Jump to content

PaulR

Kasutajad
  • Sisu loend

    185
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik PaulR postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Vaatasin, et mulle ka kink - väga armas
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei muutuks kirp ja ei muutunud sina ka nagu näha. Sellesmõttes, et kust pärineb info, et me jagame mingeid stimulaatoreid ?
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    http://forum.bonsuna.com/treeningu-ja-toitumise-blogid/paul-blogi/msg122302/?topicseen#new
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Töö käib jah täies hoos, Alekseil praegu veel kergem tsükkel, aga küll see mees ka varsti pingutama hakkab Keda huvitab, siis oma tegemisi kajastan "rivaalfoorumi" blogis.
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mulle pakuti küll kohe väga vastutulelikult siniseid susse saapa otsa
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ega suurele mehele ei teegi
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Teeb nii !
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Esitasin Imrele lihtsalt väikse väljakutse, ei mõelnud üleküla võistlust korraldada Ja tehnikast päris suva ka pole, silmal võiks olla hea vaadata
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ega 200kg ei tulegi üleöö. Ma arvan, et reaalne oleks kuskil järgmise aasta jooksul see ära suruda ? Usun, et endal ja ka blogilugejatel oleks huvitav jälgida. Igasugused eksperimendid ja minivõistlused toovad põnevust siia ellu + kui kevadel võistlen, siis dieedi ajal ka ilmselt erilist progressi oodata ei ole, samas peale kevadisi võistlusi on aasta lõpuni veel aega küllalt
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mõte on huvitav Teeme ära Imre ? Tehnika osas peaks ka sel juhul läbirääkimisi pidama, päris 100% võistlusmääruste järgi vast ei hakka tegema, piisaks vast sellest kui pepu pingil hoida ja lõpus fikseerida ? Tegelt oleks ju päris huvitav, annaks motivatsiooni sulle see 200 lõpuks ära suruda...
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kaal päris väike juba, varsti kuivad päris kokku Ma arvan, et kui 200kg suruda tahad siis pead küll jälle juurde hakkama võtma
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Bikiinides oleks ikka parem
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Vaadates paljusid tänapäeva noori, siis meeste bikinifitnessil oleks tulevikku küll ma usun
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Keda sa täpsemalt silmas pead? Kõigi eest ei oska rääkida, aga mina, Aleksei ja Tanel teeme kõik oma kavade järgi, Imre vahest on mõne harjutuse tehnikat timminud vms. Mul endal saab varsti 2 aastat sellest, kui Marek Kalmus hakkas mind juhendama ja tegi ka kavad, nüüd panen treeningkavad endale ise kokku ja Imre juures põhiliselt õpin poseerimist
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kaamerameest ja julgestajat läheb ikka tarvis. Kui hea poiss on siis võib vahest ise ka mõne seeria teha
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No ma arvan, et sedasi edasi tegutsedes oled sa igal pool keskmisel tasemel, kõiki korraga tehes ei jõua tippu küll ühelgi neist aladest. Tipuks ma ei loeks siinkohal Eesti Meistri tiitlit või mingit Valgamaa tšempioni tiitlit nt
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No võiks jah, aga siis ma oleks ikkagi ju jõutõstja JA kulturist. Vähemalt mina näen asja niiviisi...
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Pole jõutõstja, aga võistleb korduvalt jõutõstevõistlustel? Siis pole ka samahästi nt ujumises Eesti Meistri tiitlit omav isiksus "ujuja" ? Kunasest siis saab lugeda kulturistiks või jõutõstjaks? Mitu korda võistlema peab enne ? E: ei näinud, et Kirp ette jõudis aga huvitav oleks teada ikkagi, et mida Sarge täpsemalt mõtleb
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Keegi peab ju tugev ka olema Kirp kuna Tartusse jälle? Võiks seekord koos teha ühe trenni?
  20. Silvar Rückenberg

    Seda küll jah, aga 170kg surumises on juba päris arvestatav raskus. Et sellist numbrit saada, peab mees olema ikka regulaarselt jõusaali külastanud... Ainult aerutamisega vaevalt 170kg surub
  21. Silvar Rückenberg

    surumine 170 ja kükk/jõutõmme 130/150 ? Kas "natuke" balansist väljas pole? 170 surumise juures peaks kükk ja jõutõmme ikka üle 200 olema vähemalt, või hakkasid jalga alles hiljem treenima? Mis katis välja astud kevadel? vanus? kaal?
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma arvan, et tasub ikka vööd kasutada, milleks riskida? Ise tunnen küll, et seljal on ka päris arvestatav pinge seda harjutust tehes.
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Väike trapetsivideo. Aktiivsetele tehnikakriitikutele olgu öeldud, et 200x12 tuli puhtalt http://www.youtube.com/watch?v=-N3fqUBF97U&feature=youtu.be
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eile sai ikkagi päris korralikult lammutatud ja otsustasin ikkagi looma välja lasta lõpus. Raskus oli harjumatu ja ehmatas natuke ära, peab veel proovima! Tavaliselt ma nii raskeid kükitrenne ei tee, aga seekord oli vaja kõik välja elada... http://www.youtube.com/watch?v=8pMjgHQ_zjs&feature=youtu.be
  25. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tanel on maru salajaseks jah muutund viimasel ajal Üritan täna räigema kükitrenni teha kui tunne lubab, kui midagi märkimisväärset peaks korda saatma, siis vb kajastan siin ka! Keha peab kuulama, kui ikka tunned, et ei peaks täna seda viimast seeriat nii rämedalt lammutama, siis tuleb tagasi hoida!
×