Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11.01.2014 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Seda küll, ma ise olen käinud saalis täpselt aasta tagasi terve jaanuari kuu peale 10 korda. Ülejäänud on jooksvalt siiski treenitud töö kõrval "home made" raskustega- autopesulas töötades oli 20L kanistrites pool muda ja pool vesi, neid oli 2(selja tõmbamiseks), ühes 20L oli vesi ja vooliku jupp oli seotud pikenduseks, et siis biitsepsile teha ning seljatagant üles surumisi triitsepsile. Lisaks erinevas suuruses autod ning jeepide puhul sai ronitud ühele või teisele rattale, ühe käega katuse raamist hoides tasakaalu ning teise käega sirutades katuse pesu...Nüüd töökoha vahetus ja teised võimalused- euro alused, plekk veljed, traktorikummid, lõuatõmbe kang. Vana korvpallipall täidetud liivaga, kuvalda rehvitagumiseks..
  2. 2 points
    Kui see vastab tõele, et on võimalik ka see välja võtta, kas üldse kunagi midagi manustanud oled. Kui see on tõsi, siis võiks ju ollagi nii, et kui kunagi oled pannud saad eluaegse. Ma olen päris kindel, et kui mingi jurakas paar aastat sitta sööb, siis isegi, kui ta on aastake puas olnud, on tal eelis teiste eest. Minu moto on jätkuvalt, oled korra pannud saad eluaegse ja korras Mis antud loosse puutub, siis mul on küll kandidaat antud loole
  3. 1 point
    Ära ütle, et sina ka ei lase inimesel natukene kõrvale kalduda Nii äärmuslik ju- ma tõmbaks kohe kuuli kõrvade vahele kui alkot ja kommi neli kuud ei saaks tarbida :) :)
  4. 1 point
    Jah, seda küll. Samas peaksin saama ka raja kõrval murul joosta ning ega mu hommikusörk nüüd mingi meeletu distants ja rautamine pole. Selline aeglane sörk paar kilti. Eks näis kuidas pikema aja peale tundub. Samas on kiirkõnd ka täiesti mõeldav alternatiiv, lihtsalt hommikuti tahaks veidi aega kokku hoida ja joostes läheb kiiremini lihtsalt.
  5. 1 point
    Eks ma pean vaatama jah. Samas mu trennid on kõik pm. "Jõusaalivarustusega" kui nii öelda. Hantel + kang + surumispink + lõuatõmbekang. Selles suhtes, et ma ei tee otseselt ühtegi harjutust mis oleks spetsiaalselt koduseks tegemiseks loodud. Ta on hea alternatiiv mida omada, seda kindlasti. Aga nagu ma enne mainisin siis on väljas jooksmine pigem eneseületuse ja distsipliini teema, kui et otsene trenn või kalorite põletamiseks tehtav tegevus. Velokas oleks liiga lihtne. Rooman teise tuppa ning sõtkun ise samal ajal magades. - Aga jah, kui ta järgmine nädal siin tuulekülmas -15c ja enam viskab, siis võib-olla mõned päevad teen toas küll. Kuskilt maalt jookseb piir, kus asi läheb juba mõttetuks enesepiinamiseks ja tervise ohtu seadmiseks. Mul arvuti kogu aeg sees, ilma ei kujutaks trenne ettegi. Muss mängib ning seeriate vahel surfan netis või teen tööasju.
  6. 1 point
    See pilt jäi lihtsalt silma, nothing more, nothing less
  7. 1 point
    Juhtusin paralleelselt foorumi lugemisega vaatama ühe fb kommuuni pilte ja nagu kiuste jäi silma see pilt.
  8. 1 point
    Tervisi Sulle sinna! Kaidot tangot tantsimas näha oleks selle aasta sündmus, eelnema peaks sellele muidugi kitarriga soolo roos hambus Kuidas temperatuur on? Ilmateate järgi on hetkel suht imelik olukord. Viimaste aastakümnete jooksul on Euroopas soojem kui kunagi varem, Põhja-Ameerikas kõige külmem talv ning all Lõuna-Ameerikas jällegi kõige soojem. Ära siis unusta pingiviini varbaid
  9. 1 point
    Täna on siis käesurujate pidupäev, kes veel kursis ei ole, siis algusega kell 13 algab Sparta Spordiklubis suur käesurumisvõistlus. Mehed võistlevad kolmes kategoorias: -75kg, -90kg, +90kg naistel üks open kategooria. Praeguse eelülesandmis info järgi on kohale oodata ka kolme maailmameistrit Lätist, kokku on oodata ca 50 osavõtjat, seega saab tulema loodetavasti põnev spordilaupäev. Ise oleme kohal Fitness TV -ga ja võtame kindlasti paremad palad ka linti, lisaks kommentaarid ja intervjuud lava tagant. Käesurumine on atraktiivne ala ja kes saab võiks ikka kohapeale tulla kaasaelama, usun et emotisoon saab olema garanteeritud. Ise stardin varsti ,et enne kui tööle hakkame saaks trenni tehtud, sest võistlus võib sinna 17-18 ni välja minna. Ole kohal!
  10. 1 point
    http://bretcontreras.com/why-people-must-squat-differently/ "Miks inimesed peaks kükkima erinevalt".
  11. 1 point
    Oleneb, kellelt küsida ilmselt. Kulturism erineb kindlasti traditsioonilistest spordialadest. Võistlustel piirdub füüsiline tegevus poseerimisega ning eesmärk on visuaalne ja subjektiivselt hinnatav. Mina seda kindlasti enam samamoodi ei idealiseeri kui 15 aastane poiss, kel seinad proffide pilte täis kleebitud. Ma ei tea, et see võimalik oleks. Kõige kauem püsib mõni aine kehas vist mingi 2 aastat(targemad võivad mind parandada). Päris nii karm ei pea olema. Võimalus ennast parandada võiks olla. Ma olen selle alaga piisavalt kaua tegelenud, et olen jõudnud juba näha, kuidas a la 5 aastat tagasi profikulturismikarjäärist unistanud noormehed lõpuks aru saavad, et kulturism ei ole elu ja keemia pole vastus. Tippu jõuavad ikka need, kel ka looduse poolt midagi kaasa antud. Mis mind häirib on tüüpide silmakirjalikkus, kes on ise ka patustanud, aga kirevad ikka, et kõik teised on pahad. Kes ei kahetse ega häbene tehtut vaid pigem propageerivad seda! Minu arust võiks analoogselt narkoärile keskenduda ka siin "diilerite" või eeskujude tegevusele, kui et ainult peedistada selle mõttemaailma ohvreid.
  12. -1 points
    Hakkad sportlaseks muutuma
  13. -1 points
    Rasvapõletuse perioodil alkohol täiesti 0, patustamine 0 (isegi ühte krõpsu, kommi jms ei luba endale) ehk siis piinlik grammide jälgimine 4 kuud järjest .
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×