Jump to content

urtz

Kasutajad
  • Sisu loend

    127
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik urtz postitused

  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Sügisel 190kg pausiga ja ilma varustuseta? Mis kehakaalus?
  2. Selline lause Sinu poolt: Natuke nüüd toitumisest. Selles kategoorias mul ka otseselt muret ei ole, toitun väga tervislikult ja teen seda mitte rohkem kui 3x päevas. Kindel, et Sa väga tervislikult toitud? Palju saad valku, sv ja rasvu? On kaloraaz plussis või miinuses? Miinus kaloraazis ilma kangemate "toidulisanditega" lihast peale ei kasvata, kui nendegagi.
  3. SKG transformation journey

    Kui tihti sa jalgu teed? Mul viimasel ajal tunne, et igakord kui jälle uus postitus siis jalapäev Üks väheseid blogisid/teemasid, mis veel siia kutsub Edu!
  4. Mart Seim raw 400 kg kükk!

    Just tahtsin postitada Vaatasin juba 380, et varuga tehtud, see tundub veel kergem
  5. Taavi Merisalu Blogi

    Mul lihtsalt esimese asjana videot vaadates tuli meelde, et oled kuskil sellise lause öelnud ja otsisin üles, kas oli nii
  6. Taavi Merisalu Blogi

    Hei! 5. oktoober kirjutasid: Kasutasin ainult Fasti Fitnessvööd. Usun ikka, et paks vöö jäägu jõutõstjatele, kes maksimaalset jõudu treenivad. Tänases videos ju paks vöö. Miks oled muutnud oma uskumust?
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Naine oma telefoniga sobib taustale
  8. The Aesthetic Project | YouTube

    Mille poolest erinete välismaistest kanalitest siis? Miks peaks eestlane just teid "eelistama"? Minu ja ilmselt enamuste jaoks kaks täiesti tundmatut tüüpi. Sp tekibki küsimus, miks eelistada teid kui teete inglise keeles, kui selliseid juba vist piisvalt?
  9. Mart Seim - treening hüpetega

    Eurospordis peaks ka kell 23.15 ülekanne hakkama
  10. Mart Seim raw 400 kg kükk!

    Palju on Siim RAW kükkinud? Seim nt lisas täna video, kus tegi 340x4: https://youtu.be/VMd159xid2I
  11. Taavi Merisalu Blogi

    Mina küll kujutan ette kuidas sa 5l kanistriga trenni lähed Palavamal päeval võtad lausa 2
  12. Päris suured tüdrukud Siiski meestel vist?
  13. Mart Seim raw 400 kg kükk!

    Tal plaan 350kg 3 kordust teha... Mis on ulme tulemus!
  14. 1 vs 2 või rohkem trenni lihasgrupile nädalas

    Minu soovitus teha kindlasti kõik lihased vähemalt 2x nädalas läbi. Siis areng parem, omad kogemused. Ma ei kujuta ette, miks sul iga päev aint üks lihas... Ütlen otse, et selline korraldus on mõttetu
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänada pole vaja, kui film ikka enne sügist valmis saab siis avalda kohe Vorm oli tõesti hea!
  16. Miks Imrest midagi kuulda pole? Mis koha sai?
  17. @teamkarlson

    Ei olnud Ringvaade vaid Radar:https://youtu.be/tl692MZ4lwk
  18. Martinkink blogi

    Surumist aitab edasi hästi nt 80% kava.
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tere, Krip! Kus on sinu filmi vms, mis kunagi ettevalmistuse ajal tehti?
  20. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Proovisin ka täna seda zecherit ja kindlasti proovin veel! Korralikult raske harjutus ja vajab kindlasti harjutamist Edu teile!
  21. Merlini -40kg.

    Ei ole su looga kursis, aga miks sa siia foorumisse blogide alla blogi ei tee vaid iga kord uue teema teed?
  22. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Tänase postituse põhjal väga midagi küsida ei oska ilmselt keegi Aga mida veel peale tõmbe teete?
  23. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Hea mõte! Loodan, et tuleb tihti postitusi ja videosid, et oleks mida vaadata Edu teile!
  24. SKG transformation journey

    Mulle ka Reval ei meelinud, aga nuh, vajalik seal olemas.Mina soovitan läbi käia Lasnamäe HC GYM kui võinalust on. 1x on odav ja mulle väga meeldib.
  25. Vend Vähk Peab liikuma!

    Eks nad Lõunakeskuses Spordlandi juures ronivad...
×