Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11.02.2014 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Väga põnevad vastused muidugi VÕI MIS? ;-) 29-aastane on ilmselt juba naine piisavalt VÕI MIS?
  2. 1 point
    Asi on vist minus aga mul on täpselt selline tunne, et hetkel Sügiskülv räägib Amööbiga! If u know what i mean aga kui Kirsi-mari on päris, siis - sorry
  3. 1 point
    Ei ole. Kaameramees tuli vähe hiljem Aga alla 300 pole mõtet linti võtta ka
  4. 1 point
    Natuke ka kommenteeriks seda bodyfitnessi teemal juttu. Seda, et seal natuke vaikus on, tähendabki seda, et sellel alal ongi väga raske vormi teha, sest kriteeriumid on kõrged ning neid on raske täita. Mõni võib siin öelda, et eeldused ei loe, aga tegelikult loevad küll ja kui eeldused on puudulikud, siis muidugi võid tööd teha, aga lõppkokkuvõttes nopib medalid see, kes teeb tööd eelduste baasil. Omast kogemusest võin öelda, et sa võid endast 100% anda ja enamgi veel, aga lõppkokkuvõttes loeb laval kogu pakett ja seal peab olema kõik paigas. Keegi seal ei näe, et oi kui palju sa saalis tõstad või mitu korda nädalas aeroobset teed. Seal loeb kogu töö, eeldused, pühendumine, ettevalmistus ja olek/poseerimine/kõnnak kõik kokku ja juba esimese võistlusega sain aru, et sa võid saalis küll suuri raskusi tõsta, aga kui sa laval kõndida, poseerida ja olla ei oska, siis on jama lugu. Pealegi see võistluseelne dieet on samuti naistele palju raskem taluda kui meestele, sest oma loomuliku rasva% allaviimine tekitab naise kehas ja hormoonides ikka parajat segadust, see ei ole kerge, seega ma nüüd mõistan, miks nii vähe naisi bodyfitnessis lavale jõuab. Seega läheb minu poolt väga väga suur austus ja lugupidamine ning tunnustus nendele naistele, kes bodyfitnessis naturaalsel teel on jõudnud lavale, sest see on meeletu pühendumine, mis on tulnud ära teha. Aga üks asi Eestis võistlemine ja välismaal on kaks täiesti erinevat, sest kasvõi vaadata, mis nali meil siin Nordicus naiste bodyfitnessi eesotsas toimus, siis see on kahjuks kurb...
  5. 1 point
    Tahaks seda punkti natuke kommenteerida. Vabandatagu, kui kellegi jalgadel tallun. Minu meelest ei ole hea mõelda, et ühel on rohkem eeldusi kui teisel ja et vastavalt sellele tuleks kaardid kõige eeldusrikkama peale asetada. Kulturismi võlu peitub selles, et ka kõige andetum saab endast kujundada midagi. Eeldused on kõigest näitajad, kulturism ei taandu vaid nendele. Mõelge ise, inimesi, kellel on fantastilised eeldused, näeme kogu aeg - aga mida nende eeldustega peale hakata, kui puudub näiteks tahtejõud, või teadmised või mida iganes. Iga noor naine, kes on seadnud endale tõelise sportliku sihi (bodyfitness) ja ületab end iga päev kangelaslikult, väärib kõrgeimat tunnustust ja toetust. Kulturism ei hinda vaid eeldusi, hindab ka seda, mida inimene just selliste eelduste nagu temal on juures endaga teha suudab. Ei ole üldse vaja inimesi eelduste-jutuga heidutada. Vastupidi, tuleb teha kõik selleks, et naised näeksid bodyfitnessis suurepärast võimalust eneserealisatsiooniks. Mina isiklikult elan kehvade eeldustega tublit tööd teinud bodyfitnessistile tuhat korda enam kaasa kui heade eeldustega bikinifitnessistile, kes käib end jõusaalis mukkimas ja lõhnastamas. Bodyfitness on suurepärane, naiselik kategooria. On masendav, kui neiud selle võlu ei märka, märkavad vaid masendavat bikinifitnessi.
  6. 1 point
    Oukei, minu sooritus 70 kordust. eriti ei kiirustanud
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×