Jump to content

K18K

Kasutajad
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by K18K

 1. Trenn

  Tere Hr Imre Vähi, kuidas teil läheb? Ma tahaks küsida lihaste kasvatamise kohta. Jõusaalis olen käinud muidu ca 6kuud ja kasutan ka mass2-e nimelist taastusjooki. Kaal on kuskil 73kg, pikkus on 183cm, vanus on 18 aastakäiku. Et käin jooksmas üle päeva 5km.. Ja olen teinud juba natuke ka jõusaali..Rinnalihaseid,kõhulihaseid ja selga.Et mis ained kiirendaksid seda ja toitumise kohta sooviks informatsiooni..Pean suht koduste tingimustega läbi saama, kuna jõusaal kus käin pole päris euro oma.. On ainult 4-5 asja millega teha teatud lihaseid.
 2. Trenn

  Erilist probleemi valmistavad mulle mu biitseps,triipseps.. Need nagu ei areneks üldse ja ei lähe suuremaks. Sooviks saada ilusaid laiasi käsi,trimmis
 3. Trenn

  Tervist. Kuidas treenida rinnalihase keskmist ja alumist lihast? Olen teinud koguaeg ainult 3-ndat lihast ja neid vist mitte.
 4. Trenn

  Olen tarvitanud enne trenni jhm.. Aga selle söömisega. Nu hommikul on tavaliselt võisaiad ja kohv ja kõik..
 5. Trenn

  Tere, et tüütan taas.. Kasutanud olen siis MASS 2-te mingi aeg juba.. Aga sellega selline lugu, et peale selle võtmist läheb enesetunne väga kehvaks ja on päris kaua nii, treeningu isu läheb nulli ja värki.. Pea pöörleb ja värki, süda paha
 6. Trenn

  ei oska midagi omale hommikul kokata..
 7. Trenn

  Kui sa päevas ainult üks kord korralikult sööd, siis soovitan enne kava tellimist poodi minna ja süüa osta. Söö kõht täis ja mõtle edasi. Jah põhitoit on õhtusöök. Ja koolipäevadel ka kerge lõunasöök koolis. Ja sellega piirdub mu toitumine. Lisaks muidugi ka näksimine(võisaiad jms)
 8. Trenn

  Kas suvel käisid ka treenimas ja kus nüüd treenid? Sulle on kindlasti treenerit vaja, sest tundub, et tahet on, aga teadmised puuduvad täielikult. Rinnalihas on kolmeosaline- rinna ülemine, keskmine ja alumine osa ning kõiki osasid peaks eraldi treenima. Lisaks veel kindlasti korralik toitumine, puhkamine jne. Tere. Suvel tegin niipalju kui kodustel vahenditel võimalik.. Jooksmas, ujumas, kõhulihast, kätekaid..Hantlitega vahel.. Eks peab kuskil mingi sissetuleku sebima, muidu pole võimalik seda asja maksta :S
 9. Trenn

  Kuidas on kõige mõtekam teha rinda? kangi rinnalt suruda 3 8-st seeriat on piisav? Vaja nendest "man boobidest" lahti saada ;D
 10. Trenn

  Et treeningud hakkavad taas. Proovin teha 3x nädalas lampi kava järgi, kuna pole suutnud kokku panna midagi mõistlikku.. Kas MASS2 on kasulik asi? Ja kas tasub ära toidukava ostmine? Kui elan vanemate pool..
 11. Trenn

  Siis peab asja käsile võtma, sest hetkeline söömine arvan ei kõlba kuhugi.. Päevas söön korralikult ainult 1-e korra, õhtusöök.. Ülejäänud aeg on niisama näksimine jne..
 12. Trenn

  Ja kelle käest soovitate teie osta? Sügisest kui hakkan taas trenni tegema, ostan selle. Seni teen niisama kodus kõverdusi ja jooksmas.
 13. Trenn

  Aga kas oleks mõtet osta toidukava? Olen 18 aastane ja sissetulekut pole.. Ei tasu vist ära?
 14. Trenn

  See on täpsemalt kooli jõusaal. Seal on kang, koos pingiga, selja lihaseid treeniv masin, biitsepsite treeingu jaoks ja jalalihaste jaoks.. + saan veel kodust hantlid võtta koos raskustega.. Saaksin käia 3 korda nädalas.. Ja kas toitumiskava ostmine teeks palju kaasa?
 15. Trenn

  Jahm. Jõusaalis pole väga rohkem võimalusi.. Suve ajal nüüd see suletud ja pole käinud.. ja kilod on tulnud kohe
 16. Trenn

  Kas tuleks kasuks toidukava ostmine? Ja kui kasulik on jooksmine päev enne jõusaali..Tavaliselt enne jõusaali ei jookse niisama käed kiirelt soojaks ja kõik.
×