Jump to content

6nnetualgaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik 6nnetualgaja postitused

  1. Vajan Abi!

    Stoori siis järgmine, olen Ülekaaluline hakkasin just jõusaalis käima, ennem kui julgeksin rühmatreeningutele minna, tahaksin natukene jõusaali poolel (st. trenašööridel*) "paremaks" saada. Mure järgmine, ei tea mida ja kui palju teha, mis trenašöörid põletaksid rasva kõige paremini ja kaua mingil asjal harjutusi teha? Ja kuidas saada kõhupiirkonnast vähemaks Cm-e? HELP!
  2. Vajan Abi!

    Noniii.. Toitumist olen muutma hakanud, joon ainult vett, saiast ja sarnastest hoidun, peale 19.00 ei söö kui siis aint Õun vms. Taldriku suurus on väiksem ja taldrikul pool on salat ja veerand liha vms. Kuna need kartulid, riisid ja tatrad üldse ei kutsu.. Ja trenni mõttes käib jutt enamuses käib ka jooksulintidest ja muudest sellistest trenakatest. Esialgu.... Hetkel näeb minu jõusaali nn. Rutiin välja selline: 30min kiirkõndi lindil, u 5-10min sõudmist ja siis kas käsi ja jalgu ka natukene.. Ma lihtsalt ei oska muud välja mõelda mis võiks veel kasulik olla.. Rühmatreeningute peale olen ka vaikselt juba mõtlema hakanud...
×