Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
 • Content count

  384
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Mikk Raudsepp

 1. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

  Sinu kaugushüpet oli tõesti raske üle trumbata.
 2. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

  Otseülekanne: http://tv.delfi.ee/live
 3. Kui ainult võistlusteks karva maha ajada, siis üks head moodus on kasutada Veet kreemi. Tõmbad terve keha kokku ja kraabid lihtsalt karvad maha. Tekitab ka vähem ärritust ja ei tekita sisselõikeid. Muidu võib nahk päris hulluks minna kui ajada žiletiga ja siis järgmine päev grimm peale panna. Stiilinäide:
 4. See et niinaa midagi tehakse ei õigusta teguviisi. Teeme siis juba koolis spordipäeval ka mitu kategooriat? Jah see on propageerimine. See annab põhjust inimestele keelatud ainete kasutamiseks ja pealiskaudse õigustuse vaatajate poolt. Kuna see on nö alaliidu poolt lubatud. Selleks, et inimesi saali saada võid ju paljaid naisi ka näidata. See ei tähenda, et see spordialale kasuks tuleb.
 5. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

  Ega jah, ilma Priiduta jääks laager ära.
 6. Kunagi sai Kalevipoja künnivagude vahelt alla küll libistatud, peaks uurima.
 7. Nägin ka täna seda pilti Siin oleme kõrvuti, temal kuldne medal kaelas. Ega teise koha mees kehvem ei ole.
 8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tõsi ta on, üle tüki aja näeb videopildist normaalse tehnikaga kangi tõmbeid.
 9. Õnnitlused võistlejatele! Lubage endile nüüd mõni pirukas ka.
 10. Mikk Raudsepp

  Ülakeha mingil määral treeningi. Kuid see ei ole ikka see, baashajutusi peale surumise ei saa teha.
 11. Mikk Raudsepp

  Tänan heade soovide eest. Röntgen tehti ja sealt ei nähtud midagi. Magnetis ei ole veel käinud.
 12. Mikk Raudsepp

 13. Mikk Raudsepp

  Ma ei ole blogi uuendanud, kuna hetkel on treeningpõud. Mitte tahtlikult, vaid EM-ist (mai 2012) saati teevad vasak puus ja põlv valu. Arvasin, et kui tõmmata koormused maha. Võtta kangitreeningutega rahulikumalt, siis paranevad vigastused ajapikku ära. Kuid kurvastuseks teevad need kohad jätkuvalt valu. Põlv on natukene paremas seisus, valutab hooti, kui on külm, lihased kanged vms. Kuid puus valutab konstantselt. Valu ei ole eriti tugev, kuid piisav et seda tähele panna. See tõmbab ka puusa “kinni” ehk lihased on lühenenud. Eriti reie tagumine -ja välimine külg. Üle aasta oli EM-st möödas ning vahepeal olin andnud vigastele kehaosadele puhkust ja ajanud kahe suupoolega igasuguseid liigesetoite sisse, kuid midagi paremaks ei läinud. Oli aeg võtta teekonna ette ortopeedi vastuvõtule. Kuid esimesel vastuvõtul sain pettumuse osaliseks. Vastuvõtule sai registreerida e-maili teel. Kirjeldasin seal küllalt ükssikasjalikult mis mulle muret teeb. Kuid kui kohale läksin, raha ära maksun ja pildi ära teinud, siis öeldi, et me ei oskagi sind aidata. Kuna see ortopeed oli spetsialiseerunud rohkem vanainimestele/füüsilistele vigastustele liigestes ja ei oskand sportlasega midagi peale hakata. Kuigi neil oli seal samas kohas võtta ka Dr. Mihkel Mardna, kes on rohkem tuntud sportlaste ringkonnas, ei pandud mind tema vastuvõtule. Uue aja panin kinni Audentese kõrval asuvasse Spordimeditsiini SA-sse, kuna seal teeb samuti Dr. Mihkel Mardna vastuvõtte ja järjekord oli lühem. Dr. Mardna juurest sain erinevaid ravisoovitusi. Hunniku ravimeid: D3-vitamiini, Arthrostop Plus liigesetoidu, Arcoxiat, Deep Relife geeli põlvedele ja ultraheli ravi puusale koos Voltaren Emulgeeliga. Käisin ka füsioterapeudi jutul, kes koostas mulle spetsiaalse kava mida pean iga päev tegema. Nüüd on kuu möödas, kuid eriti parem ei ole. Pean teisele ringile minema ja uurima mida edasi teha. See tõmbab ka motsivatsiooni maha. Tahaks normaalselt treenida, kuid ma tean, et ma pean ennem ennast ära ravima, alles siis võin uuesti kangid ketastest kõveraks laduda. Harjutused
 14. Võistlejatele ja kaasosalistele mõeldud bankett algab 30min peale võistluse lõppu! Banquet for competitors will begin 30min after the competition!
 15. Ikka saaks, kuid hetkel on see nii, et ma teen seda enda kulu ka kirjadega. Pluss erinevad asjad on kuskilt kokku aetud või siis ise juurde ostetud. 100 vaataja jaoks ei ole lihtsalt mõtekas ERR ülekande bussi tellida.
 16. Jah. Internet on väga hea. Arvutil on kaabel taga 90 mega alla ja 90 üles. Wifi on Salmes muidugi piiratud. See oleneb Justin.tv serveritest, ühesõnaga probleemi ei teki.
 17. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

  Sinna ma ei saa midagi teha, see on kas Browseri või Ustreami viga.
 18. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

  http://www.fitness.ee/uudis/5426/eesti-parimad-kulturistid-ja-fitnessistid-voistlevad-salme-kultuurikeskuses-eesti-meistritiitlite-nimel
 19. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

  Stream tavapärases kohas: www.ustream.tv/channel/fitnesstv-estonia
 20. Mikk Raudsepp

  Tegemist on välismaalasega.
 21. Mikk Raudsepp

  Mõtlen ikka mida sellega teha, kas avalikustada nimi, et teised saaksid ka teda reportida. Kuid sellega tekib probleem, et mõni hakkab hoopis tellima. 144 sellist pilti albumis ja facebook saatis vastu, et siin ei ole midagi valesti.
 22. Mikk Raudsepp

  Mõnel mehel jätkub mõistust, et facebookis äri ajada. Reklaamiks märkis pildil võistlejaid (kasutajaid), nii sai see ka minu seinale. Igasugusest jamast hinnakiri kõrval. Terved albumid tooteid täis.
 23. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

  Kell 12 hakkas võistlejate registreerimine Reeno Üllatuseks otsustas ka Endla kaasa lüüa Gea Janika Rootslanna Elin Auhinnalaud Nike poolsed auhinnad Ott on kahevahel, kas minna lavale või mitte Inglanna Anna Ahtil ei ole muud teha, kui purustab enda megatuharaga toole
 24. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

  Meie Liisuga käisime päeval ratastega ringsõidul. Üle Väikese täina tamme Sealt seiklesime edasi Koguvasse kus asetseb ka Juhan Smuuli kuju Kuna eelmisel aastal sai külastatud seal asetsevat kohvikut, siis ei saanud seegi kord sealt niisama mööda minna. Mõnus vaikne kohake mere ääres. Võtsime endi turgutamiseks jääteed.
×