Jump to content

Angel K

Kasutajad
  • Sisu loend

    107
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Angel K postitused

  1. Facebook event : https://www.facebook.com/events/200530636755596/
  2. ERINEVAD EESTI TEISIKUD

    Janika Jürgenson 20 aasta pärast Huuled on kindlasti väiksemad, aga mina leian, et sarnasus on täitsa olemas. Üritasin Janikast taolist pilti leida, kuid ei õnnestunud. Justkui mäletan, et tal oli selline sinise jakiga pilt kunagi... Pilti ei saanud eraldi salvestada, seega link on siin: http://buduaar.ee/Ar...-oopaevas-und-2
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Hahaaa Suurepärane pood nilbeteks kingitusteks
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kindel värk
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tegelikult pole mu selg üldse lai
  6. Mina võistlen kunagi tulevikus.... kulturistina Usinaid õpilasi on palju, kuid selliste eesmärkiga veel mitte
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ta ju ei julge tulla
  8. No see oli nüüd küll viisakalt öeldud Nüüd saan siis aru, miks sa alati üle ukse saali vaatad ja siis kiirelt ära kaod
  9. Bcaa Xplode Vs Amino Rush

    Neile, kes on mõlemat kasutanud/proovinud: Kumba eelistate ja miks?
  10. Ja ta polnud ainus Väga emotsiooniderohke võistlus oli. ÕNNITLEN SAMUTI KÕIKI EESTLASI. Täna tundsin uhkust selle üle, et olen eestlane
  11. Emotsioonid möllavad praegu täiega. Super super super
  12. Palume abi MM - i reklaamimisel!

    Enamus plakateid on üles pandud. Täna/homme lähevad ka viimased käiku. Lähipäevil jõuavad plakatid ka Rakvere kanti. Mõne kohaga oli probleeme ja pidin enne kirja teel luba küsima. Ühe kirja tagasiside on näiteks selline: Tere! Tänan reklaamipakkumise eest. Tegemist on väga huvitava ja suurejoonelise üritusega. Üldjuhul eksponeerime oma majas koostööpartnerite reklaame. Ehk siis selliseid reklaame, milles ka meie mingisugust kasu näeme. Teie puhul on mul raske välja mõelda, millist koostööd saaksime teha. Võib-olla on teil mõni hea idee? Kuna aga november on rahulik kuu ja meie reklaamstendi peal ruumi piisavalt, siis oleme valmis erandi tegema ja teie suursugust spordiüritust reklaamima. Soovin teile jõudu kulturismivõistluse korraldamiseks! Lugupidamisega Luule Arras OÜ Tartu Veekeskus/Aura Keskus Teenindusjuht Tel +372 7300297 Fax +372 7300281 Email: luule@aurakeskus.ee Natuke mõtlemisainet fitness.ee tiimile. Ehk on tulevikus võimalik ka Auraga koostööd teha JA SUUR SUUR AITÄH SÄRGI EEST
  13. Palume abi MM - i reklaamimisel!

    Eilsest õhtust saati enam ei ole
  14. Maikalile tuleks anda Parima Naeratuse auhind
  15. Liis Kristiini areng võrreldes eelmiste võistlustega on ikka super Hoian pöidlaid.
  16. Palume abi MM - i reklaamimisel!

    Esialgu peaks piisama Minu sihtkohad on siis Tartu, Rakvere ja vb ka nende vahele jäävad linnad.
  17. Palume abi MM - i reklaamimisel!

    Saadke siis üks suurem ports Tartusse ka. Annan samuti oma panuse
  18. Tundub, et on röstitud kanafileeribad
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    5+ NB! Ma olin ka korraks tola vale koha peal. Siirad vabandused
  20. PIHITOOL

    Olen tõsiselt haige ja kardan, et mu süda ütleb üles enne kui suudan oma unistused täide viia.
  21. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kuidagi pimedavõitu ruum see väike saal Planetis. Kui jõusaalis eile pildistasid, tundusid ikka tunduvalt triibulisem kui siinsetel piltidel
×