Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09.02.2014 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Ma ei tea, aga mulle tundub, et Sa pole just kõige teravam pliiats. Võib-olla oled lihtsalt troll, aga praegu julgeksin väita küll, et ma olin 17 aastaselt ikka vähe asjalikum. Raske uskuda, et sa troll pole.
  2. 1 point
    Õigus, Vaatasin videot nüüd kaks korda veel üle ja sirgemaks oleks võinud minna. Nagu ma ka ennem mainisin, siis põrandal pikutades tundub jube ilus kõik Eks siis seda minu videot oli vaja, et näha mis vajaka. Niikuinii see mul viimaseks videoks ei jää, seega järgmine video tuleb ülima tehnikaga ja suure kordushulgaga video Ma loodan
  3. 1 point
    No aga nii oli ju...minu arust peaks kah käed sirgeks lükkama..järgmine kord käed sirgeks iga kordusega, pole kellelgi midagi öelda Vb peakski reeglitesse kohe kirja panema selle, et poleks probleeme?
  4. 1 point
    Heihei. Seoses suhteliselt vaikse osavõtuga otsustasin oma video siia postitada, kuna tähtis pole võit vaid osavõtt. Loodan, et kriitilikud andestavad mõnevõrra rutaka tempo või väiksed seisakud. Kui oled põrandal, siis tundub kõik jube ilus. Videost vaadates, mitte eriti. Tulemuseks lugesin 55 kordust. Et kõik tehke aga videosid ja pange ülesse. Muide kui te pole harjunud maas tegema, siis see tuleb suht kiirelt. Esmaspäeval tegin 20 tk, laupäeval 43 tk, täna 55 tk. usun, et kahe nädala pärast 100 teha ei ole võimatu ja siis olen tehniliselt ilusam.
  5. 1 point
    Pigem treener annab maja projekti ja õpilane ehitab selle järgi maja.
  6. 1 point
    Oli väga mõnus trenn. Saali kohta pole midagi halba öelda.Kõik mis oli plaanis ,sain tehtud Tänud asjaosalistele!
  7. 1 point
    Palun mine veel kolmeks kuuks ära. Noo ei pea kõik muusikat kuulama. Veel vähem sind...
  8. 1 point
    Pildi pealt vaadates polekski sa nagu trenni teinud. Nüüd tuleb korralik kava valida ja toitumine paika saada ja tuleb ka tulemus kõvasti kiiremini, kui ise usuks...
  9. 1 point
    Samuti uus ja otsin tutvusi. Olen 19!
  10. 1 point
    Ma pakun end reval cupile vabatahtlikuks, grimmi peale panema või miskit
  11. -1 points
    mida asja sa ajad? Vaata peeglisse ss tead kus troll on. Mis troll? Hästi paned !
  12. -2 points
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×