Jump to content

Liina90

Kasutajad
  • Sisu loend

    46
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Liina90 postitused

  1. Tere, olen 19.aastane tüdruk´ja mul on kompulsiivne söömishäire. Olen seda põdenud juba kaks aastat ja ma ei oska sellele lõpu teha. Proovinud olen ma oijumal mitukümmend korda, aga jh asja pole saanud. Olen hakanud lootust kaotama, kas keegi oskaks mind aidata, kuidas sellest vabaneda ja elada normaalselt, mitte mõelda toidule päevas 20korda. Olen meeleheitel. 'NB!.. Psühholoogi juurde ei tahaks minna. Kaal 70kg Pikkust 161 cm
  2. extreem dieet.

    Olen õuna,energija ja rohelise dieeti teinud ja tulemus on kiired olnud ja hirmuäratavad, et nüüd olen ikka ülikõhn, et kondid paistavad.. U 3 kuud pidanud. Kas see dieet võiks selle lühikese ajaga mu tervist kahjustada??, ma ikka täiega kahetsen ,et seda proovisin. Tahask nüüd ikka kosuda ja normaalseks tagasi saaada....
  3. Tere. Mis te arvate minu toitumisest. hommik: 2 tervet keedumuna ja paar porgandit Lõuna.tuunikalasalat(Tuunikala vees, tomatit, kurki, oliiviõli, petersell) Õhtu:isetehtud kohupiim koos hapukoorega ja 1 spl kaneeli. Vahepala on mul kas õun või mingi muu juurvili või puuvili. Trenn oleks kolm korda nädalas jooksmine 30 min.
  4. extreem dieet.

    Ee.. olin vist küll..kaalusin ennem 58 kg
  5. extreem dieet.

    Ma sain lähedalt olevalt jõusaalis olevat spetsialistilt nõu:D:DMA nüüd loodan, et asi läheb paremuse poole.
  6. extreem dieet.

    Mmm..Hea mõte..hakkangi otsima kedagi..
  7. extreem dieet.

    Ülekaalulisest sai alakaaluline..:S:S Ma tahtsin nii väga kaalust alla võtta ja kiiresti:S:S
  8. extreem dieet.

    Ma mõtlesin, et nii on lihtsam ja kiirem. Njh..Olen siis 165 cm ja kaalun 39kg
  9. Huvitav oleks teada, kui kiiresti saite nt oma kõhu trimmi või saavutasite oma tulemused. Mis teid inspireeris vms. Ning millised olid teie nipid ja saladused vormi saamisel.
  10. Taimetoitlane.

    Tere. Ma lugesin, et kui oled taimetoitlane siis mul on defitsiit ainest B12. Aga kas ma seda energijajoogist saaks kätte nt:RedBull-ist, seal on aine B. Siis on puudust veel vitamiinDeaks saama kätte sojapiimast. Rauda saaks ma spinatist ja brokkolist.Proteiini-ubadest,seemnetest,pähklitest ning kaltsiumi saaks kätte ubadest, pähklitest, sojapiimast kus on kaltsium. Mis te arvate?
  11. Rasvapõletus ja kaalu alla.

    suured tänud vastamise eest. Sain targemaks:D:D:D Nii et kolm korda päevas on normaalne ja pean siis rohkem tervislike rasvu lisama:D
  12. energijajook

    Mis te nendest arvate???
  13. Stabiilne treeningkava?

    Kui olid näljas või mingi muu seisund sul ei olnud mõtteid toidu peale``, et tahaks süüa seda või teist. Ning kui sõpradega väljas oLed või mingi muu selt5skondlik üritus oli, kus süüa pakuti, oli sul tõrge sinna minna , sest seal oli seda mida sa ei tohiks süüa`???
  14. Stepper

    ON see kasulik ja kas see on hea treenismisvahend?? Kui tahan kaalu alla, sest jooksmisest tuleb mul juba tõrge??
  15. Stepper

    http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/se...ategoryId=24153 aga mis te sellest arvate??
  16. Stepper

    umbes juba kaks kuud...et ei ole hea viis siis jh aga crosstrainer??Sest kui ma ostaks tahaks ikka , et see masin efektiivne olekeks:D
  17. Kui kiiresti sa saavutasid oma tulemused.

    Heh:D.Siia võivad kõik kirjutada, huvitav on lugeda ja saada inspiratsiooni.
  18. Ma hakkan seda täna tellima, aga kuidas ma oma rasvaprotsenti saan teada. ?????Mingi poega ma kahjuks ei saa arvestada
  19. toitumiskava tellimine

    et minu pekist kõhtu näha?? Jube värk juu:S:S:S
  20. toitumiskava tellimine

    Paljudes foorumites soovitakse tellida toitumiskava ja tulemus on olnud positiivne, sest kui ise tegema hakata võib midagi nässu minna või tulemus hoopis vastupidiseks teha. Foorumites räägivad kõik erinevalt ning on raske aru saada, kuidas peab toituma. tellides kava saan aimdu ning soovitud tulemused ning seda kava saan kasutada terve oma elu ja vb tänu sellel ka oma toitumisharjumused muutuvad ning saan soovitud figuuri:D Igatahes loodan, et nii läheb. Olen püüdnud teha oma menüü, aga sellest pole midagi asja saanud ja ikka kipun magusate peale ning söön rohkem, kui vaja Ehk saan siis ka energiat sportimiseks, mis on olnud minu jaoks piinav ja raske, sest energija puudus on olnud ja siis ka masendus ja stress,mis viib mind jälle magusa peale ja tänu sellel ka tusase ja kahetsus tuju. Tellides toitumiskava püüan olla järjekindel, et saada tulemusi ja kaua oodatud figuuri. Niiet ma arvan, et tasub ära. Hakkan isegi pidama päevikut , et jälgida oma arengut. Kas keegi on minuga nõus või on neil oma arvamus toitumiskava kohta.MA loodan, et positiivsed tulemused on ikka tulnud
  21. toitumiskava tellimine

    Aga kas kava on sind aitanud?
  22. toitumiskava tellimine

    Suured tänud , nii ma teengi:D:DAitääh. Kas sina oled ka toitumiskava tellinud ning kas see on aitanud???
  23. Kaalulangetamine.

    Veedieet, mida veel!! Kas keegi viitsiks teha rasvapõletus toitumiskava, milline seee võiks umbes olla. Ühe päeva oma ., et mingit aimu saada. Kui palju peaks aeroobset tegema, et rasvapõletus efekt parem oleks ning eesmärk oleks ilus trimmis kõht:D:D
  24. energijajook

    Okei:D
  25. Olete sellest kuulnud ja mis te arvate. Kas keegi on seda proovinud ja kas tulemused on olnud head??:D
×