Jump to content

Batman

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Batman postitused

  1. Õnnetused jõusaalis

    Mul tuleb ka meelde kui ükskord tegin saalis plokil sõudmist, peaaegu põhjas oli ja järsku tross purunes, ilge matsaka sain vastu rinda ja sellili lendasin ka, mürast rääkimata
  2. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    Küsimus: Kas keegi on Tallinna toidupoodides tähele pannud sojavalgu pakke? Vanasti rimis oli näiteks, enam pole tähele pannud .
  3. Sünnimärkidest vabaks

    http://www.vita.ee/about_est.html Seal eemaldatakse laseriga ja jälg jääb suht nähtamatu, maksab aga päris kosutavalt kogu se värk seal
  4. treening korvpalliks(hüppe võime)

    Ise panen ka pealt, põhiliselt on selleks aidanud kükist üleshüpped.
  5. Uus kasutajagrupp

    Selle peale ei tule, et igaüks võib ennast mingi 1654.a sündinuks panna?
  6. Kuiv nigu tite pepu pampersi sees

    Ma olen tähele pannud, et sul on mingi haige Imre-fetiš.
  7. Kiai Master versus MMA-mees

    Meganaljakas, is this for real? Alguses teeb 200 venda kahjutuks, lõpus saab paar korda jalaga näkku, üritades MMA venda bitchslap' ides maha võtta:D
  8. Olympia 2007

    Hoian pöialt D.Jacksonile ja V.Martinezele, Ronnie näeb lihtsalt kole välja.
  9. mul on bemmil uued kummid

    See Ursula video on mingi fänni tehtud ja päris hea minumeelest. Õige video on selline
  10. Maailmameister jõutõstmises

    Mees nagu tammejuurikas siis, väga 5.
  11. No sina heidaks seda ketast kindlasti kaugemale, see on ka osavus ala ja ta on kõige osavam+tugevam sellel alal.
  12. Proportsioonid?

    Ennast ka on huvitanud pikka aega.
  13. areng 2 kuuga

    Triits on minumeelest arenenud päris (Y)
  14. Earthlings

    Kurb, väga kurb
  15. FIFTY

    Homme tuleb siis Tallinnasse "Ameerkia gangster nr.1" Curtis "50cent" Jackson, kelle lihaste ümber käivad ka igasugused jutud, et pole päris jne. Komenteerige mida teie asjast arvate siis. http://www.50cent-online.com/maniacs/50-cent-on-stage.jpg
  16. 2 nädala kava?

    Äkki vahetaks õlad ja biitsepsi ära, et seljaga saab biits suht palju koormus ja õlg rinnaga samuti, siis on neile siuksed tugevad päevad, mitte pidev pinge all olemine. Lihtsalt siuke mõte.
  17. Kuusalu Rambo

    Päris hea oli.
  18. banaan :D

    100g kohta umbes 22g
  19. Armukesed.

    Venemaa leiutajad tegid seieritega kella, mis ühe ropu sõna peale käis veerand tundi kohe ette. Panid siis leiutajad ühe kella lasteaeda üles, teise kooli, kolmanda kohalikku sõjaväeossa. Järgmisel päeval lähevad vaatama, et kui palju kellad ette käinud on. Lasteaia kell oli ette käinud paar tundi, kooli kell kaheksa tundi, aga kui nad sõjaväeossa sisse astusid kargasid lipnikud kohe ligi ja kohe sõimama: Nu kozlõ, bljääd, naahui nam eti jobannõje ventilatorõ nu?nõ, matt tvaju!!!
  20. Väike probleem.

    Tere, Trenni olen teinud päris pkkalt ja jalad päris tugevad, olen kossu ka kaua mänginud, aga kunagi pole proovinud kükki, pole selleks lihtsalt võimalust olnud, jalapressi olen teinud. Täna tuli võimalus ja mul oligi jalapäev, tegin korraliku soojenduse ja venitused. Alguses tegin väiksemate raskustega, aga kui raskused suuremaks läksid, siis oli tunne, et kael ja õlad ei suuda enam kangi hoida, jalgadega oleks vabalt jõudnud ja pidingi katkestama, sest valu oli päris lõikav. Pole eriline mure, sest sain ju tavalist kava edasi teha, aga tahaks siiski kükki ka teha, mis kehaosi oleks vaja ennekõike treenida, et jõuaks kangi seljas hoida, loogiliselt õlgu ja kaela, aga veel midagi? Tänud kõigile, kes viitsivad vastata.
  21. väike küsimus

    Selga pole ja ei tea kas se jalgrattasõit jalgadele ikka tõsist koormust annab, 16. aastane võiks vabalt jõukas hakata käima ju;).
  22. makarooni

    Kaua su trenn kestab? 10 min
  23. makarooni

    Lõuatõmbed, kangi/hantli tõmbed vastu kõhtu, plokil sõudmine ja plokil alla tõmbamine peaks sulle selja nagu kobral tegema
  24. treeningmahust

    Mitu kordust sa sedasi teha jõuad?
×