Jump to content

kunnar

Kasutajad
 • Content count

  206
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kunnar

 1. Kui seda dokumenti vaadata, siis "Competition" veerus on märgitud kasahhi taha "WC Classics PL". Selle järgi on test tehtud konkreetselt võistlustel, sest võistlusvälised testid on märgitud kui "OCT". Aga eks ole näha mis saab.
 2. Lugesin internetist, et 8 Kasahhi võistlejat hiljuti dopinguga vahele võetud. Teiste hulgas ka Kuvambayev WC Classics PL võistlusel. Et siis Rausile kuld? http://www.powerlifting-ipf.com/fileadmin/data/Anti-Doping/IPF_suspended_lifter_official.pdf
 3. Jah igati nõus sellega, nagu ennist mainisin tulemused räägivad enda eest.
 4. Vaatasin tema teisi küki videoid ka. Ei küki põhja välja nagu klassika tõstjad ja ka jõutõstmise standardite järgi jääb minu meelest sügavusest puudu. Ega tal seda ilmtingimata vaja teha ka pole nagu tulemustest näha võib.
 5. Haarde tugevus

  Brad Gillingham jõutõstja tõmbab ka lukuhaardega 400 kg
 6. Küki võitja sai tulemuseks 265 kg. Teisest kuuenda kohani tulemus 260 kg. Päris tihe konkurents tõesti.
 7. Vaatan parasjagu 93 kg kükke. Kohtunike töö tundub kuidagi eriti karm seekord. Päris palju katseid mis minu silma järgi kindlalt alla paralleeli ei loeta millegipärast ära.
 8. Just vaatasin siit (http://goodlift.info/live/scoresheet.html), et Raus on küki algraskuseks 370 pannud. Ja surumise 240. Ei tea kas õige info, aga krt algraskuste kohta päris kõvad numbrid pandud
 9. Margus Silbaum EM hõbe ja Elar Kraav 6. koht

  Huvitav miks kohtunik nii kaua tõmbes alla lubamise käsklusega viivitas?
 10. Margus Silbaum EM hõbe ja Elar Kraav 6. koht

  Kogusummaga reksiga võrreldes võib-olla mitte kõige parem tulemus, aga suurvõistluste hõbe ikkagi korralik saavutus. Üks euroopa hõbe tal minu teada on, nüüd teine lisaks
 11. Noorte ja juunioride EMV 2011 jõutõstmises.

  No seal ei paista olevat midagi keerulist. Tabel on eraldi frame-i pandud ja <meta http-equiv="refresh" content="30" /> head tagis paneb brauseri iga 30 seki tagant refreshi tegema.
 12. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

  Täna õhtul nägin Margust veel Sparta spordiklubis.
 13. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

  Olech kükkis just uue maailmarekordi 365 kg. Teine mees kükkis 312.5 kg. Esimese ja teise koha vahe kükis 52.5 kg, päris jõhker üleolek.
 14. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

  Naiste 47 kg võitis Wei Ling Chen. See naine võitis ka Pekingi olümpiamängudel klassikalises tõstmises medali. Mitmekülgne sportlane. http://en.wikipedia.org/wiki/Chen_Wei-ling
 15. Võistlustest ka delfis ja õhtulehes: http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/video...72&l=fplead http://ohtuleht.ee/449024
 16. Kui tihti peaks trennis käima

  Seda küll, kui tahtmine hirmus, siis ka aeg leitakse.
 17. Kui tihti peaks trennis käima

  Iga päev treenides ei teki ületreeningut kui iga üksik treening eraldi võttes on parajalt väikse mahuga. Ma arvan, et arengu seisukohalt on pigem parem tihti treenida, ainult töö/kool/pere jne. ei lase enamasti tavainimesel seda teha. Tippsportlased saavad seda endale lubada ja neil võib tulla isegi rohkem kui 1 trenn päevas.
 18. Uskumatud tegelased

  vinge värk
 19. Kõikvõimas KÜKK

  Ei ole vaja pehmendusi ei eesküki ega tavalise küki jaoks. Puhtalt tehnika küsimus kuidas kangi hoida. Eeskükis muide olen igasugu absurdseid kangi hoidmise viise näinud: näiteks rusikad kõri juures, sõrmed õlgade ja kangi vahel, peopesad sisse pööratud, käed risti rästi jne jne. Pussy pad ka väga tihti eesküki juures kasutusel. Vingutakse et ei saa normaalse asendiga teha, sest käed ei paindu, aga see on jama jutt enamasti on painduvus olemas. Tuleb lihtsalt ühe korra guugeldada ja vaadata kuidas õieti kangi hoitakse, aga seda ilmselt ei viitsita teha.
 20. http://www.bodybuilding.com/fun/drsquat17.htm siin üks väidab, et 1964 tehti uuring kus selgus, et 40 meetrit läbisid tõstjad kiiremini kui sprinterid ja vertikaal hüpe oli neil ka kõikidest parem. Ei tea võib-olla ajab jama.
 21. Kui pealkirja nägin lootsin lugeda head anekdooti stiilis kaks tomatit läksid politseisse, aga pidin pettuma.
 22. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

  Koos kriitikaga, et tase nõrk, võiks ka mõni mõte tulla kuidas asju paremaks muuta. Nii ei teki ju arutelu, kui lihtsalt öelda, et tase nõrk. Paku midagi välja, kas treeningkavades peaks midagi muutma või siis peaks rohkem noortega tegelema või midagi muud?
 23. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

  Ei saa aru mis selle jutu mõte on? Kui arvad, et oskad ja viitsid teistest paremini treenida, siis sul ju lihtne mõni võistlus kinni panna. Miks sa seda juba teinud pole?
 24. Sattusin googeldamise käigus juhuslikult selle vana teema peale. Siin väidetaks, et kuulitõukajad lamades surumist ei tee... Tuli kohe meelde kuulitõuke maailmameister Cantwell, tüüp surub 630 lbs (~285 kg) ilma varustuseta, mõned näited youtubest: Olen ise näinud oma silmaga näiteks kettaheitjaid lamades surumist tegemas. Ei saa öelda, et kuulitõukajad või heitjad üldiselt seda harjutust ei teeks.
×