Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 14.04.2015 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Olen positiivsetest emotsioonidest pakatamas SwedenGrandPrix2015 TEHTUD! ja tulemuseks finaali koht! Olen üliõnnelik, et finaali pääsesin! Oleksin loomulikult oodanud rohkemat kui 6.koht , aga nagu Ott ütles: Süües kasvab isu!" ja lõpuks olin natukene pettunud ka. Aga kui nii võtta siis see on alles minu II hooaeg, ja kui kõik kohe kätte jõuaks siis poleks ju huvitav või mis Täpselt aasta tagasi 12.Aprilll 2014 oli minu päris ESIMINE VÕISTLUS BIKINI FITNESSIS - Reval Cup, kus tulin esimeseks oma kategoorias ( algajad kuni 163), lisan ka paar pilti võrdluseks. Kehakaal siis ja täna oli täpselt sama, aga keha on aastaga muutunud päris kõvasti. Reis oli MEGA TORE, tänu ägedatele reiskaaslastele: Ott, Raigo , Ene ja Kristo- Teie OLITE SUPER, tänud toetuse, kaasaelamise, motiveerimise, ergutuse, abi ja super huumori eest- MegaTeam Raigo, sinu munad ja kohupiim päästid mu näljast, tänud Otti ei jõuagi ma kunagi ära tänada- olen üliõnnelik, sest Mul on super treener, kes oli võistlusel igal sammul abiks ja tohutuks motivaatoriks ning tuju tõstjaks. Suur tänu ka Nataljale, kes on minuga näinud palju vaeva poseerimist ja T walki harjutamas just vahetult enne seda võistlust, SPASIBO NATALJA! Malmö on väga armas, kodune ja ilus linn, kuhu tahaks kindlasti tagasi tulla- I WILL BE BACK! Ja kuna Ott minu tulemusega võistlusel rahule ei jäänud :) siis täna oli vaja korralikult peale keerata ja kell 10.00 hommikul olime juba Malmö jõusaalis platsis ja andsime tuharale korralikult tuld- nii et ükski päev ei läinud raisku, kogu aeg sai maksimaalselt kasulikult ning produktiivselt sisustatud! Jõudsin ka Fitshopist läbi hüppata ja haarasin kaasa oma OLIMP Võsitlusettevalmistus Combo: Olimp Thermo Speed - rasvapõletaja. hommikul ja enne trenni OLimp BCAAE explode pulber- Nämma Fruit Punshi maitseline - trenni ajal Olimp Aminohapete kapsilid AnabolicAmino 5500- enne ja pärast trenni Olimp Vita-Min Sport - vitamiinid ja Mineraalid hommikul ja õhtul Järgmine võistlus juba sel laupäeval 18.Aprillil ALGUSEGA 16:00 Salme Kultuurikeskuses 31.Eesti Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis! Laupäeval Salmes Näeme!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×