ ja selliseid võiks veel tulla
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Edu! jääme ootama võimsat lõppu siis Hispaanias praegu korralik saun juba laval poseerimine võib päris kurav tulla ...
  8. Kanafilee

    Teretere Kuna koolis söök mõttetu siis olen viimase nädala endale kanafileed ja riisi/tatart kaasa teinud sama hinna eest saab kõvast rohkem ja paremat sööki Kuid oleks soov saada teada Teie retsepte kanafileega, et oleks ikka tervislik. Praegu olen ise praadinud lihtsalt pannil tambitud fileed, kuid veits kuivavõitu jääb ning pannil täidetud fileed teinud ( sisse juust + murulauk). Oskate soovitada miskit head?
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Jõudu! Kui sa oled nüüd Myfitness Lõunakeskuse külastaja siis oleksin tänulik, kui annad enda poolse hinnangu kas Myfitness Kesklinn või Lõunakeskus ? masinapark peaks vist suht umbes sama olema Kumb on sinu lemmik saal?
  10. Pikamaajooksuks treening

    Mina soovitaks samuti iga päev lisada näiteks 500m juurde (oleneb kuna sul järgmine kuu jooks on, võib ka vähem) ja joosta iga päev, kuid nädalas üks päev puhkamiseks ehk ei jookse üldse. Siis keha harjub, et iga päev jooksed ja jooksed järjest rohkem.
  11. Taavi Merisalu Blogi

    Sellel suvel on rannalihased säär+trapets
  12. Algajale Tartus nõu?

    Igas suuremas jõusaalis treenerid olemas, kellelt personaaltreeninguga seda infot saab näiteks Tartu Kesklinna Myfitnessis väga asjatundlikud treenerid.
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kurb kuulda, kuid loodame, et see aasta tuleb võimas ning meeldejääv Jõusaali ikka külastad edaspidi või sööd end paksuks ja võtad starmani ?
  14. SKG transformation journey

    Jõudu tegemistes! Teema mida hakkan kindlasti jälgima
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui treenereid pole läheduses siis võid ka teistelt abi ja nõu küsida
  16. Trenni mahust, sagedusest ja puhkusest?

    Kui sellega lihas areneb siis miks mitte Mina isiklikult teeks kas korduste arvu kasvu või langust, ehk alustad kätekõverdusi 20 korduste arvuga, järgmine seeria 22, siis 24 jne ja siis kui näiteks 30 tuleb siis tuled uuesti 2 kaupa kuni 20ni
  17. Rasvapõletus

    divesinikoksiid on hetkel parim mis turul müüa, liitri hind pole ka kuigi kallis Paljud spordisaalid pakuvad seda isegi tasuta Aga kui soovid mingi lisandit enne trenni, et jätkuks ikka energiat 2 tundi lammutada siis scitec-i poolt on selline lisand nagu Hot Blood, mis saadaval Tartu Fitstores maitse ka hea
  18. Shake vahepalaks?

    Olen sinuga samal arvamusel. Kuskil keldris kokku keeratud pulbrit müüvad siin :D Muidu vahepalaks on sheik vägagi okei, minu seisukohalt. Kindlasti ei tohiks asendada hommiku, lõuna või õhtusööki sheigiga Kuna minul on hommikusöök kell 7, lõunasöök kell 11 ja õhtusöök 18 siis peale trenni (ca 16 ajal) joon sheigi mis annab kehale tegevust kuni õhtusöögini Vahepeal muidu mingid puuviljad vms. Aga toidukorda ära mitte mingil juhul sheigiga asenda, isegi kui teed mingit rasvapõletust vms
  19. Miks kaal ei lange?

    Ma ei tea kas asi minus või teistel ka, kuid vee joomine ( piisavalt või isegi rohkem) aitab mul seedimist kiirendada . Samas kui vahest kõht tühi ning toidukorrani veel aega, siis joo pool klaasi vett väikeste lonksudega. 0kcal ja tunne nagu oleks söönud midagi
  20. Ühesõnaga triitseps :)

    Ei osanud seda mujale kategooriasse liigitada, kuigi päris algaja ka pole ... Küsimus teile, targematele, et mis võib olla probleemiks kui ühtäkki triitseps ei kasva enam Poolteist aastat olen jõusaalis käinud, 1 aasta vältel oli kõik tipp-topp kuid viimase 3-4 kuu jooksul pole miskit muutunud. Enam ei teki seda tunnet ka mis oli varem peale tugevat triitsa trenni, et ei tahaks käsi liigutada enam :) Triitsepsile teen dippe keharaskusega 10x5 või +15kg 5x5, teiseks bloki surumist, hantliga peataha kõverdamist ja kitsa haardega rinnalt surumist. Ainuke mis tunda annab on dippide tegemine Oskate soovitada uusi harjutusi või mingeid kombinatsioone mis aitaks kaasa triitsepsi arengule ?
  21. Ühesõnaga triitseps :)

    Mul triits peale selja päeva, rinnapäeval ei jõua väga teha jah enam triitsa. Ma ikka proovin vahetada harjutuste järjekorda, kuid dips on üldjuhul esimene olnud
  22. Ühesõnaga triitseps :)

    Tere! Proovisin täna teistpidi, muidu on ikka harjumus olnud, et alustan raskega ja lõpetan kergega, ehk kordused 6:8:10:12: ja siis 2 seeriat raskest kergeni ehk superseeriaid. Kuid teen nüüd kergest raskeni, homme on ilmselt triitseps kange kui kivi tänud
  23. Vend Vähk Peab liikuma!

    Edu! Millise kaalunumbrini tahad jõuda?
  24. Miks kaal ei lange?

    Kõik oleneb mida sa päeva jooksul teed et kaal langeks, peab olema kaloridefitsiit, ehk sööd vähem kui kulutad. Kaal pole ka teab mis suur, et nüüd langeks neid kilosid kolinal, kui soov keharasva protsenti vähendada siis peaks n-ö roheliselt toituma ja kardiot tegema (mida sa juba teed nagu aru sain) võibolla su menüüst oleks suurem abi
  25. Selja kohta küsimus

    Pigem treeni kõiki lihaseid, mitte vaid teatud lihaseid Kuid kui vaja siis mingil määral võid rohkem õlga ja selga teha
×