Jump to content

lkv

Kasutajad
 • Content count

  1,888
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Everything posted by lkv

 1. Milleks teha sisseoste Fitshopis? *FitShop on kõigi spordisõprade kohtumispaik! *FitShopi eelistavad suurim hulk erinevate spordialade tippe! *Ostes FitShopist, toetad Eesti sportlasi! *Kvaliteetsed ja usaldusväärsed toidulisandid nii harrastajale kui tippsportlasele. *Professionaalne nõu toitumise ja treeningu vallas! Tänu aastatepikkusele kogemusele leiame teile meie laiast valikust alati sobivaima toote: olgu tegu pühapäevaliigutaja või tippsportlasega! Lisaks parimale toidulisanditealasele nõule saate meilt alati professionaalset abi nii toitumise kui treeningute vallas. Kõik meie poodides müüdavad toidulisandid on kontrollitud ja heaks kiidetud nii Eesti Ravimiametis kui ka Veterinaar- ja Toiduametis ning seega kuulutatud ohutuks ja sobivaks nii harrastajale kui ka tippsportlasele. Meie poodides alati kehtivad pakkumised: 1) 100€ kampaania. Ostuga, mis ületab 100€ on meil Teile pakkuda alati kaasa üllatus – selleks on mõni FitShopi populaarne toode. NB! Kampaania ei kehti, kui soodustus ostult on suurem kui 10%. Loe rohkem FitShop veebipoes ostmise kohta siit. FITSHOP.EE: tule ja vaata ise, kliki! lisaks veel Facebookis ja instagrammis https://www.instagram.com/stories/fitshop_ee/ Igapäevaseid pakkumis leiad siit: https://www.instagram.com/stories/fitshop_ee/
 2. EM Fitness5 Trondheim 2017

  Nii tublid!! Hoian kõigile pöialt ja ootan reportaaži
 3. Pildid võistlusest kättesaadavad siit https://www.flickr.com/photos/154825436@N08/sets/72157687031899290/page1 Täname hea töö eest Irene Kollo https://www.facebook.com/irenefotod/
 4. Tänud kõikidele osalemast!! Fitness5_7_okt.pdf
 5. Täna toimub Arigatos kl 12.00 Fitness5!! Võistlust toetavad ja auhinnad parimatele panevad välja ⬇️⬇️⬇️ Nocco, Barebells, Mybody, Arigato Spordiklubi, Vormiloojad ja Ajakiri Sport Eelregistreerumine nüüdseks lõppenud. Kokku on oodata võistlusele 28 võistlejat. Kui keegi on nimekirjast puudu, siis andke kohe märku Hilistele ärkajatele uudis, et võite endiselt vabalt võistlusega liituda, kuid peale tänast kuupäeva (29.09) on osalustasu 25€. Kategooriad koos osalejate nimekirjaga teie ees: mehed -80kg Andri Karma Eerik Muuli Villu Klais Margo Kuiv Georg Kitšov Stanislav Štõkov Vello Vaher Taavi Teesalu Anton Kondraškin Andrei Poštaritsa Karmo Sule Tõnis Uesson mehed 80+ kg Mihhail Boitsov Kevin Martihhin Oleg Žumadilov Sten Urbanik Kevin Parker Rauno Nurklik Reigo Neeme Hannes Tall Madis Matvejev Lennart Liivak Ivar Mai Karel Kaljuste naised (avatud kategooria) Piret Lauk Elerin Vunder Andra Moistus Karin Hallisk Helena Veelmaa Lisaks autasustamine eraldi parimat juuniorit (1994 või hiljem sündinud) ning parimat Arigato spordiklubi võistlejat! Tulge osalema või oma lemmikuid toetama!
 6. Martin Münz: Tere sõbrad ja võistluskaaslased! Loodan, et olete saanud vaatamata suvisele ajale end vormis hoida ning ootate põnevusega infot Fitness5 selle hooaja võistluste kohta. Niisiis siit nad tulevad-sellel aastal toimuvad võistlused 07.oktoobril Tallinnas Arigato spordiklubis, mis on ühtlasi ka kvalifitseerimisvõistlus Euroopa Meistrivõistlustele, mis toimuvad maagilises Norras 4. novembril. Igast kaalu-kategooriast kvalifitseeruvad EM-le 2 parimat. Kellel on misiganes küsimusi, andke julgelt teada kas siia või helistage numbril 56 933 968
 7. Toitumine 24h vahetuses

  https://www.ti.ee/fileadmin/user_upload/failid/dokumendid/Meedia_ja_statistika/Teavitustegevus/Infokirjad/2014/Infokiri_nr_30/mai2014_tookeskkond2.pdf Ma ise olen 24h vahetuses ikkagi terve päeva söönud nii nagu tavaliselt ja öösel teinud kerged vahepalad - tavaliselt on kaasas olnud keefir, avokaado, pähklid, puuviljad. Pärast vahetust olen kodus söönud hommikusöögi ning tavaliselt maganud siis mõned tunnid ja jätkanud oma tavapärases toitumisrutiinis. Samas viibisin Prantsusmaal ühes osakonnas, kus öine vahetus (tegid ainult öövalveid 19:30-06:30) tegi korraliku siesta kl 02 öösel, seal sõid ikka kõik korraliku prae ära ja pidevalt näksisid midagi, aga seda oli paraku nende kehakaalus ka märgata.
 8. Tyngre Classic V

  Väga tubli, palju õnne!!
 9. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Lihtsalt pisut täpsustamiseks Fitness5 teemal - EKFL otsustas mitte toetada seda ala, sellepärast on ka hetkel vaikus. Kui ei ole nö liidu toetust, siis ei saa korraldada näiteks Eesti Meistrivõistluseid ja pole ka dopingukontrolle. Mina kaugenen aina enam "fitnessmaailmast", sest minu jaoks kohe kindlasti ei ole fitmodel sport, see on ikkagi missindus. Kõik alad, kus on olnud objektiivselt mõõdetavad tegevused - athletic fitness, fitness5 - nendega ei ole viitsinud liit eriti vaeva näha. Ilmselgelt ei ole ala kandepind nii lai, kui rannafitnessil jne, aga väljund ja võistlejad on tegelikult ka Eestis olemas. Selleks, et ala jõuaks ka pisut laiemale publikule on vaja promo - koduleht kuhu kõik koondada, tutvustustrennid klubides.. - üldse mitte mingi utoopiline tegevus. Oleme igasuguseid asju mõelnud ja välja pakkunud, aga paraku EKFL visioon on kleite sahistavad naised.. Rootsi võistlejatest suurem osa võistleb näiteks ühe hooaja kulturismis, teise massiperioodi jääva hooaja Fitness5/Athleticus või hoopis jõutõstmises. See aasta on Fitness5 kaasa haaratud KÕIK Skandinaavia riigid. Minul on lihtsalt kahju, et ei toetata sellist ideaalset sportlikku jõusaali väljundit - sina, Oleg, oled ju ideaalne näide, kes sellisel võistlusel ka edukalt osales. Igatahes soovin sulle su tegemistes edu ja ehk koostöös mõne klubiga korraldame ikka mõne võistluse ka..
 10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  ..ja ei ühtegi fitmodeli? Katsu ikka pumba juurde saada, Kirp!!
 11. Põnevaid leide toidupoest.

  http://tarbija24.postimees.ee/3885273/eestis-mueuedavate-munade-masendav-paeritolu-tuli-ilmsiks Tingimusi küll lubati parandada, aga.. sööge talumune ja saate õigest maitsest aru.
 12. Ma ei kahtle, et sa oled eeltööd teinud, aga minu meelest selliste artiklite või arvamuste juures võiks ikkagi konkreetselt viited ka välja tuua.
×