Jump to content

viki667

Kasutajad
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by viki667

 1. Jook mida jood trenni aeg?

  Vitamiinijook +kofeiinitablakad
 2. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Kui süüa ei jaksa, joon seda pulbrit, samuti trennijärel (kui plaanis kasvada, joon massilisajat kus ca 1000kcal - 50g valke/180g süskareid), kuigi ütleme ausalt, korralik toit vs. pulber on nagu puuvili vs. komm või shokolaad, kehale väga ei meeldi.
 3. Tsitaadid & mõtteterad, ja muidu lahedad ütlemised.

  Probleemidest mõtlemine on nagu kiiktoolis jalgade kõlgutamine.
 4. Tsitaadid & mõtteterad, ja muidu lahedad ütlemised.

  Kõik probleemid on kinni ajas.
 5. Ma olen vist ainuke, kel jumala savi, paneb kemmi või mitte, see on umbes samahea kui narko vastu võitlemine, üks lõputu auk. Kehaehitamise puhul on latt nii kiiresti tulev, et tahes tahtmata pannakse kemmi ja tehakse seda ka edaspidi. Kui olekski võimalik see 100% eestist likvideerida, siis maailma mastaabis kui Ott ja Vähi juba pensionile lähevad, mõjuks see eesti tasemele suht rängalt.. Müstika on aga see, kui paned, siis milleks ronida sinna lavale, kus tead, et kemmi test võidaks teha..
 6. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

  +kvaliteetset kaalu juurde kiiresti ei saa.
 7. Imelisandid ja tarbijakaitse Ringvaates

  see lause ongi tihtipeale kusagil lisainfos väikses kirjas välja toodud..
 8. Imelisandid ja tarbijakaitse Ringvaates

  Inimesed on alati taga ajanud seda imetabletti, mis nende mured lahendaks.. tänu sellele +reklaam, toidulisandiärid elavadki ju ))
 9. Vend Vähk Peab liikuma!

  seda kõike peaks filmima.
 10. Külmetus ja trenn

  Üks asi on kergelt nohune nina, teine staadium on juba kerge nõrkus - vot siis ei soovita enam. Kergelt tatise ninaga on trenni tehtud küll.
 11. Hantli nimi võiks olla Hantz või siis saksamaal 1941 ehitatud suurim kaliiber nimega - Gustav. või nagu kõigi hantlite isa - Papa
 12. Kuidas uuesti alustada.

  Kui pikk vahe on sisse jäänud, siis soovitan esialgu kõike vabalt võtta... St. vea end lihtsalt saali kohale mitte millegile mõeldes, esimesel nädalal kahel ära üldse mõtle mingitele kavadele... Käi saalis ja naudi, tee seda, mis sulle varem meeldis, ole seal kasvõi 30 minutit kui esialgu rohkem ei viitsi ja võta rahulikult, suutlikkuseni pole vaja ühtegi harjutust teha.. Tuleks harjutada end uuesti treeninguid nautima. Küll siis hiljem see entusiasm (nauding +siht) tuleb.
 13. Jook mida jood trenni aeg?

  Viimaselajal multivitamiini lahustuvaid tablakaid.
 14. Ott, suurepärane reportaaz, on kohe hea kiigata aegajalt siia fitnessi lehele, et on siia teemasse taas midagi postitatud või mitte
 15. Siis värised koos selle pekiga mis omakorda väriseb Aga rääkides pekist, veel üks illustreeriv pilt
 16. Massilisajad

  ulme
 17. Men's physique 2013 Eestisse?

  Tuues rohkem rahvast lavalaudadele esinema = ka paremat toidulisandiäri! No haard fiilingz ok.
 18. Metabolismi käivitamine

  korralik reklaamitöö käib kohati :|
 19. Küsitlus: trennide arv ja valgukogus

  1) 4x nädalas 2) 200-250g päevas
 20. Ei jaksa enam trennis käia?

  Tuled peale tööd koju, söö kõht täis ja maga max 1h. Soovitatavalt 50min vms.. Siis ei ole ärgates sellist "pohmaka" tunnet... NIng oled reibas enne trenni... Ma magan suht igakord enne trenni, kasvõi 30 minutit vedelen voodis.. -v-
 21. Kõikvõimas KÜKK

  Kusmaalt võiks siis kükkimisel põlvesidemeid kasutama hakata? Isiklikult mulle sügavkükk ei meeldi. Seega pole siiani sidemeid tarvis olnud, kuigi kui 4'jaseid veerandkükke teha, siis põlvedele annab juba tunda.
 22. Tagasi artikli juurde [h2]Layne Norton, milline on sinu toitumise filosoofia?[/h2]Põhjapanevalt ühest reeglit ei saa kehtestada ja see varieerub erinevate inimeste puhul. Isiklikult pean lugu mõõdukusest. Valku peaks tarbima 2.2 ? 2.5 g/kg kehakaalu kohta, rasvad võiksid üldkaloraa?ist hõlmata 20 - 30% ja ülejäänud kalorid peaksid jääma süsivesikute arvele. Võistlustevahelisel perioodil tähendab see minu puhul umbes 250 g valku, 400 ? 500 g süsivesikuid ja 80 ? 90 g rasva.[h3]Milline näeb välja sinu tüüpiline võistluseelne toitumine?[/h3]Mingit alalist kivisse raiutud plaani mul?
 23. Kuivatame ennast?

  Huvitav oleks Oti või Imre kommentaare lugeda selle artikli kohta.
 24. Vahelduv trenn pikkade ja lühikeste kordustega

  Olen tükk aega iga nädal erinevaid kordusvahemikke proovinud ja sellejuures halb on see, et sa ei suuda niihästi oma arengut jälgida. Soovitan pigem teha 3 nädalat ühte tsüklit, siis vajadusel taastuv nädal ning siis alustada teist 3 nädalast tsüklit.
×