Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06.10.2016 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Hei-hei kõik see fitnessi pere! Alustasin blogipidamist suve algul, kui silme ette oli jõudnud kindel eesmärk astuda tulevasel sügisel esmakordselt juuniorite bodyfitnessis lavale. Kuna kõik ees ootav oli minu jaoks nii meeletult põnev ja avastamata maa, siis mõtlesin, et oleks tore seda läbides ka teistele aimu anda oma teekonnast. Täpsemalt siis hästi ausalt ja siiralt kõigest, millega tuleb arvestada ja milleks valmis olla. Mõeldud - tehtud, kuna juuli algul algas võistluseelne dieet, siis alates juuni lõpust hakkasin oma põnevamaid seike ja emotsioone, mis võistlusettevalmistusega kaasnevad, kirja panema ja teistega jagama. Olen saanud üllatavalt palju meeldivat tagasisidet ja kiidusõnu, rääkimata toest ja tutvustest, mis läbi blogi on kogunenud ning tänu millele olen saanud juurde meeletult palju motivatsiooni ja jaksu edasi pingutamiseks. Nüüd, kui esimene lavakogemus on käes ja põnev lõpusirge ees ootamas, sain Elerilt pakkumise oma blogi laiema lugejaskonnani viia ehk tuua oma mõtted/jutud siia üle. Mis mul selle vastu siis sai olla ? Alati on tore, kui kuuled, et teisi huvitab millega sa tegeled ja sinust tahetakse rohkem teada. Minu eelmiste postituste, teekonna alguse kohta ja esimestest võistlusmuljetest saab lugeda siit: http://annaliisall.blogspot.com.ee Edasipidi hakkan siis oma mõtteid ja emotsioonie siia kriblama. Kes aga ei viitsi blogis piisavalt alla kerida, sest olgem ausad, juttu on seal palju ja mõistan, kui teil pole aega tervet mu romaani läbi lugeda, siis annan endast kiire lühiülevaate ka. Olen Annaliisa, 20-aastane Tallinna neiu, kes võttis oma südameasjaks proovida ära bodyfitnessi. Justnimelt proovida, sest tahtsin lihtsalt saada aimu kuidas see kõik välja näeb, kas mul on piisavalt potentsiaali ja kas minus leidub üldse see tahtejõud midagi nii suurt ja rasket ette võtta ja ka lõpuni viia. Praeguseks olen olnud juba peaaegu 14 nädalat dieedil ja tunded on väga vastakad. Kaks nädalat tagasi olin ma 100% kindel, et see kõik jääb ühekordseks proovimiseks ja lavale ma järgmistel hooaegadel enam ei astu. Küll aga, alates hetkest, kui eelmisel laupäeval esimest korda lavale astusin, on peas ringi tiirutanud igasugused uitmõtted ja plaanid, kuidas ikka mõtled, et pagan see on seda väärt ja teeks kasvõi kohe uuesti. Eks see lõplik otsus tuleb siis, kui eelolevad kaks võistlust on läbitud ja ametlikult hooaeg läbi. Siis alles näeb, mis tunded ja mõtted mind valdavad ning mis otsuse ma teen, hetkel ei oska veel midagi ette mõelda. Praegu olen võtnud eesmärgiks keskenduda ainult eelolevatele võistlustele ning otsuste langetamised jätta hilisemaks. Ainus, mida kindlalt tean, on see, et järgmised kaks kuud ma tahan õgida… Esimese asjana peale eestikaid arvatavasti uninstallin enda telefonist myfitnesspali äpi, sest toitu ma siis enam kaaluma ei hakka. Tahan lasta kuni jõuludeni ennast täiesti vabaks. ehitada korralikult lihast, jõusaalis jälle raskuseid tõstma hakata ja lihtsalt nautida toitu. Ma kujutan ette, et kaks esimest nädalat ma veedangi täielikus toidukoomas, sest ma olen tegelikult ka hull toidu järele. Eks algul peale pikka dieeti saab seda endale ka lubada ning loodan, et selle ajaga saab see pikk isude nimekiri rahuldatud ja siis saab lihtsalt normaalselt sööma hakata nagu sportlased ikka Menüü jääb kindlasti ikka väga valgurikkaks, aga piirama ma midagi ei hakka. Eksnäis mis mu treener Ott Kiivikas sellest laadimisest arvab, aga mõte on ju hea Praegu tuleb aga mõtted toidult eemale saada, sest täpselt seitsmeteistkümne päeva pärast tuleb juba oma õiges võistlusvormis-kaalus, täielikult pühendununa jälle lavale astuda ning oma saavutatud lõpptulemus proovile panna. Hoian teid siis edaspidi siin kursis kõikide oma rõõmude ja muredega, raskustega, kaalugraafikuga, toitumisega ja kõiksuguste muude tegemistega. Minu tegemistel saab silma peal hoida ka instagrami kaudu: https://www.instagram.com/annaliisall/ Aitäh sulle Eleri, et kutsusid mu siia ka teistega oma teekonda jagama ja loodan, et teil on põnev lugeda
  2. 1 point
    Noeitea. Või kohta olen näinud vähemalt üht südamesurmade tillukest vähenemist näitavat vaatlusuuringut. Taimetoitlasegeeni ApoE4 kandjatel võib ehk loomsete rasvadega probleeme olla. Mainitud uuringus ilmselt mattusid ApoE4 kandjad statistiliselt mittekandjate alla.
  3. 1 point
    Inimese keha on pidevas muutumises - organismi kasvamine, füüsilise koormuse muutumised, erinevad eesmärgid sportlastel, vananemine, emotsionaalne stress - kõik see mõjutab toitumist. Nende faktorite mittearvestamine näitab lihtsalt inimese vähest teadlikkust organismi toimimisest.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×