Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 29.11.2014 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Puhkuse periood on nüüdseks läbi ja plaanid järgmisteks võistlusteks tehtud. Mis siin veel teha, kui ainult trenni). Minu treener Natalja tegi programmi ja toitumiskava, et saaksin hästi treenida ja samas oleks mul piisavalt energiat! Praegu on just see aeg, millal saan oma nõrgad kohad parandada ja vormi paremaks teha. Kuna vaim ja keha on nüüd raske treeningutele valmis, tunnen, et jõusaalis teen praegu 100% tööd! Teen nädalas 6 trenni ja puhkepäeva kasutan kardio tegemiseks. Toitumiskava ei ole nüüd nii range, kui võistlusperioodil, kuid ikka jälgin, et see oleks tervislik ja maitsev. Edaspidi katsun teiega siin jagada tervislike ja põnevaid retsepte mida saab kergesti ning kiirelt valmistada. Selleks, et oma elu natukene kergemaks teha, kasutan trenni ajal FatBurnerit ja BCAA-t. Need tooded aitavad koos toitumisega aitavad mulle vormi hoida! Kaunist trenni kõigile!
  2. 1 point
    Hea koht siiski Eglel. Edasi saab ju vaid paremaks minna. Karukoopas kôik puder endale krabada ... Mission impossible. Palju ônne Eglele! 👍💪
  3. 1 point
    Arvestades sellega, kus võistlus toimus, siis on tegu väga hea kohaga! Tubli Egle!
  4. 1 point
    Vabakavadel küll muusikat ei lasta - kas mingid autoriõigused vms. Liikumised on seal küll eriti araablastel ühesugused trapetsit ja jalutada mööda lava ringi....)))). MM oli pull lugu, kui mingi koll tuli lavale ja laul oli " I m big, big girl in the big,big world....." mehed ei saa sõnagi inglise keelest aru ja siis võetakse selline laul vabakava looks.....
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×