Jump to content

martinkink

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 002
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    15

Koik martinkink postitused

  1. Martinkink blogi

    Nonii, võtsin aega ja hoogu ning lõpuks otsustasin ka siia blogi teha. Inimesed hakkasid juba uurima: "ega sul juhuslikult netis mingit blogi ei ole". Ei viitsi kuhugi suvalisse kohta ka teha, sest siin saab ikkagi teemakohast nõu, soovitusi ja motivatsiooni. Natuke endast: Vanus 23 - pikkus 193 - kaal 89kg. Spordiga olen tegelenud terve elu. Jõusaaliga hakkasin korralikult treenima septembri kuul 2012 ehk natuke aega tagasi. Siis hakkasin ka toidule rõhku pöörama. Tähendas see seda, et mu elust kadusid - viiner, keeduvorst, saiakesed, karastusjoogid ja muud suhkrujoogid jne. Ehk söön seda, mida mul vaja on. Tähelepanekuks veel seda, et septembrist saadik pole ma haige olnud. Miks hakkasin jõusaaliga tegelema. Olen terve elu nõrk olnud. Esimese lõuatõmbe tõmbasin 10.klassis Teiseks sündis väike tütar ja kes siis ei tahaks olla oma tütrele eeskujuks tulevase mehe valikul. Ehk ei tahtnud olla 100+ teleka ees lösutav õllet lürpiv vedel meeskuju. 100 kg kaaluv tervislikult sööv kulturist kõlas paremini Keskendun siis treeningutel rohkem keha vormimisele, mitte nii väga jõu suurendamisele. Aga nagu Ronnie Coleman on ütelnud - "Everybody wants to be a bodybuilder, but nobody wants to lift no heavy ass weights. I know i do". Siis siin on väike tõde sees ka minu puhul. Mõningad numbrid: Kükk kang turjal - 100kg*6 Jõutõmme - 140*3 (risti kätega, pealt haardes 140kg*2 siis libises käest) Rinnalt surumine kangiga - 70kg*8 Lõuatõmme pealt laialt - +10kg*6 Lisanditeks siis pärast trenni valgu ja mahla koks ja hommikul kreatiini. Varsti soetan ka öövalgu. Ja Mulle meeldib lisandeid osta ja need motiveerivad mind rohkem pingutama. Üritan siis oma tegemistest ja toimetamistest kirjutada siia. Loodan tulevikus ka mõne video või pildi lisada. Ootan kommentaare ja kriitikat. Muidugi ka negatiivset kriitikat , sest siis saame ainult paremaks ja paremaks
  2. Martinkink blogi

    Tänud. Jutt ja kõik on hea. Kastile hüpetega ongi, vähemalt minul, hea enesetunne, et kui kõrgele suudan hüpata (suudan jalgu kiiresti liigutada). Ning neid 130cm hüppeid teengi vaid kord kuus äkki kui viitsimist ja tahtmist, mitte iga trenn
  3. Martinkink blogi

    Diplom käes, nüüd vähe vabam olla natuke Teine on naise oma.
  4. Varajase päevaraamat

    Väga hea areng on toimunud piltide järgi
  5. Martinkink blogi

    Huhh, õpetajalikult kiired ajad Eile trennis tundsin seda jälle, et hea kui jälle kerge nädal tuleb, sest suht tühi juba, Rinnalt olen surunud 100kg x 6, aga eilne 95x3 oli ikka raske. Samas 105kg x 1 tuli raskelt, aga kindlalt. Täna jalad. Sooja tehes tundsin, et minekut ei ole (miss my preworkout). Soojendusseeriad tehtud - rasked. Tööseeriad - 117,5x5, raske aga kindel, 132,5 x 3 tunduvalt raskem, aga jõudu oli. 147,5 x 1 jällegi raske, aga tuli korralikult ja probleemideta. Võibolla oli asi soojas ilmas võibolla...Lõpuks tegime kang turjal astumisi 40kg 5 x 16 sammu. Fckin hell.... Selle kavaga olen saanud kinnitust sellele, et minu jaoks on olemas ainult rinnapäeval kas hea päev või halb päev. Kang kas liigub või ei liigu. Küki ja tõmbe puhul on samuti tunne nagu kang oleks raske või kerge, aga tuleb alati. Sa kas jaksad või ei. Rinnapäeval on alati keerulisem olukord. Kummaline see keha Homme romurallile. Pole ammu käinud, aga kärtsu ja mürtsu on oodata palju. Bensiini, suitsu ning töölõhna on homme kõvasti, loodame
  6. Martinkink blogi

    Täna oli tõmbepäev. Hea tunne oli ja kang tundus hea kerge. Liikus mõnusalt ja sujuvalt Tõmme - 126kg x 3, 144kg x 3, 162kg x 3 Tere hommikust 5x12 Jalgade tõsted rippes 4x15 Töna tähistasime naisega puupulmi. Läksime lapsega neerutisse matkama ja piknikule. Ümber järve tammudes muutus see vesi aina ahvatlevamaks. Ei suutnud vastu panna ja sai pisut kastetud end PS! Kes kasetohu vastu huvi tunneb siis nüüd läks koor lahti
  7. Taavi Merisalu Blogi

    Mul tulid samamoodi, ei tea jah mis siin nii võimatut on. Filmitrikk
  8. Martinkink blogi

    Kükk - 132kg x 5
  9. Martinkink blogi

  10. Martinkink blogi

    Diskussioon on hea Nädal läbi. Kiire nädal oli, kooliga tegemisi Täna olid jalad Kükk 100kg x 5, 115kg x 5, 132kg x 5 - uus isiklik, sest eelmine oli 130 x 5. Video peaksin õhtu poole kätte saama. Jalgadele proovisime astumisi 4 seeriat. Kopsudele hakkas ja jalad võttis makaroniks. Hiljem lisan ka sellest video. Töötas hästi
  11. Martinkink blogi

    Valus vaadat, seda kindlasti😀 JuJuuksuri juurde on veel aega minna😝
  12. Martinkink blogi

    Täna oli jalapäev, et asja huvitavamaks muuta proovisime rinnalevõttu. Tehnika poole pealt teoorias oleme kõvemad kui praktikas 60kg 90kg 100kg ja lõpuks pisut huumorit 105kg Lõppu tegime pressi 5x15 200kg ja kõverdusi 5x12
  13. Fred Vunk blogi

    Olen tahtnud ka seda rinnalevõttu proovida, et palju jaksan. Kõigil meeskonnasportlastel on esimene asi palju rinnale võtad. Peaks ka proovima. Tundub huvitav
  14. Martinkink blogi

    Ma olen terve elu teinud intensiivsemalt trenne. Paus seeriate vahel üle minuti ei lähe. Seega üle mitme aasta proovingi sellist jõu kava, kus pausid pikemad ja jõudu rohkem. Lõuatõmmetes ei ole kunagi hiilanud. Vähemalt nüüd hea tunne tõmmata kümme lõuga järjest. Vahepeal tegime ka lühema pausiga 10x5, täitsa sobis, aga nüüd proovimegi teistmoodi läheneda. Neli päeva nädalas, kolm harjutust trennis. Esimene põhiharjutus - surumine õlale, jõutõmme, rinnalt surumine ja kükk. Nendes üle 5 korduse ei lähe. Kaks abistavat harjutust otsa kordustes 10 - 15 Inimesed ei ole olemas ideaalset kava. Tuleb lihtsalt tunnetada oma lihaseid, magada normaalselt, süüa korralikult ja rutiini sees hoida. 12x lõuatõmme laialt 5x lõuatõmme kitsalt 5x lõuatõmme laialt kukla taha 5x lõuatõmme kitsalt kukla taha 10x upside down lõuatõmme Sellist asja ma ei jaksa teha. pärast 12 kordust on vsjo Praegu on põhilisem progresseeruda neljal põhiharjutusel. Kava lõppeb septembris ma arvan. Siis üritan näitajaid suurendada. Surumine 110, Kükk 150 ja Tõmme 175
  15. Martinkink blogi

    3-4 kuud tavaliselt ühega
  16. Martinkink blogi

  17. SKG transformation journey

    Tundub huvitav
  18. Martinkink blogi

    Põikpäine - veidi Kui kasvama tahan hakata siis millises osas see konks on kui tohib küsida?
  19. SKG transformation journey

    Seda arvasingi
  20. Martinkink blogi

    Mulle ei meeldi jõusaalis võimelda
  21. SKG transformation journey

    Kas tavalised monsterid, redbullid jt lahjaks ei jää. Või kiirelt hea võtta lihtsalt?
  22. Martinkink blogi

    ca viiekas Oleneb, mis eesmärk on. Kui ikka 10 kordusega pumpad ennast tühjaks ja siis hakkad minuti pärast uuesti tõmbama siis jaksad kaks lõuga tõmmata. Kolme minutiga saab hakkama lõpuks siis hakkame aega vähendama. Praegu sobib ja toimib
  23. Martinkink blogi

    Õlad, rööbaspuud, lõuatõmbed Surumine 3x5 50% rööbaspuud 5x15 - tuli seitsme seeriaga lõuatõmbed 5x10 - tuli 8 seeriaga Otsustasime, et ei pussuta enam nii palju seeriate vahel. Panime stopperiga 3 min käima ja kohe oli tunda. Ei jaksanud. Panin ka homseks massasööri juurde aja. Trapets ja seljaülaosa kuidagi kange. Hommikul käisime poistega Kadrinas leiutamas. Päris tore üritus oli, poisid said mootoreid proovida ühendada ja leiutasid 2in1 puldiauto/puldilaeva. Kolmapäev saan ka mõned näpunäited lego sumo võistlusteks. Tartu teadlased tulevad külla ja näitavad meile kuidas, miks ja milleks. Ma loodan ikka oma neljandatega teise õpetaja seitsmendatele ära teha
  24. Martinkink blogi

    Rinnapäev möödas Kangiga surumine - 82,5x5, 92,5x3, 105x1 Hantlid horisontaalne - 20kg - 5x15 Tõmme hantlitega küljelt - 24kg - 5x12 Homme jalad, äkki teen ka filmi. Pikk jutt, sitt jutt
  25. Martinkink blogi

    Täna punnitasime jõutõmmet Tõmme 5x, 3x, 1x Tere hommikust - 5x12 Rippes jalgade tõsted - 5x15 Gripgel on ikka vaieldamatult hea asi. Kang ei tule lihtsalt käest ära, enne tuleb käsi otsast
×