Jump to content

Fr3

Kasutajad
  • Sisu loend

    74
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Fr3 postitused

  1. SKG transformation journey

    Kui kaua su trenni tavalsielt kestavad? Kas aeroobset ka teed? Mitu x n2dalas treenid? Mis p2eva kalroaazh keskmiselt on?
  2. Selle Marxi postitused on t2iesti sisutyhjad ja ta muud ei teekski, kui ainult vinguks ja piriseks. Ma imestan, Archangel, et sa tema puhul nii rahumeelseks oled suutnud j22da.
  3. Kikaskilla blogi

    Huvitav oleks teada, mis raskusi kasutad, siis hea progress j2lgida, sest enam pole sul eesm2rgiks kaalukadu, vaid lihasmassi kasvatamine ja sellega peaks ka progresseeruv j6ukasv kaasnema.
  4. Martinkink blogi

    Kauaks plaan dieedile minna? Mul v6ttis 15 kg rasvamassi kaotamiseks aega 4 kuud.
  5. Martinkink blogi

    Missugusest toidust sa tahad need 4000 kcal k2tte saada? Ainult juurviljadest ja valgust vaevalt see 6nnestub. Mis su hetkepikkus -ja kaal on ja millega p2eva jooksul lisaks trennile tegeled? Kas aeroobset ka teed v6i ainult j6utrenni? Kaua sul trennid enamasti kestavad ja kas pausid seeriate vahel on lyhikesed? Ma ise m6tlen, et 2ra p2ris meelega ennast p6rsaks s88. Mul oli ka selline periood, kus tahtsin kasvada ja p2evakaloraazh oli 5000+ ja j6un2itajad kyll paranesid, aga yleliigset rasva kogunes ikka v2ga k6vasti ja p2rast pidin pea pool aastat dieedil olema, et see 2 kuuga lisandunud 15 kg kaotada. P2rast on ikka tykk tegemist, et yleliigsetest kilodest lahti saada. Proovi parem mingi selline kalroaazh leida, kus oled mingi +500 kcal plussis iga p2ev, siis sa ennast p2ris p6rsaks ei s88, aga j6un2itajad paranevad, sest lihas areneb ikkagi kindla kiirusega ja ses suhtes pole vahet, kas oled 500 kcal-ga plussis v6i 2000-ga, aga vahe on selles, kui palju sa rasva juurde v6tad. Lihtsalt minu v2ike m6te. Mul see dieet l2ks ysna edukalt ja alles eelmine 2ndal tulin dieedilt maha ja lasin rasvaprotsendi ka 2ra m66ta ja sain tulemuseks 6.1 % ja olen v2ga rahul. Nyyd aga algabkii see periood, mis sul pmst ka algas, et yritan natuke lihasmassi kasvatada ja iga kord natuker askusi/kordusi lisada, aga sealjuures madalat rasvaprotsenti hoides. Seep2rast peangi endale ka selle piiri leidma, kust alates olen plusskaloraazhis, aga mitte liiga palju. Igaljuhul, edu sulle, j2lgin ikka su tegemisi edasi.
  6. Milline on SInu sv, valkude ja rasvade suhe, kui oled kaalulangetusdieedil? Minu puhul ilmneb n2iteks asjaolu, et kui sysivesikud liiga madalale lasta ja seda just trennip2evadel (v2hem kui 200 g n2iteks), siis j6utreeningud kannatavad k6vasti ja yldse ei ole erilist minekut/tahtmist/energiat neid raskusi liigutada. Sellisel juhul langetaks pigem rasvasid, aga hoiaks sysivesikud ikkagi m66dukal tasemel. See t6siasi muidugi j22ks, et need sysivesikud tuleksid valdavalt siiski liitsysivesikutest. Trennivabal p2eval v6ib aga t6epoolest sysivesikud n2iteks 100 g kanti lasta, aga rasvasid t6sta, et kyllastustunne oleks. Kuna neil p2evadel erilist kehalist aktiivsust pole, siis pole ka sysivesikuid eriti vaja, sest need siiski valdavalt energiaallikaks. Valkudega aga ma eriti ei m2ngiks, kui just n2dalas korra mingit refeeddayd pole plaanis vms Paleo dieet ja mittetreenimine sobivad kokku kyll, kui suudetakse rasvad siiski v6rdlemisi madalad hoida (mitte eriti yle 1g/kehakg kohta n2iteks). Aga see vastab t6epoolest t6ele, et iga dieediga on v6imalik ennast paksuks syya, kui sisses88davate kalorite hulk yletab kulutatud kalorite hulka. Tulgu need kalorid mistahes toiduainetest.
  7. Kaalust maha

    Aga kui tegu on kylmutatud l6hega, siis ma ju ei tea, mitu grammi on algselt l6het ja kui palju kylmutatud vett.
  8. Kaalust maha

    Aga kuidas kylmutatud toiduainetega asi k2ib? Oletame, et mul on 500 g kylmutatud l6het. Peale praadimist j22b alles 300 g. L6hes on 100 g kohta 20 g valku. Kas mul on p2rast praadimist 100 g valku v6i 60 g valku?
  9. Vahepala

    Tere, kallid foorumikasutajad, Mu hommikus88k on 7: 30. T88 algab kell 8. esimene breik on kella 10 ajal ( ca 2h m88das hommikus88gist) ja j2rgmine l6unapaus on kell 12. Oleks soov teada, mis oleks esimese breigi ajaks k6ige parem vahepala? Siiamaani olen s88nud 50 g mandleid ja 1 banaani, aga m6te liikus ka krabipulkade poole. Mis kostate?
  10. Kaalust alla

    Acee - t2nud piltide eest. Sa oled v2ga suure t88 2ra teinud ning tahtej6udu pidi ikka v2ga palju olema, et nii kaua suutsid j2tkata ja sellise tulemuseni j6uda. Sa olid enda keha ikka v2ga k2est 2ra lasknud, aga nyyd n2ed v2ga hea v2lja. Said 6igeks ajaks vormi k2tte ka, sest rannahooaeg on varsti t2ies hoos ja oma uue vormiga v6id pea pysti rannas ringi jalutada ja endaga rahul olla. Mis edasi? Yritad rasvumist v2ltida ja ehk natuke lihasmassi ka kehale peale ehitada? Ma respekteerin sind t2iega ja annad mulle endalegi motivatsiooni dieediga j2tkata, kuigi energiat on mul kyll hetkel v2ga v2he.
  11. Kaalust alla

    Ma olen ise ka ehtkel dieedil, seep2rast oelkski huvitav su arengut n2ha.
  12. Kaalust alla

    T2iesti uskumatu, kui j6udsalt su kaal langes. Kas mingeid pilte endast on ka dieedi algusajast kuni siiamaani v2lja?
  13. Vahepala

    FouEva - ait2h vastuse eest. Molom - olen nyydseks 3 aastat Inglismaal elanud ja eesti keelt ei kasuta peaaegu yldse. Kas muidu teemasse oskaksid midagi lisada?
  14. Kaalulangetamine, minu küsimus.

    Wow, 50 grammi rasva yhe laksuga? Natuke paljuv6itu pole? NIng kas on m6ttekas lihatooteid (heeringas) ja piimatooteid koos tarbida? Iseenesest 6iged toiduained muidu.
  15. Kaalulangetamine, minu küsimus.

    Rambo, mis s88d hommikuks?
  16. Minu treeningkava

    Tere, otsustasin siia yles riputada oma treeningkava, mida hetkel j2lgin ja sooviks teadjamate inimeste soovitusi selle kava kohta. Mis on valesti, mida lisada ja mida 2ra v6tta? Vanus: 21 Kasv: 178 Kaal: 80 Eesm2rk: j6ud/lihasmass (ei ole hullu, kui tuleb ka rasva - see on lausa paratamatu) + lihasgrupi k6ik lihased l2bi treenida Viimane toidukord on ca 1,5h enne treeningut. Vahetult enne trenni algust v6tan 20 g glykoosi, 20 g vadakuvalku lahustatuna 500 ml vees. Lisaks v6tan 500 mg C-vitamiini, 2 kofeiinitabletti ja 5 kapslit BCAA-d. Trenn kestab 1 - 1,5 h ja iga poole tunni kohta joon pool liitrit vett. Paus seeriate vahel on 1,5 - 2 minutit. Igat harjutust (va k6ht, mida teen 4xmax ja paus seeriate vahel 30 sekundit) teen 4x6-8. Kodust trenni s6idan rattaga 15 minutit, mis on yhtlasi ka soojenduseks. Enne j6utreeningu algust teen k2te-, keha -ja 6laringe (liigesed soojaks) ja treening v6ib alata. K6ik harjutused on nende tegemise j2rjekorras: Rind+triitseps+6lg+k6ht 1. Kangi surumine horisontaalpingil 2. Kangi surumine pos. kaldega pingil 3. Hantlitega lendamine neg. kaldega pingil 4. R88baspuudel surumine 5. Prantsuse surumine 6. Hantlite t6sted kyljele k2ed kergelt k6verdatult 7. Hantlite t6sted ette sirgete k2tega 8. Jalad pingil keret6sted 9. Keret6sted p88retega neg. kaldega pingil 10. Jalgade t6sted neg. kaldega pingil Jalad+k6ht 1. Kykk/jalapress (1 n2dal 1, teine n2dal teine) 2. Jalgade asted ette (peaks olema Hack-kykk) 3. Jalgade sirutused ette reiemasinal (reie esiosa) 4. Jalgade painutused alla reiemasinal (reie tagaosa) 5. P2kkadele t6us kang turjal 6. P2kkadele t6us 1 jalaga hantel yhes k2es V6I s22rtele jalapressimasinal 7. Tavalised keret6sted hantel kukla taga 8. Keret6sted p88retega neg. kaldega pingil 9. Kyljele seljamasinal (see, millega alaselga treenitakse, kuid olen kyljeli) Selg+biitseps+trapets+k2sivars(+k6ht - seda teen siis, kui j2tkub energiat/aega ja tahtmist v6i kui on eelmisel treeningul mingil p6hjusel tegemata j22nud) 1. J6ut6mme 2. Alaseljale seljamasinal 3. Kangi t6mbed kangi otsaga vastu k6htu 4. T6mme ylalt alla kylgedele laia haardega (diverging lat pulldown) 5. T6mme ylalt alla kitsa haardega (l6uat6mme) 6. 6lakehitused kangiga 7. Kyynarvarte k6verdamine althaardes EZ-kangiga pysti 8. kyynarvarte k6verdamine hantliga vaheldumisi istudes, kyynarvars vastu reie sisekylge kontsentreeritult 9. Kyynarvarte k6verdamine pealthaardes sirge kangiga (10. Jalad pingil keret6sted 11. Keret6sted p88retega neg. kaldega pingil 12. Jalgade t6sted neg. kaldega pingil) Peale trenni kerged venitused ja minek. Koheselt peale trenni v6tan 20 g vadakut, 20 g glykoosi segatuna 500 ml 1,7% piimaga ja 1 keskmise banaani. J2rgmine suurem toidukord on 1 h p2rast. J6utreeningule j2rgneb 20 minutiline jalgrattas6it koju. Olekski nagu k6ik. Kas midagi on v2ga valesti ja vajab parandamist v6i on tegu t2iesti normaalse kavaga? Olen selle koostanud p6him6tteliselt ise, kuid siinseid soovitusi j2rgides. Yritan hoiduda yletreeningust, kuid samas tahan lihase v6imalikult l2bi kurnata. Treenin tavaliselt ylep2eva v6i kui satubki 2 j2rjestikkust p2eva (rind ja jalg n2iteks), siis pole ka v2ga hull, kuna tegu on erinevate lihasgruppidega ja 1 ei m6juta eriti teist. S88n 5-6 x p2evas, iga 3-4 h tagant. Toidukordades yritan j2lgida, et oleks ca 40 g valku, 60 g sysivesikuid ja 30 g h2id rasvu ning kalorsus oleks kuskil 600-800 kcal kandis. Aeroobset ma konkreetselt ei tee, kuid 5-l p2eval n2dalas s6idan t88le ja tagasi iga p2ev kokku 1h ja lisaks veel 3-4x n2dalas trenni ja tagasi 30 minutit. Ootan huviga teie vastukaja, Fr3
  17. Minu treeningkava

    Matjusm- t2nan analyysi eest. Hea on teada, et kava on p6him6tteliselt sobilik. V6tan su soovitusi kuulda ja viin muudatused sisse. Okk - trenni kestuseks on orienteeruvalt 1 - 1,5 h, olenevalt p2evast ja sellest, kas k6htu teen v6i mitte. Kindlasti ei kuluta j6ukas rohkem aega, kui 1,5h, kuna selleks ajaks on k6ht suhteliselt tyhi ja lihaskatabolism muutub liiga suureks Veel soovitusi v6i yldiselt on k6ik oki-doki? Tahaks teada, kas midagi on v2ga valesti v6i on kyll v6imalik selle kavaga lihast kasvatada? T2nud ette, Fr3
  18. Toitumiskava

    Tere, kisun vana teema jälle üles, kuna ei ole IKKA veel oma kava kätte saanud. Kirjutasin ROtterile ka privaatsõnumi ning ta ütleb, et tellimust pole talle esitatud. Ma vaatasin igaks juhuks ka veel oma maksete logist järele, et kas olen ikka maksnud ja JAH, minult on 500 krooni maha võetud ja kantud üle Robocopi arvele. Tõestus on siin: http://www.upload.ee/files/85392/t6estus.JPG.html Nagu näha, sooritasin ma makse varsti peaaegu 2 kuud tagasi, kuid pole mitte mingisugust vastukaja saanud. Elaksin ma Eestis, siis oleks Teie esindusse koha peale tulnud järele pärima, et millest selline viivitus, kuid kahjuks sellist võimalust mul pole. Äkki peaksin helistama, kui sellest abi oleks või saadan mõne tuttava küsima? Kui selgub, et kava juurde kuuluv infoleht minu kohta on tühi, siis mul on kõik vajalik info arvutis olemas ja ma võin selle ROtterile meili peale või kuidagi teistmoodi edastada. Kui Te aga tõesti ei taha mulle mingil põhjusel kava teha, siis paluksin raha tagastada, sest 500 krooni on minu jaoks väga suur summa. Lisan veel juurde, et ma kirjutan nii pikkade vaheaegade taant, kuna mu praeguses elukohas pole Internetti ning mujal pääsen netti väga harva. Loodan Teie vastutulelikkusele, Tarmo Miilman
  19. Toitumiskava

    Mul on sama jama, tellisin toitumiskava 10 päeva tagasi, saatsin neile isegi kirja info@fitness.ee-sse, aga reaktsiooni pole olnud. Toitumiskava juures on kiri, et see peaks mulle saabuma paari päeva jooksul meilile. Sooviks mingisugustki vastukaja, et kas R. Otter tegeleb selle kavaga või mis toimub? 500 krooni on minu jaoks väga suur raha ja ei tahaks sellest lihtsalt lambist ilma jääda. Ette tänades, TArmo
  20. Probleem maksmisega.

    Tere, otsustasin Ralf Otterilt toitumiskava tellida. Täitsin kõik vastavad lüngad, logisin poes sisse ja panin kava enda ostukorvi. Kas kava ees peabki olema Kiivikase pilt, mitte Otteri? Ja kas kava tuleb ikka meilile? Mul näitab kava kättesaamiskohaks drive-in. Ja nüüd siis probleem. Nimelt jõudsin sinna "Kinnitamise" juurde, arve on 500 krooni ja panin kinnita ning siis tuli teade, et "the webpage you are viewing is trying to close the window. Do you want to close the window?" Kui panen No, siis ei juhtu midagi (kursor muutub lihtsalt näpuks ja näpu juures paremal all nurgas on punane hüüumärk kollase tähe sees), kui Yes, siis läheb aken lihtsalt kinni ja tellida ei saagi. Oskab keegi aidata? Oleksin väga tänulik.
  21. Kaalutõstmisega probleeme !

    Tänase ja kogu jägnevate päevade märksõna: toitumiskava (esilehelt saab tellida).
  22. Liiga lihastes jalad?

    Aww, mul on selle pildi asemel punane x valge ruudu sees. On kellelgi veel sama jama?
  23. Rinnalt surumise areng kuus

    Siis on midagi väga mäda.
  24. Tänan hoiatuse eest, vahetan siis kibekähku senise sirge kangi S-kangi vastu, sest liigesed on mulle siiski tähtsad.
×