Jump to content

Raivo Piiber

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 132
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Raivo Piiber postitused

  1. Pealkirjas tilluke viga - 3.koht on 3rd
  2. Taavi Merisalu Blogi

    Hea töö ja edu edaspidiseks!
  3. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    Ok, tänud, kuid see võiks pealkirjas ka kajastuda
  4. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    Kuupäevad?
  5. Ja miks 75 sekki, mitte 60 või 90? Vedasin sarnast üritust Pärnu rannas 4 aastat, nimeks oli Rannabiitseps
  6. Baltic Match 2015- Reportaaz- Lithuania, Siluté

    Lätlaste Võsotskis on ka üks väsimatu vana
  7. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Aga nagu öeldakse, siis pärast kaklust enam rusikatega ei vehita ning kaklus oli ära eile ...
  8. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Taavi, anna mulle andeks, kuid kaua poose hoitakse? Sa tahad öelda, et see poos ei vasta tegelikkusele, mida fotod kajastavad? Ja ma ei usu ka, et vähemalt selles, mis puudutab BF, ma üht-teist ikka jagan ... Pehmus on pehmus nii pildil kui laval, vahet pole.
  9. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Oleks tahtnud naiste BF paremaid pilte näha, kuid selle järgi, mis üleval, tundus (või eksin), et Darola oli siiski suhteliselt pehme. Aga jah, ala subjektiivne ja minu subjektiivsel hinnangul oleks võitnud Anastasija. Kuid jällegi - pilt on pilt ja pealegi veel kehv pilt, võrdlusi pole näinud ...
  10. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Ei, lihtsalt point kui selline See, et kokku lükatakse, on selge, samas see paneb vähe pettuma kodanikud, kes tulid võistlema lootuses pääseda nö oma kategooriasse, kuid nüüd pannakse kõik ühte patta ...
  11. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Üks tähelepanek - kas ei võiks olla nendes kategooriates, kus eeldatavasti on vähe võistlejaid, ka vähe kategooriaid? Ok, bikiinifitness lööb laineid, arusaadav, kuid body-fitness (naised) 4 katti? Juuniorid BF 2 katti? Vabalt võiks olla naistel kuni 163 ja +163cm nagu oli veel mõni aasta tagasi. Sama ka naiste physique ... Näiteks UK-s UKBFF-i võistlustel on piirkondlikel kvalifikatsioonivõistlustel naiste BF vaid üks katt, kogu moos ja võistlejaid on 8-10. Ok, sealt valitakse kvalifitseerujad meistrikatele vastavalt tasemele, 1-2, 3 max, tavaliselt siis esikolmik ja need ei ole alati ühepikkused, kuid ka meistrikatel on vaid 2 katti, mitte 4 Aga see minu mõte, mida olen ammu mõelnud ...
  12. Arnold Classic 2015 / amateur & pro

    Kohtusime paar aastat tagasi McMillaniga FIBO-l ja siis nägi ta igatahes väga esteetiline välja. Lisandunud lihasmass on minu arvates seda esteetilisust küll vähendanud, kuid siiski väga hea pakett!
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Huvitav, kui noortel meestel testotase sedasi kolinal allamäge läheb, siis mul vist puhta miinuses juba ... Peaks ka treti arstile ette võtma ...
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Minu toitumis- ja treeningkavad Facebookist: https://www.facebook...onaaltreenerkjk Team Konzap Facebookis: https://www.facebook.com/teamkonzap Kirp, vaata, kuidas Su FB aadressi poolitatud on
  15. IFBB Legends Classic Pro Bikini 2015

    Kõike, mis jääb taljest allapoole ....
  16. Nõuanded edaspidiseks?

    Lihtne - kui kehakaal enam ei lange (kuid minna veel nagu rasva arvelt oleks), siis on variandid a) vähendada kaloraaži, jättes kulutused samaks tõsta kulutusi, jättes kaloraaži samaks või c) tõsta nii kaloraaži kui ka kulutusi Ja kulutused ei tähenda siinkohal sugugi mitte aeroobse treeningu osakaalu suurendamist ...
  17. Personaaltreener, kes sõi end paksuks

    Jep, kuid tavainimene ei hakka analüüsima ... Tema näeb vaid nimetatud treeneri suurt pühendumist samastada end oma ülekaaluliste klientidega ja usun, et see töötab/töötas kah!
  18. Mis ma oskan veel bf kohta öelda - seni, kuni naised ei pööra piisavalt tähelepanu kolmele lihasgrupile - õlad, selg ja jalad, ei toimu mitte midagi. Selg võib olla lai, kuid kui lihasel paksust pole, pole ka tippude hulka asja. Sama kehtib ka õlavöö kohta - massiperioodil võid ju jõhvikas paista, kuid viskad 10kg maha ja korras päev. Ja suur viga tehakse muidugi kätetrennidega - miskipärast arvatakse, et triitseps ja biitseps on bf määrava tähtsusega. Puha vale - mida jämedam käsi, seda vähem eristub õlg. Bf tarbeks piisab täiseti, kui teha triitsepsile 2 harjutust ja biitsepsile 1 nädalas, that´s it! Jalad on muidugi omaette teema, kuid kui jalgu pole, pole ka bf suurt midagi teha. Ka siis, kui ülemine ots täitsa ok Eestis on bf harrastajaid ilmselt mitu, kuid lavale jõuavad ja korralikku vormi näitavad vaid vähesed. Eli on üks vähestest, kuid tema peaks oma peas selgeks mõtlema, mida ta lõpuks teha tahab - bf või jõutõstmist või midagi kolmandat. No offence, Eli, aegajalt hoian Su tegemistel silma peal Liis-Kristiin - minu arvates on tegemist regressiga. Olen jälginud võistlusi, kuid olgem ausad - lihasmassis on toimunud tagasiminek (minu arvates, kuid ehk pildid petavad). Läbilöögiks täiskasvanute seas (ja ka ilmselt viimased aastad juuniorites), kui selline soov olemas on, peaksid ümbermõõdud olema suuremad. Darola - kogu pakett on olemas ja antud, kuid mida ja kuidas treenib või teeb, pole aimu ka. Loodan, et seda kriitikat võeti konstruktiivselt ja keegi ei suhtu sellesse kui solvangusse. Mis puudutab alaspetsiifilis treeninguid, siis alati võib mulle või Christinale kirjutada, aitame - oleme seda ka varem teinud
  19. Niipalju kui ma seda asja siit eemalt kaenud olen, siis hetkel on ainukesena kogu pakett olemas Darolal, kuid jah - lihasmassiga on nagu on. Teistest ei oska kahjuks midagi arvata ... Eks neid ole tulnud, olnud ja läinud, pidama ei ole kahjuks eriti keegi jäänud. Ala on väga raske ja väga subjektiivne, dieeditamisest ma parem ei räägigi. Kui keegi veel suudabki esimeseks võistluseks või ka teiseks suht korraliku vormi teha, siis edasi on kumm tühi ja jääbki pooleli.
  20. Kuna Chrisil omal kontot siin enam pole, siis vastan tema eest - Chris tegeleb endiselt alaga, endiselt on tal ulme vorm (Sarge sõnad), kuid miks ta peaks võistlema? Kas selline kohustus on olemas? Mida Eestis võistlemine, kus konkurents olematu, talle juurde annaks, mida tal veel ei ole (3 järjestikust absoluutset kulda)? Ja UK-s võistlemisel on omad kriteeriumid - 2 aastat vähemalt elamist (see sai täis alles eelmisel suvel). Elus on muudki põnevat, kui medalite tagaajamine ... Viimane sisuliselt võistlusvorm sai tehtud 2012 Ronnie UK tuuri jaoks. Ja sel aastal taas messile ulmevormiga Kuid ära iial ütle iial - naiste värk, äkki lööb pähe ja on sügisel laval
  21. Toitumiskava.

    Ma arvan, et leiame lahenduse, kui mulle otse kirjutad ja teada annad, milles on probleem - mis on tegemata jäänud, mis teistmoodi tehtud jne. Kõigepealt peaks pöörduma ikka selle inimese poole, kes kava koostas, antud juhul siis mina
  22. Vend Vähk Peab liikuma!

    Miks just V tähega? Pakuks Marie või Maria?
×