Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23.02.2014 Kõikidest piirkondadest

  1. 4 points
    Leidsin sealt vastuse: Q3: If a client has been inactive for several months, is it safe to start an exercise program with HIIT? Restarting any exercise program requires a careful progression of activity level. Beginning with HIIT may increase the chance for injury and muscle soreness. A better approach is to start with continuous, low-intensity aerobic exercise. A client who can run for 30 consecutive minutes at a moderate intensity can progress slowly into interval training.
  2. 3 points
    Tänane suurim üllataja minujaoks oli 15 aastane noormees, kes esmakordsele ülevaatusele tuli. Kristo on oma vanuse kohta väga hea, näis mis sealt tulevikus tuleb, kuid üle tüki aja hea material mille kallal töötada. Poseerimine oli ka esimese korra kohta parem kui mõnel võistlejal sportlasel....Pikkus 170 alguses ja kaal 72 tuuris.
  3. 3 points
    Paranoia...eksole Miks sa Alma peale tige ei ole, sest ta tõstis kodujuustu topsi hinda ja alandas valgusisaldust. Kõike seda selleks, et pakendid "isuäratavamaks" teha. Ma olen aktiivne täpselt seal kus vaja. Miks kirjutatakse nii, kas see on teaduslik fakt, et iga inimese organism saab seal 10g kätte ja kõik. Äkki mõni saab hoopis 3g. Äkki mõnel on suurepärane seedesüsteem ja saabki kõige rohkem kätte just pulbertoodetest. inimene saab ise valida kas joob selle 100g pulbrit või sööb kuus kohukest. Mina annan inimesele mõlemad variandid. Ma ei sunni kedagi neid tooteid tarbima ja kindlasti ei ole ma kõige "fitnessi-meelsem" blogija. Blogin sellepärast, et oma tegemistel silm peal hoida, ehk kui midagi halvasti/valesti saab mõni targem mind suunata/aidata. Tavalisest kassapidajast olen ma tunduvalt pädevam. Muide ma oskan suurepäraselt kokata ja ma oskan väga hästi triikida. Mis asi see "meheamet" üldsegi on?? Ei ole olemas meeste ja naiste ameteid. On töid, mis on lihtsamad ja on tööd, mis on raskemad.
  4. 3 points
    Aeg on muidugi ainult üks faktor. Loeb ka tegevus mida tehakse (jooks, ratas või mis iganes) ning intensiivsuse aste. Kas tehakse rahulikku kõndi ning siis 100% nii nagu tuleb, või pigem hoitakse ikka veidi tagasi. Ning kui pikad on intensiivsed hetked. Kas 20 sekki, 30 sekki, 40 sekki? Eks kõike tuleb arvesse võtta. Ma lihtsalt isiklikult arvan, et algajale ei ole pointi HIIT'd kohe peale sundida. See lihtsalt ei tundu otstarbekas, et inaktiivsele, trennitundmatule inimesele soovitada alates esimesest päevast tegevust, mille tagajärjel nad suure tõenäosusega pool tundi takkaotsa hingeldavad. Aga taaskord - sõltub muidugi millest jutt. Mõne jaoks on HIIT algaja programmid sellised, et ei võtagi hingeldama.
  5. 3 points
    Loogilisem oleks anda kohe 200 kg kang kätte? Lihtsalt veidi halb näide Üldiselt peaks HIIT olema suhteliselt ohutu. Ise ikkagi ei soovitaks. Pärast mõni 150kg tuleb ja loeb ka ja hakkab tegema...
  6. 3 points
    Ok. Vasta ühele küsimusele. Kas HIIT sobib sinu arvates siis igale inimesele?
  7. 2 points
    Tegelikult ei ole õige haigete üle naerda, sest inimene ise ei ole alati süüdi haiguse tekkes.
  8. 2 points
  9. 2 points
    Selle trolli puhul pole vahet kas toita või mitte. See teeb endast koopiad ja toidab end ise. Suhteliselt ainulaadne stiil. Kui keegi teine vedu ei võta, siis on loogiline lahendus teine persoona luua ning iseendaga dialoogi asuda. Vaadates uute kasutajate hulka, siis on tegemist juba poole tosina varikontodega...
  10. 2 points
  11. 2 points
    Ma ei rääkinud teistest Fitnessi kassapidajatest. Vaid kassapidajatest kui üldisest harust. meie toidulisandipood on vägagi rangelt kontrollitud tööstusharu. Mis moodi on valgusisaldus kodujuustupakil rangelt reglementeeritud kui võib leida 5g-18g valgusisaldusega tooteid. me räägime ikkagi kasumist Ma ei viitsi sinuga enam vaielda, sest mu klaviatuuri käsitsemise oskus ei ole nii pädev kui sinul
  12. 2 points
    Algajate kulturistide treeningud on sarnased ju- kes jõuab 30 kg lamades suruda 3 x, kes 50 kg. Igaüks alustab vastavalt oma kaasasündinud võimetele.
  13. 2 points
    Ega esimesed HIIT`i treeningud ei pea olema ajaliselt pikad, piisab ka 15 min. http://www.runnersworld.co.uk/beginners/hiit-train-less-for-better-results/8604.html
  14. 2 points
    Siin on vastus: http://www.ideafit.com/fitness-library/hiit-vs-continuous-endurance-training-battle-of-the-aerobic-titans
  15. 2 points
    HIIT on täiesti uskumatu asi, tegin suvel 2 kuud suht kerget varianti, sügisel sai mööblit tassitud 7 korrusele, ühel hetkel avastasin üllatusega, kuidas teised mehed kõik hingeldasid jõhkralt, mul oli täiesti normaalne hingamine.
  16. 2 points
    Kuldne kesktee on minu arust parim. HIIT-d ei pea vältima, kuid täiesti algaja võiks ilmselgelt alustada kergemalt ja tasapisi karmima HIIT suunas liikuda. Täitsa algajal pigem kõigepealt kohandada keha mõõduka jõutreeningu ja madalama pulsisagedusega aeroobsega. Alates teatud tasemest, kui keha kannatab korralikku HIIT-d piisavas mahus teha, siis on ta tõesti suure kasuteguriga ettevõtmine ning kindlasti tegevus mille kasutamise peale võib mõelda. Muidugi pole kohustuslik, aga nö. "tööriist" nagu ka paljud teised trennimetoodikad.
  17. 2 points
    Ehh. võid ju arendada kõhulihaseid, kuid nagu eespool öeldi, siis kui toitud valesti, siis ei tule need välja polstri alt. Muidugi saad omale tugevama keskosa ning sealjuures ära unusta ära ka keskosa muid lihaseid sealhulgas ka seljalihaste treenimist ning korralikku venitamist. Oled noor ja ei saa pihta veel, miks, kuid lihaste ebaproportsionaalne arendamine viib valude ja vigastuste juurde. Ehk siis kui treenid ainult kõhtu hakkab mingi hetk sul selg valutama.
  18. 2 points
    Peanuts have long been considered a likely candidate as a colon cancer-preventive food. http://www.whfoods.com/genpage.php?tname=foodspice&dbid=101 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10890036
  19. 2 points
  20. 2 points
    Sügiskülv võiks lõpetada desinformasiooni levitamise, siiski. Olgu tal mis nimi nüüd tahes. Enesekriitilisus appi. Su eelistused ja foobiad vahetuvad nüüd juba mitu korda kvartalis. Hetkel siis liha. See näidismenüü, tundub esmapilgul, süsivesikuterohke (leiva, eelkõige - sõltuvus?) ning valguvaene. Miks maapähkel "lauspask" on?
  21. 1 point
    MA ei naera haigete üle. Ühtlasi polnud seal ka smile. Loomulikult on kurb, kui keegi on haige. Siiski tasuks siis otsida abi ja konsulteerida kellegi targemaga. Tean ka inimesi, kes on 90% peast "lollid" aga käituvad täitsa normaalselt. Sama hästi võiksid nad varastada ja muud teha, sest seaduse järgi neile midagi teha ei saaks peale rahatrahvi... Aga vähemalt minu tuttavad seda ei tee. Võiks ju iga kord õelda, et olen haige ja näidata invaliidi passi... Kui põhjusele ei keskendu siis tagajärg ongi, et seemnetest hakkavad taimed võrsuma. Teen ette paneku maksta külvi esimene psühhiatri käik kamba peale kinni. PS: Unustasin juurde kirjutada Marxengel: Mina teen korra nädalas hiiti, kaks korda hakkasin sellest nädalast tegema aeglasemat siis pool tundi. Lisaks üks x poks, 1x kickbox ja siis kord kodus kotiga ise.
  22. 1 point
    Inimesel peab ikka väga igav olema,kui viitsib alatasa sellist paska toota.
  23. 1 point
    Mis kohupiima sa sööd. Tavalises kohupiimas on 14-17g valku iga 100g kohta, ehk 28-34 tavalise 200g paki kohta. On ka 250g pakke ja seal seega veel rohkem valku.
  24. 1 point
    Põhjendusi on? Ei ole. http://www.healthhabits.ca/2013/09/23/more-proof-hiit-better-than-cardio/
  25. 1 point
    1. oled sina sama moodi ebastabiilne, kuna solvad ka. Teiseks õpi kirjutama veidi. (ilmselgelt tuleneb see sellest, et oled 11a, vähemalt mõistuse poolest) 3. sinu sugused hirmutavadki mu nii ära, et ega ei julgekski kokku saada.
  26. 1 point
  27. 1 point
    Mul jäid päris paljud postitused enne vahele. Kui elustiil nii aktiivne, siis muidugi pole vast eraldi aeroobset veel lisaks vaja. Pigem toitumist järgida ja jõutrenni teha. See põletab ka omajagu kaloreid.
  28. 1 point
    Aktiivsed jep Ei ole harv juhus, kui astun koduuksest välja kell 8 hommikul ning tagasi jõuan alles 9 õhtul Aga selge siis. Keskendun rohkem jõutreeningule. See kava on niigi mahukas, et võtab ikka korralikult läbi. Reedel tegin esimest korda A päeva. Lisasin juurde hantlitega lendamise küljele 3x8 peale õlatõsteid kangiga, ning vertikaalpingil jalatõsteid 3x max peale cable crunche.
  29. 1 point
    Debiilik oled w? Jäätis ja kommid maitsevad ka hästi. Äkki sööks ainult neid? KARTUL ükskõik mis krdi vormis EI OLE kõrge energia hulgaga toit. PUNKT
  30. 1 point
  31. 1 point
    Ma nüüd enam ei saa aru, kas kasutaja Promiscuity trollib või mitte?
  32. 1 point
    Ja kuskil ei olnud mul kirjas ka, et ma teeksin 5x nädalas jõukava. Plaan ikka teha seda 5x5 kava 3x nädalas. Esimene nädal 1. päeval A trenn, kolmandal päeval B trenn ning viiendal päeval A trenn. Teine nädal vastupidi, B-A-B. Nende päevade vahele saaks ju aeroobset panna. Ja HIIT-il ning tavalisel LI aeroobsel on oma erinevused.
  33. 1 point
  34. 1 point
    Tänan vastuste eest. Eks ma katsun oma kaloraaži vaikselt tõstma hakata. Eile sai õhtul suppi natukene rohkem söödud ning päeva lõpuks tuli 1900kcal ära. Täna katsun süüa umbes 2000kcal. Hommikusöök (kell 7.15): Neljaviljapuder - 200g (40g kuivainet) - 140kcal Leiburi Rukkipala - 2 viilu - 150kcal Singiviil - 2 viilu - 50kcal Tere Võideks - u. 20g - 100kcal Tomat - 1 keskmise suurusega - 25kcal Kurk - 10 viilu - 15kcal Vahepala (kell 11.00) Keedetud muna - 3tk väikesed - 150kcal Leibur Kodune Sepik - 3 viilu - 120kcal Lõuna (kell 14.00) Kanafilee - 130g - 125kcal Maahärra Aasiapäraste vürtsidega köögiviljad - 170g - 60kcal Pruun riis keedetud - 155g - 170kcal Piim 2.5% - 1 tass - 115kcal Vahepala (kell 17.30 - enne trenni) Farmi Lahja Kohupiim Rosinatega - 200g - 250kcal Maapähklid - 20g - 115kcal Õhtusöök (kell 20.00) Felix Värskekapsaborš - 350g - 120kcal Piim 2.5% - 1 tass - 115 kcal Fazeri Must leib - 1 viil - 78kcal Kuid nii mõlemasse vahepalasse võiksin lisada juurde ka jogurtit/kohupiima või kodujuustu? Suppidega teen nii, et söön viimased ära, mis kapis veel on, pole ju mõtet raha raisku lasta Aga kindlasti panen endale kaussi rohkem kui varem. Edit - Uuendasin tänast menüüd täpsete koguste ja toitudega.
  35. 1 point
    Korrutaks palju praegusest toiduainete valikust mitmekordselt, kuid vahetaks välja toiduaineid nagu näiteks supid(kui just tegu pole tõeliselt rammusa ning liha jne sisaldava supiga) Hommikusööki lisaks veel ka valguallikat nagu näiteks mune. Vahepala sellisel kujul jätaks ära ning tooks sinna ühe lõunasöögi sarnase söögikorra sisse. Lõunasöögi liha koguse korrutaks mitmekordselt ja varieeruvalt tooks aegajalt sisse ka midagi rasvasemat kui kana ning võimalik, et tõstaks ka süsivesikute kogust. Kui soov on kaalu juurde võtta siis ei tasu karta ka väljas söömist, juhul kui tegu on mõistlike toiduvalikutega. Kaalu juurde võtmise protsess mõistliku toiduainete valikuga on palju leebem protsess, kui seda on nii pikk ja suure kaalulanguse kaasa toonud dieet. Ei tasu karta asju nagu väljas söömine jne, kui see just endast ei kujuta ette tavainimese mõistes rämpstoidu söömist. See on kõik mida teeksin ise sellises olukorras, ilma konsulteerimata kellegi targemaga.
  36. 1 point
    Selg küll teeb vahel valu, aga selles on süüdi sel juhul mu oma laiskus ja tegematajätmine. Põlved pole nüüd tunda andnud, jooksmist olen katsetanud hästi vähekene, nii kuni 15 minutit enne trenni soojenduseks ainult, seda siis aeglases tempos ka.
  37. 1 point
    Kunagi seljaprobleemiga saatis perearst mu füsioterapeudi juurde, ehk teeb ta seda ka seekord
  38. 1 point
    Mõttes tegelikult Tartu jooksumaraton - pole küll päris poolmaraton (23 km), aga usun, et see, kas poolik alla 2 tunni tuleb, saab ikkagi selgeks. Ja kui see üritus läheb edukalt, siis suveks jooksutreeningute maht suuremaks ja sügisel päris maratonile (valikus kas Tallinna maraton või Tartu linnamaraton). Kuidas siis jooksuks treenid, kui mitte joostes? Või hakkad ürituse lähenedes rohkem jooksuga tegelema, milline võistlus sul endal plaanis on?
  39. 1 point
    Ei pea silmas põlvede peal kätekõverdusi Kümme lõuatõmmet võib ju rohkem proportsioonis olla eesmärgina, aga ma arvan, et mu võimed sel juhul ei ole proportsioonis Kätekõverdusi teen praegu 30 küll kindlasti ära, maxi pole proovinud, aga eks ta sinna 30-40 vahele jääb. Lõuatõmme seevastu... Noh, ma ripendan selle kangi küljes, nagu poleks elu sees trenni teinud ja suudan ennast vaid mõned sentimeetrid ülespoole liigutada. Kätest sama palju kasu kui keedetud makaronidest. Ilmselt on põhjus selles, et erinevates trennides saab kätekõverdusi ikka tehtud, aga lõuatõmbeks väga ei treenita. Teine asi ka see, et mul sõrmed nõrgavõitu ja seega juba kangi küljes ripendamine on katsumus omaette Ülejäänud eesmärkide koha pealt on praegune seis muidu niisugune: Kõhulihased - midagi nagu oleks, kui hästi poseerida ja tühja kõhuga pilti teha, aga tahaks rohkem. Selleks püüan oma söömist jälgida ja natukene ka piirata, päevane kaloraaž kuni 2000 ja vähemalt 100 g valku (kipub tulema rohkem, 115-130), 65 g rasva (kipub puudu jääma, aga üritan siiski) ja vähemalt 200 g süsivesikuid ka. Kaal muidu praegu 64 kg, pikkust 173 cm, rasvaprotsent 66 kg kaalu juures oli 22%, usun, et nüüd on pisut väiksem. Jooksmine - viimati praeguste lumeoludega 12 km tempoka jooksu aeg oli 01:08:30, seega usun, et tublisti edasi treenides oleks reaalne kevadel poolmaraton alla 2 tunni teha. Maratoni prooviksin sügisel. Plank - maxi pole proovinud, 2 minutit hoian probleemideta Spagaat - ikka hulk sentimeetreid jääb puudu, aga väidetakse, et põhimõtteliselt iga inimene on võimeline spagaadi maha saama, miks mina siis erand peaks olema. Püüan vähemalt ülepäeviti korralikult venitada selles suunas ennast. Illustratsiooniks siis ka pilt praegusest olukorrast: kõhulihased ja mu "makaronkäsi":
  40. 1 point
    Teen tavaliselt umbes korra nädalas lasnast vanalinna kanti ja tagasi jalutuse ära. Täitsa mõnna on. Muudel päevadel umbes poole maani. Väga hea viis mõtteid korrastada, kaloreid põletada ning üldisele tervisele tuleb ka liikumine igati kasuks. Rohkem inimesi võiks jalutamisega tegeleda.
  41. 1 point
  42. 1 point
    Mul on selline küsimus - ROtteri lingil toodud artiklist sain aru, et kaltsiumi saamiseks peab rohkem sööma täistera tooteid, eraldi soovitusena - kaer: Start your day with oats Samas, olen palju näinud vastupidist infot, et kaeras (ja mitte ainult) sisaldub mingi ühend (фитин), mis hoopis seob kaltsiumi ära ning ei lase sellel organismis imenduda. Kas on see mingi järjekordne müüt? Kuidas siis ikka igapäevane kaerapudru söömine kaltsiumi taset organismis mõjutab? Kas võib vitamiine-mineraale sisaldavat toidulisandit koos kaerapudruga siis võtta või mitte? Aitäh!
  43. 1 point
    Ühes teises foorumis, kui ei eksi, kirjutas just Holger, et kaltsiumi võib igal juhul muretult lisaks võtta, tarvita sa piimasaadusi kui palju tahes. Ega muud ei olegi, ühtsem võiks olla see nõuannete süsteem.
  44. 1 point
    Üks klaas piima sisaldab ca 100 IU (0,25 mcg) D vitamiini. Põhjamaades peab inimene saama vähemalt 2000 IU (50 mcg) D3 vitamiini päevas. Üks klaas piima sisaldab ca 300 mg Ca , päeva norm 800 -1200 mg. Piimas sisalduv kaltsium takistab raua imendumist.
  45. 1 point
    Kui tahad/vajad D-vitamiini, siis joo piima. See nädal jõin iga päev vähemalt liiter piima, üks päev isegi 3l.
  46. 1 point
    Hea lugemine, siis ei pea saalis pikalt jutustama, näeb ära mis teinud oled ja kuidas asi sujub. Eks mingi hetk istume maha ja vaatame üle, mis muutused toimunud on usun ,et need ei lase ennast kaua oodata. Edu soovides!
  47. 1 point
    Kahjuks teevad neid popimaid kukla harjutusi enamus tava kui edasijõudnud saalides. Mõni naine tirib selle kohe endale poolde selga .
  48. 1 point
    16.01.14 Puhkepäev - revali veekeskus --- Sai siis külastatud teist korda seda veekeskust. Iseenesest oma suuruselt ta päris keskuse mõõtu välja ei anna, aga palju puudu ka ei jää. 2 rada, 25m. basseinis mahutab 4 inimest hõlpsalt - üle selle ma kujutan ette, et võib kitsaks minna. Tipptunnil ei ole seda külastanud, sestap ei oska ära märkida, kui kitsaks võib seal minna. Jaapani saun koos külma vanniga? on päris värskendav kogemus. Peal sealseid sutsakaid on rammestus peal, aga see möödub ruttu ning siis on veel energilisem tunne, kui alustades. Mullivanne ja masseerivaid veejugasid on seal palju ning neid saab kasutada igast asendist. Taastumiseks tubli abivahend. Ainuke miinus suure saali kohta sealne veesahina müra, mis tekib nendest jugadest. Seetõttu on raske end lõdvestada, aga see võib ka ainult minu probleem olla : D. Igastahes tund-poolteist läks nagu möödaminnes ning taastumine läks asja ette. Nüüd järgmisteks päevadeks vaim valmis! Pilte ei teinud, aga kodulehelt saab ise vaadata, mida kõike põnevat see koht sisaldab. Hetkel olen teinud pos. kaldel rinnalt (smithil)120ga. Eeskükki korduseid 110ga. Kuklataha surumist smithil 60ga. Ettekallutatult hantlitõmbeid 75ga.
  49. 1 point
  50. 1 point
    15.01.14 Täna siis sai tehtud jalapäev. --- Eeskükid Hack-kükid Jalapressid Jalasirutused Jalakõverdused Pöiasirutused + kõht ja alaselg --- Mida kommentaariks öelda: Intensiivne! Puhkepausid olid kuni 1min-1.3min. Seeriate arv jäi 5-6 juurde per harjutus. Raskused seetõttu väiksed, aga tunnetus hea. On võimalik läheneda ju mitmeti: Kas tulistada kahurist kahurikuulidega või sujuvalt kuulipritsiga - täna oli case nr. 2. Kellele mis töötab ja meeldib. Hetkel oli valik selline, et seatud eesmärkideni jõuda. Veresuhkru mõõtsin u. tund enne trenni - 6.2 ja pidu võis alata. Kui midagi lisada, siis seda, et peale jalatrenni 30min. aeroobset teha on.....alati meeldiv kogemus ja seda soovitaks teistelegi (huehuehue)! Kurjam, enesepiitsutamine lõi välja jälle, peab end sellest suunast korrigeerima. Kohtasin ka hr.Ott Kiivikast, kes saalis oli demonstreerimas toidulisandite võlusid. Mulle anti proovida intra workout toodet (fast),mis maitses üpris eksootiliselt. Kuna ise vee ja leiva pealt tulnud, siis ei oska võrdlusmomenti lisada, aga maitse oli troopiline (Ei olnud elusees seda proovinud ning näinud). Maitseelamusena tulid silme ette mango,virsik,aprikoos, aga seda seeläbi, et muid ei oskagi nimetada. Ei oska öelda, kas see ka purgipeal nii kirjas oli. Joogil oli lühiajaline järelmaitse (mekk) ning see lahustus hästi. Ärge seda siin reklaamina siiski võtke, sest üritan Teiega kõigest oma kogemust jagada. Nii palju kui ma aru sain, siis pidavat see aitama lihastel vastupidada trenni hävitustöödele. Vot tak! Siin ka üks pilt, kus Ott lahkelt demonstreerib toidulisandi mõju - lauapealne ei mahtunud kaadrisse, aga see oli lookas nagu viimne söömaaeg. Valgubatoonid, pudingukausid, toidulisandid, valgukõrpsud jpm.! Vabandused halva kvaliteedi pärast: Söögi poolepealt oli nagu ikka (mitte,et tea teaksite : D). Õhtusöögiks täisteranuudlid, sealiha ja salatiga. Sinna kõrval ka inglise stiilis võileib - munaga. Lisaks veel sink ja salatilehed. Mõnus vaheldus! Veresuhkur peale seda 5.9. Kui keegi tahab näiteks enda taset mõõta, siis ma arvan, et saan isegi aidata sellega. Selliseid kaasaskantavaid glükomeetreid saab ka apteegist, juhul kui keegi ei teadnud. Päeva mõte: Tehes aeroobset reval spordi kardiosaalis, märkasin sealsetest televiisoritest tulevaid saateid. Üheks nendeks ei olnud midagi muud, kui kokkamine Jamie Oliveriga. Väga inspireeriv on põletada kaloreid, mil näidatakse hõrgutiste valmimist /end sarcasm .
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×