Jump to content

heihopsti

Kasutajad
  • Sisu loend

    50
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik heihopsti postitused

  1. Rasvapõletaja

    Kuidas suhtute Grenade rasvapõletajasse?
  2. Sooviks näha mõne korvpalluri hõppevõime trenni.
  3. Tere Kaido. Sooviks saada head jõutõstmis kava, kui see liialt tüli ei tee. Kava võiks olla jaotatud 4 päeva peale. Olen tegelenud jõusaaliga natuke üle 1 aasta. Tänades! Mattias maty12_3@hotmail.com
  4. Kuidas lihasmassi mõõta?

    Mul oli kunagi selline kaal mis isegi näitas mu lihasmassi% kehas oleva vee% ja rasva% aga see kaal ei näidanud väga täpselt
  5. Kui paljud eestis jälgivad MMA-d

    TUF jälgin mma-core.com-ist
  6. Jõud,kiirus,vastupidavus

    1. Baasharjutustel 2. Kükk ja lõuatõmbed 3. a)kätekõverdused c)lamades surumine 4. velotrenazöör ja jooksmine
  7. Uus A-rühm

    MR.T läks Top Shopi üle hakkas mingit turbo ahju reklaamima:D
  8. Palju õnne Ott Kiivikas!

    Palju Õnne!
  9. Eile oli just endal plaan teha selle kohta teema et kas need osalised ise külastavad seda foorumit ja kuidas neil läinud on:D
  10. Nobedate näppude voor

    Ma võtaks ka sellest pullist osa
  11. Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

    Pigem alustada tervisliku toitumise ja trenniga varem kui hiljem. Ma ise üritasin ka kuskil 12 aastaselt esimest korda kaalust alla võtta aga ei suutnud seda kuidagi teha, kõik teed viisid magusa juurte Tõsiselt suutsin ennast alles käsile võtta 16 aastaselt, 96kg pealt 80kg peale. Loodan et sa suudad oma eesmärgi täita.
  12. Keegi sooviks valgupulbrit vahetada?

    Tee sheik piimaga siis läheb alla küll
  13. Kaalu kõikumine

    Ei hakkanud uut teemet tegema selline küsimus kas öö jooksul 1kg kaalu kõikumine on normaalne. Nagu näiteks enne magama minekut 81kg ja hommikul 80kg?
  14. kanal 2: film

    Jackie Chani ei ületa keegi:D
  15. Palju õnne Raivo Piiber/ Gannibal!

    Palju Õnne!
  16. Probleemi toitmuskava mõistmisega

    See M&F kava on mõldud inimesele kes sööb päevas 2456kcal kas see oled sina? See kava pole selline et see on ideaalne kõigile. Endal tekkis küsimus sellekohta et seal M&F kaalu langetamis kavas on päevane valgu kogus 311g ja süsivesikte kogus 114g, kas süsivesikuid liiga vähe pole?
  17. Lamades surumine

    Hingad sisse ja langetad kangi Surud raskuse tagasi ülesse ja hingad välja
  18. Palju õnne IMRE!

    Palju Õnne!
  19. Abi vaja

    Hantlitega kükki või kang rinnal kükki siis
  20. Pullid pildid netist

  21. Dr Helluse tooted?

    Suvi juba käes
  22. Talendi"jaht"

    Äkki välk pimestas silmi
  23. MEES or NAINE?

    Veresooned on äkki meestl rohkem näha ja mehe tunneb ka kaela järgi ära mehel on kõri sõlm paremini näha.
  24. Jooksmine Raskusega!

    Mai kuu Muscel & Fitnessis oli juttu raskusvestiga jooksmisest
×