Jump to content

realreal

Kasutajad
 • Content count

  126
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by realreal

 1. Holger sa võiksid teatud perioodide tagant tervisekontrollis käia, siis hea endalgi vaadata, kas on midagi viltu läinud või mitte. (mitte halva pärast)
 2. Kas jointi mõju on arusaadav või tarbid seda igaks juhuks vigastuste ennetamiseks. Siit samast foorumist keegi kirjutas, et glükosamiinil peavad suured kogused olema, siis alles mõjub.
 3. Õlaprobleemid

  Ma ise lisaksin vigastuse põhjuste alla veel vähese liikuvuse, pime periood, istun pikalt arvutis. Suvel pole mul neid probleeme tugevalt esinenud (mõnikord randmed ja õlad siiski valutasid), kuna päikest kõvasti ja rattaga käin trennis. Tehnikat on foorumis teistele raske selgeks teha, kuid julgeks isegi öelda, et tehnika on liigestesõbralik. Pigem tekib mul raskusi selja tunnetamisega.
 4. Õlaprobleemid

  Mul on enda suhtes kerge hirm, kuna surumistes hakkab parem õlg suurema koormusega valutama ja mõnikord ka vasak. Viimasel ajal annab isegi kergemate raskustega 3x20 tunda. Hirm tekkiski sellest, kui sõber käis oma õlgadega arsti juures ja arst sai käega katsudes aru, et kõhred on kulunud ja soovitas enam gymiga mitte tegeleda. Kõhre pidavat taastuma, aga ilmselgelt ei saa ta mitte kunagi "raskeid" trenne teha. Ma pole veel spetsialisti juurde läinud, aga pmst olen seda ennemgi arvanud, et jõusaal ei sobi mulle...Enda peaga ei oska enam midagi teha. Rinda ja õlgu pole juba 2-3 kuud treeninud. Lisaks sellele annavad randmed ja põlved (hakkasid hiljuti kükkides) tundma andma.
 5. Intsu Inga tuleb üle bikiini fitnessi

  Soomes ei pidavat ilusaid naisi olema Nüüd pean enda sõnu sööma
 6. Kumb neist siis peamiselt ülekaalulisust tekitab, kas suhkrud või rasvad ? Kohati lugesin välja, et 100 grammist suhkrust ladestub rasvaks imeväike osa, siis peaks ikka meeletutes kogustes seda sööma, et üldse mingisugust rasvumist tekiks ? Samas rasvased toidud on alati süskareid täis. Raske seda hinnata. Loeb üldine kaloraaž
 7. Mida sa mees ajad? Jälle pean lugema sinu "arukat" postitust. Holger annab algajatele üpris head nõu erinevalt sinust, kes käib siin ainult segast peksmas... Ma ei olnud kaheteist aastaselt ka nii lollakas, kui sina täisealisena.
 8. Aasta meessportlane

  Mis nüüd siin ebaloogilist või ebaõiglast peaks olema ?
 9. Vajadus kaalu järgi, 16a, 170cm, 50kg

  Sa pead aeroobset kõvasti vähendama, kui tahad suuremaks saada.Oled kunagi mõnda põkki maratonil näinud ?
 10. Tülpimus

  Pole midagi põhjalikult uurinud, aga minu arvates mäci veisefilee kotletid on mõistlikumad kui rakvere kotletid.
 11. kava parandus

  Mis eesmärgid ? algaja või mitte Mina jätaksin randmed üldsegi välja, kuna kuue kordusega on väga suur oht vigastusele ja seda isegi kergema raskusega. Rannet võid seistes kangiga pealthaaret kasutades teha, lisaks jõutõmme ja raskuste kätte võtmine annab juba piisava koormuse. Rippumine hea
 12. Bonsuna foorumis ei tohi oma arvamust avadalda

  Bigmuscles1, kui ma sinu teisi teemasi ja postitusi vaatan, siis tahest tahtmata tekib tunne, kas tegemist on 13-15 aastase tegelasega või on mängus kõrgem huumor, millest keegi aru ei saa. Või on mängus suur kibeduse tunne ?
 13. Fitness EXPO 2011

  bikinis alati kenad naised
 14. Vend Vähk Peab liikuma!

  Kas paksudes riietes jooksmine pole südamele sama nagu saunas trenni tegemine
 15. Kaalust alla kiiresti.

  Vaevalt ainuüksi kõhtu treenides saad saledaks, rasv põleb üle terve keha ühtlaselt ja kõhult kaob tavaliselt viimasena. Kõige tähtsam on hetkel totumine ja kerge aeroobne tuleks kasuks
 16. KUIDAS PAKSUST POISIST SAI ATLEET

  kai green
 17. Trenn enne hommiku sööki ?

  mitmekülgsest toitumisest oled midagi kuulnud? ja pudru sees olev valk(taimne valk) sind kasvama küll ei pane. Pudru iseenesest hea toit, aga kõrvale muna, sink, juust, kodujuust, kohupiim jne - pead nendest midagi lisaks kombineerima
 18. Toidukavaga hädas

  zyzz kasutas steroide
 19. Tahtsin samuti jalanõude kohta küsida. Tegemist vist ei ole tavalise jooksutossuga ? Pigem sinna jalgpallijalanõu poole. Mul endal tavalised jooksutossud ja kükkides hakkavad jalad sees ujuma ja vanad putsad kapis väikseks jäänud Aga saab hakkama.
 20. Rasvast lahti saamine

  jalad võiks ikka sama tugevad olla...muidu ei jaksa ülakeha kaasas kanda
×