Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12.12.2016 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Võistlus ja ühtlasi ka hooaeg minu jaoks sel korral läbi. Tase oli tõesti ulmeline absoluutselt igas kategoorias sh. ka minu omas. "Juunioritel" oli seal minust 15kg rohkem lihast peal ja vormid nagu kreeka jumalatel. Eks teadsin ette, et sellisel võistlusel suurt konkurentsi ei paku, aga olen kogemuse eest ülimalt tänulik- ikkagi MM! Nüüd aga aeg pikast aastast puhata ja taastuda, aitäh!
  2. 1 point
    Selline uus leid Selverist. S: 31,7 g (suhkur 4,4 g) R: 0,9 g V: 3,2 g
  3. 1 point
    " Kuna on hästi istuv töö siis kogu rasv on loomulikult kogunenud just pepule ja kintsudele. " - seos tööasendi ja rasva kogunemise kohtade vahel puudub. Ega see, kui pulsisagedus liikudes on kiirem, ei tähenda, et "rasvapõletus" lakkaks. Kui see on füüsiliselt vastuvõetav, võib vabalt sörkida. Mida intensiivsem koormus, seda suurem ju kalorikulu. "Rasvapõletajate" asemel soovitan teha paar korda nädalas jõukohast jõutreeningut - selle toime on kindlam, pikaajalisem ja efektiivsem. Hea on, kui saad seda, vähemalt alguses, teha kogenuma kaaslase silma all.
  4. 1 point
    Tähistamaks esimest ühistrenni üle poole aasta, otsustasime valla lasta oma sisemise hipsteri ning seadsime sammud Telliskivi Koduklubi poole, kus meid ootas ees veidi teistsugune jalatrenn. Head vaatamist!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×