Jump to content

KristoR

Kasutajad
  • Sisu loend

    271
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik KristoR postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kui tund toimub mõistlikul ajal, siis tuleksin isegi homme ka ! : )
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ise treenin tasapisi , plaanisin kevadeks valmistuda, kuid tundub, et seda siiski ei juhtu..... teatud rohu pärast, mida ma võtma pean, ja mis on mu liigesed praktiliselt ###### keeranud ;(( on jõusaali treening enam-vähem hetkel võimatu. Kaal on mudu kuskil 80-81kg vahel.
  3. kerge valu kubemes

    Arsti juurde sellega pöörduma ei pea , endal oli sama teema parema niude-nimmelihasega ja see valu tekkis mul kükkimisest. Jätsin mõneks ajaks kükid vahele ja hakkasin venitama ning ~~1 kuuga paranes ära : ) Edu .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Endal ka päris kurb see olemine , parem puusapainutaja teeb valu , mis välistab suht kõik jalaharjutused ;((
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    XtremeGain it is !
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    väga kõver kükipilt : d , esimene kükk ongi mul miskipärast tiba viltu , kui ma proovin oma jalgu korda sättida.
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ülikõva !
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Väga muhe ! Alustasin ise ka lõuatõmmete ettevõtmisega , mitte nii suures mahus , vaid ~~ 50 tõmmet ennem igat trenni ! Fitlife'is pärast kõik muhedad seljamehed : p
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna ise tundi ei tule , sest ei taha mitu korda edasi-tagasi käia . Lähen hiljem saali ja siis pärast veel tegemisi linnas.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Joint + on nii ränk kraam , et ma jõuan isegi bodypumpi pühapäeval peale trenni ( uued lühkarid jalas ) ! !!!! !
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Sander peaks tõesti näitama end laval ka ! : )
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Puhkus oli mõnus ja tänane trenn sai jällegi uusi rekordeid tehtud ! = D Kavas oli triits ja õlg . Kitsalt surumine 50x10 60x10 3x8 65kg Rööbaspuudel surumine 1x10 +10kg 3x8 + 15kg ! Blokil alla surumine ühe käega 4x8 30kg Bloki alla surumine 4x8 70kg Laialt kangiga surumine üles 4x6-8 40kg Lendamine õla keskosale 4x8 15kg Lendamine õla tagaosale 4x8 15kg Kitsalt tõmme blokil üles 30,40,50,60 x 10 Homme siis plaanis jalg !
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Päris kena koer : O
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eile peale tööd lihtsalt ei olnud enam mahti minna trenni ja no täna magasin korralikult üle pika aja ... Homme olen kindlasti saalis kohal !
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kinnitan Imre juttu : p
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna sis oli jälle suurepärane trenn ! Kükk 50x8 80x8 95x5 100x5 105x4 105x5 ! Igati korda läinud . 110x5 proovin videosse ka saada. Reis masinal 4x8 100kg Reie tagaosa masinal 4x8 35kg Säär masinal 50kg 4x20 Raskemasse jalapäeva lisan nüüdsest viimaseks harjutuseks veel kükki , kus kang on eespool . Rööbaspuudel surumine 3x10 1x10 15kg , Imre tungival soovil . Päeva lõppu sai ka veel bodypump tehtud ! Homseni rahvas.
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Homme siis saalis kuskil ennem 7 . Plaanis jalg !
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna hommikul oli ka ikkagi oma 10 ? vbla isegi rohkem inimest ikkagi . Njh nüüd pole saalis isegi hommikuti enam rahu =( .
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tänane trenn tehtud , üpriski uimane oli tegelt ja erilist minekut ei olnud . Vasaku käe randmevalu ka segas ikkagi suht jõhkralt harjutuste tegemist ja no ega biitsale suurt midagi rasket nagu teha ei saanudki :S . Pos.surumine 50x8 3x8 55kg Rinnat surumine 4x8 60kg pos,pingil lendamine hantlitega 4x8 12,5kg Ristivedu blokil 25kg. Hantlite kõverdamine 4x8 17,5kg Alt hantliga kõverdus 4x8 17,5kg Blokil kõverdus 4x8 15kg Kuna raskused ja harjutused said vähe kergemad , hoidsin sellearvelt intensiivsust laes. Nüüd liigun aga Rootsi ning tagasi olen vast juba 11nda õhtul ! Olge tublid.
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna saalis kuskil kell 9 paiku . Üle pika aja ka esimene varajane treening , plaanis rind ja biits.
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tore , et meeldis :D , a vist on küll see MMA vend . owell. Äkki külastab ka seda foorumit ja meil kõigil pärast silmad rullis =/
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tõsi , see sama mehehakatis tuli veel vist minuga huiama , et ma " varastasin " ta 51 kilose hantli ära . . onjah
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna olin ka saalis kohal , tegin selga ja trapetsit . Kukla taha lõuatõmbed 5x5 , kindlasti järgmine seljapäev suurendada siin korduste arvu. Laialt tõmme blokil ette 65kg x10 3x10 70kg Hantliga lailihase tõmme 4x8-10 51kg Kitsalt tõmme ette blokil 4x8 80kg Trapets kangiga 30, 60 , 80 , 90, 95 , 95 , 95 x8 Saalielust ka natukene : Paisab , et uue-aasta lubadused on tõesti inimestele uue trennihimu sisse puhunud ja no terve saal ikka igast uut rahvast täis , ei tea kauaks ? Ja veel..... Kes kurat ei oska lugeda saunaukse peal , et kasutada ei TOHI külma vett leili viskamiseks ? Jälle saun katki ... kuradi t***l munad maha võtta või midagi.
×