Jump to content

Ishwar

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Ishwar postitused

  1. Tervitused Sooviksin arvamusi/kommentaare ning eelkõige kriitikat enda poolt koostatud toitumiskava kohta. Toitumiskava aluseks sai võetud foorumist leitud informatsioon ning toitumisalane programm TAI mille leiab terviseinfo koduleheküljelt. Paneksin siia vaid ühe näidispäeva kuna kõik päevad olen teinud sama põhimõtte järgi kuid toitained vahetuvad. Hommikusöök, kell 7.30 Neljaviljapuder - 200g 1 banaan - 120g (tavaliselt segan pudru sisse) 2 viilu rukkipala koos võiga 2 keedumuna rukkipala katteks Lõunaoode, kell 11.00 1 banaan - 120g 2 õuna - 200g Lõunasöök, kell 13.00 Isetehtud salat (jääkapsas, kurk, lehtsalad) - 100g , õlisi ega kastmeid ei kasuta keedetud makaron - 100g Ahjus hautatud seafilee - 100g Salati osakaal visuaalselt taldrikul 2/3 Õhtuoode, kell 15.30 - 16.00 sõltub kõhust 400g jogurtit 1 banaan 1 õun Õhtusöök, kell 19.00 Viimasel ajal on nii, et lõunasöögist jõuan ära süüa pool, et kõht oleks täis. Seega pool lõunasöögi kogusest jääb õhtusse. Vastavalt programmi arvutustulemusele olen tarbinud järgnevad kogused. Energia (sh kiudained), kcal - 2304 Valgud, g - 80,6 Rasvad, g - 84,3 Süsivesikud (sh. kiudained), g - 299,1 BAV on mul 2246 kcal, samas olen hakanud ka rohkem liikuma ning 3 korda nädalas aeroobset trenni (40min - 60min tegema), nendel päevadel olen püüdnud rohkem kaloreid tarvitada, niimoodi et alla BAV ei läheks. Hetkel sellise "uue" tarbimise juures olen suutnud kahe nädalaga 2 kilo alla võtta, nädala sellest on hakanud ka aktiivsemalt liikuma. Olen avatud ettepanekutele ja soovitustele mida muuta ja miks.
  2. Tere Kust võib leida lõuatõmbe kangi, mida saaks korterisse üles panna?
  3. K: Kust osta kangi lõuatõmbeks?

    Kas kellegil on selle Benspordi omaga kogemusi ? Ma kardan et mu 115kg lõhub selle ära Olen välja mõelnud kuidas seda ise teha nii et oleks korralik ja kannataks aga siis ei kannataks ma oma preilit enam ära
×